Aktualności

Nakręć się na festiwalowy klimat z gadżetami z SiemaShop

2022-07-20 16:50:00

 

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od spotkania się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - czujecie już tę wyjątkową, festiwalową atmosferę? Zapraszamy Was do naszego sklepu - SiemaShopu - gdzie znajdziecie piękne i kolorowe gadżety, które super sprawdzą się na festiwalowym polu.

 

Swoje festiwalowe zakupy możecie zrobić online na stronie siemashop.pl - jeśli zamówicie je przed 25 lipca, będziecie mieć pewność, że dotrą do Was jeszcze przed 28. Pol'and'Rock Festival. Na festiwalowym polu będzie na Was czekał stacjonarny sklep SiemaShop w pasażu handlowym, który będzie czynny we wtorek w godzinach 12:00-23:00 oraz od środy do soboty w godzinach 10:00-23:00.

Jakie świetne polandrockowe gadżety możecie dorwać w SiemaShopie?

 

SiemaShop na 25. Pol'and'Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

Na dobry początek - pyszna kawka z pięknego kubka

Kubek ceramiczny z barwnym nadrukiem, również na denku. Nie może go zabraknąć w zbiorach kolekcjonerów i nie tylko! Niezbędny dla chwili relaksu... Wygodne ucho zapewnia dobry chwyt, dzięki czemu nawet najgorętszy napój może zostać wypity ze spokojem. Pojemność kubka to 330 ml. Wykonany jest z ceramiki pokrytej glazurą.

 

 

Francja elegancja, czyli festiwalowe koszulki... również dla najmłodszych!

Pokaż, że kochasz Najpiękniejszy Festiwal Świata - dzięki koszulkom z festiwalowymi, kolorowymi wzorami możesz pokazywać, że Pol'and'Rock Festival gra w Twoim sercu cały okrągły rok! Koszulki w naszym sklepie znajdziecie we wszelkich rozmiarach - od dziecięcych dla najmłodszych festiwalowiczów aż po pełną dorosłą rozmiarówkę damską i męską. 

 

 

Zostań mistrzem gry Pol'and'Rock

Przenieście się w serce tętniącego wolnością, pokojem, miłością i przyjaźnią Festiwalu! Stwórzcie unikatową planszę wykorzystując modularne kafle z kultowymi Miejscówkami. Przemieszczajcie się po terenie Pol’and’Rocku, wykonuj różnorodne akcje, gromadźcie Gości i zdobywajcie Wspomnienia! Kto z Was stworzy najpiękniejszą historię?

Gra Pol’and’Rock podzielona jest na szereg rund, w trakcie których każdy z Was będzie wykonywał swoje akcje. Podczas jednej rundy, zaczynając od pierwszego gracza, każdy gracz po kolei może wykonać do trzech akcji (może mniej, nie macie obowiązku wykorzystania wszystkich trzech jeśli nie chcecie). Gdy pierwszy gracz wykona wszystkie akcje, kończy turę, a swoje trzy akcje będzie wykonywał gracz po lewej stronie (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) itd. Gdy wszyscy gracze rozegrają swoje tury, runda się kończy i przechodzicie do rozegrania kolejnej.

 

 

Poczuj atmosferę festiwalowego koncertu z winylem Kasi Kowalskiej

 Ten koncert był naprawdę niesamowity i wszyscy, którzy byli obecny pod Dużą Sceną na 27. Pol'and'Rock Festival z pewnością zapamiętają go na długo. Jeśli chcesz móc go odtwarzać nieskończoną liczbę razy - zaopatrz się w swoją własną płytę!

 

 

Palaczu, zadbaj o porządek - skorzystaj z przenośnej popielniczki. 

Popielniczka jest kieszonkowa, metalowa. Wykonana w formie breloka z karabinkiem, co pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Otwierana do góry, posiada uchwyt do odłożenia papierosa. Łatwa w opróżnieniu. Może również służyć jako praktyczny pojemniczek na wszelkie drobiazgi. To designerski gadżet nie tylko dla palaczy.

 

 

Przyda się na Festiwalu - szybkoschnący ręcznik

Ręcznik wykonany jest  z mikrofibry - dzięki temu jest bardzo chłonny. Obie jego strony są zadrukowane ciekawym wzorem!

 

 Które festiwalowe gadżety skradły Wasze serca? Które zakupicie?

POKAŻ PODOBNE
2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

2023-12-06 13:24:22

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

ZOBACZ TEŻ