Aktualności

Najpiękniejszy ODLOT Świata – trzecia edycja Kreatywnego Biegu!

2023-07-10 12:00:00

 

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Kreatywnym Biegu ODLOT! Impreza jednocząca kreatywne umysły i pasjonatów lotnictwa powraca! Wydarzenie jest skierowane do odważnych, zarówno młodych, jak i tych nieco starszych, którzy nie boją się pokazać swojego poczucia humoru, twórczego podejścia do przebrania, pasji do latania i talentu do tworzenia eksperymentalnych latających konstrukcji. Przyłącz się do nas w dniach 4-5 sierpnia 2023!

 

Bieg odbędzie się w dniach 4 i 5 sierpnia o godz. 13:00, na płycie lotniska przy namiocie Extreme Wolf w Strefie Pomorza Zachodniego!

 

Uczestnik Biegu ODLOT podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Dominik Malik

 

Zapisy na Bieg ODLOT odbywają się wyłącznie na miejscu! Biuro zawodów Extreme Wolf w strefie Pomorza Zachodniego będzie otwarte dla rejestracji zawodników w wyznaczonych godzinach:

  • Czwartek - godz. 10:00 – 17:00
  • Piątek - godz. 9:00 – 17:00 (przerwa techniczna na czas biegu w godz. 12:30 – 14:30)
  • Sobota - godz. 9:00 – 12:30

 

Zapoznaj się z regulaminem Biegu ODLOT!

 

 

Podczas trzeciej edycji Kreatywnego Biegu ODLOT, Najpiękniejsza Publiczność Świata będzie miała okazję do ekspresyjnego wyrażenia własnej osobowości! Jak to zrobić? Poprzez budowę własnej, indywidualnej maszyny latającej i/lub stworzenie oryginalnego przebrania, które można wykonać z dowolnych dostępnych materiałów znalezionych na terenie 29. Pol’and’Rock Festival lub przygotowanych przed przyjazdem na lotnisko Czaplinek-Broczyno.

Najbardziej zjawiskowe konstrukcje latające i odlotowo przebrane osoby mogą liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Nagrody wręczane będą na mecie po zakończonym marszo-biegu.

 

 

Zostań Odlotowcem!

Zachęcamy każdego uczestnika do stworzenia własnoręcznie przygotowanego (z przedmiotów, które posiadacie lub znajdziecie na terenie Festiwalu) stroju nawiązującego do latania. W biegu mogą wziąć udział wszystkie osoby przebywające na Festiwalu, także rodziny z dziećmi. Limit osób to 1 400 łącznie (każdego dnia start po 700 zawodników)

 

Jak przystąpić do Kreatywnego Biegu ODLOT 2023?

  • Rejestracja zawodników odbywa się w biurze zawodów, które znajduje się w strefie Pomorza Zachodniego w namiocie Extreme Wolf;
  • Żeby wziąć udział w biegu należy podpisać regulamin imprezy ODLOT;
  • Od organizatorów Biegu otrzymacie pusty, spersonalizowany worek na śmieci;
  • Po zapełnieniu go własnymi śmieciami lub zebranymi z terenu Festiwalu, przynosicie go do biura organizatora, za co automatycznie otrzymacie prawo startu w zwariowanej imprezie Kreatywny Bieg ODLOT 2023, co będzie potwierdzone przekazaniem odpowiedniej opaski.

 

Na każdego uczestnika czeka na mecie pamiątkowy medal!

 

Medal 3. edycji Kreatywnego Biegu ODLOT

 

Bieg ODLOT jest jednym z elementów naszej akcji Zaraz będzie Czysto, która ma na celu utrzymanie terenu Najpiękniejszego Festiwalu Świata w czystości.

Przyłączcie się do nas w tym kreatywnym szaleństwie i odkryjcie radość płynącą z odlotowej zabawy! Czas pokazać, że latać każdy może!

 

Uczestnik 2. Biegu Kreatywnego ODLOT podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Paweł Krupka

 

A tak bawiliście się na Kreatywnym Biegu ODLOT podczas 28. Pol'and'Rock Festival!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ