Aktualności

Najważniejsze idee Festiwalu Pol'and'Rock

2019-07-08 13:00:00

 

Jaka jest według Was główna idea Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Czy identyfikujecie się z nią?

Po zeszłorocznym festiwalu zadaliśmy reprezentacyjnej grupie uczestników imprezy pytania, które dotyczyły różnych obszarów funkcjonowania na festiwalu i postrzegania go. Badania przeprowadziliśmy wspólnie z grupą IQS.

 

 

Najważniejszą ideą dla Was okazuje się być poszanowanie takich wartości jak: pokój, miłość, przyjaźń, muzyka. Jako główną ideę wymieniła to ponad połowa z Was! Atmosfera tego miejsca - naszego wspólnego miejsca na Ziemi - jest tak niesamowita właśnie dlatego, że wspólnie dbamy o to by wyżej wymienione idee miały zastosowanie.

 

fot. Damian Jędrzejewski

 

Okazało się też, że doskonale sobie zdajecie sprawę z tego, że festiwal jest formą podziękowania wolontariuszom za styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To prawda! Chcemy Wam pokazać jak bardzo doceniamy, że już od tylu lat gracie razem z nami - to Wy jesteście istotą działania Fundacji i za to właśnie Wam dziękujemy na Festiwalu Pol'and'Rock.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Kolejnym, również niesamowicie ważnym przesłaniem Festiwalu, na które zwróciliście uwagę jest pokój, spokój, stop przemocy, stop agresji, stop narkotykom i szeroko pojęte bezpieczeństwo. I to jest oczywiście kolejny strzał w dziesiątkę! Cieszymy się, że nasz Festiwal, mimo, że jest Was na nim tak wielu, jest wydarzeniem bezpiecznym i imprezą, na której dbacie o siebie wzajemnie. 

 

fot. Damian Jędrzejewski

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-05 13:05:00

Spotkanie z Januszem Kondratiukiem oraz Bożeną Stachurą

Spotkanie z Januszem Kondratiukiem oraz Bożeną Stachurą odbędzie się w środę 31 lipca o godzinie 12:30. Koniecznie bądźcie wtedy razem z nami w Dużym Namiocie na Akademii Sztuk Przepięknych!

2019-06-27 17:20:00

Dlaczego przyjeżdżacie na Najpiękniejszy Festiwal Świata?

Co sprawia, że co roku tak wiele osób decyduje się na uczestniczenie w Festiwalu Pol'and'Rock? Zobacz 5 najczęściej wymienianych powodów!

2019-07-11 22:23:33

Na Pol’and’Rock Festival z województwa kujawsko-pomorskiego specjalnym pociągiem Arriva

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva uruchamiają specjalne pociągi dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którymi będzie można bezpośrednio dojechać na 25. Pol’and’Rock Festival i wrócić do domu.

ZOBACZ TEŻ