Aktualności

Najważniejsze idee Festiwalu Pol'and'Rock

2019-07-08 13:00:00

 

Jaka jest według Was główna idea Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Czy identyfikujecie się z nią?

Po zeszłorocznym festiwalu zadaliśmy reprezentacyjnej grupie uczestników imprezy pytania, które dotyczyły różnych obszarów funkcjonowania na festiwalu i postrzegania go. Badania przeprowadziliśmy wspólnie z grupą IQS.

 

 

Najważniejszą ideą dla Was okazuje się być poszanowanie takich wartości jak: pokój, miłość, przyjaźń, muzyka. Jako główną ideę wymieniła to ponad połowa z Was! Atmosfera tego miejsca - naszego wspólnego miejsca na Ziemi - jest tak niesamowita właśnie dlatego, że wspólnie dbamy o to by wyżej wymienione idee miały zastosowanie.

 

fot. Damian Jędrzejewski

 

Okazało się też, że doskonale sobie zdajecie sprawę z tego, że festiwal jest formą podziękowania wolontariuszom za styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To prawda! Chcemy Wam pokazać jak bardzo doceniamy, że już od tylu lat gracie razem z nami - to Wy jesteście istotą działania Fundacji i za to właśnie Wam dziękujemy na Festiwalu Pol'and'Rock.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Kolejnym, również niesamowicie ważnym przesłaniem Festiwalu, na które zwróciliście uwagę jest pokój, spokój, stop przemocy, stop agresji, stop narkotykom i szeroko pojęte bezpieczeństwo. I to jest oczywiście kolejny strzał w dziesiątkę! Cieszymy się, że nasz Festiwal, mimo, że jest Was na nim tak wielu, jest wydarzeniem bezpiecznym i imprezą, na której dbacie o siebie wzajemnie. 

 

fot. Damian Jędrzejewski

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-04-29 12:36:42

Gogol Bordello na Pol'and'Rock 2019!

Buntowniczy punk, cygańskie umiłowanie wolności i kozacka fantazja – to kwintesencja tej żywiołowej kapeli z Nowego Jorku. Wielonarodowa formacja będzie świętować swoje dwudziestolecie wraz z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pierwszego dnia festiwalu nie może zabraknąć was na koncercie Gogol Bordello.

2019-05-29 10:00:00

Zobacz, które zagraniczne zespoły walczą o Złotego Bączka

Przed nami jeszcze tylko niecały miesiąc głosowania na najlepszego, Waszym zdaniem, zagranicznego wykonawcę z Pol'and'Rock Festival 2018. Sprawdź, które zespoły znalazły się w drugim etapie Złotego Bączka!

2019-05-29 16:00:00

Katarzyna Nosowska na Akademii Sztuk Przepięknych

Kobieta petarda. Niekwestionowany muzyczny autorytet, a ostatnio również… nietuzinkowa osobowość internetowa i autorka bestsellerowej książki „A ja żem jej powiedziała”. Katarzyna Nosowska gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

ZOBACZ TEŻ