Aktualności

Nie dźwigaj niepotrzebnie - kupuj na Przystanku Woodstock!

2017-07-31 17:00:00

Nie musicie dźwigać ze sobą jedzenia i chować go w namiocie obawiając się o jego zjadliwość na drugi dzień. Świeże produkty czekają na Was w rockowym sklepie Lidla, który w tym roku po raz pierwszy będzie dla Was otwarty przez 24h! W sklepie znajdziecie m.in. gorące pieczywo prosto z pieca, świeże warzywa i owoce, słone i słodkie przekąski, a także zimne napoje i pyszne lody. Jeśli zapomnieliście karimaty lub zostawicie śpiwór w pociągu - nie przejmujcie się – i jedno, i drugie, a nawet namiot będziecie mogli również kupić w rockowym sklepie Lidla.

Ciepłe posiłki będą czekać na Was w dwóch strefach gastronomicznych i Pokojowej Wiosce Kryszny. Na pasażu handlowym napijecie się gorącej kawy i kupicie pyszne lody, znajdziecie także orzeźwiające napoje na stanowisku Coca Coli. 

Buszując po stoiskach znajdziecie także m.in. indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany, płyty winylowe, książki czy okulary przeciwsłoneczne.

Na początku pasażu znajdziecie SiemaShop, który będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach 9:00 – 00:00. Znajdziecie w nim nasze woodstockowe koszulki, muzyczne wydawnictwa i gadżety.

Odwiedźcie nasz internetowy sklep Siema Shop i zapoznajcie się z produktami, które będziecie mogli kupić w naszym festiwalowym sklepie.

Nie zapomnijcie kupić dedykowaną woodstockową puszkę piwa, która będzie na Was czekać w Wioskach Piwnych. 

Na festiwalowych stoiskach będziecie mogli zapłacić:

  • kartą zbliżeniową PayPass (MasterCard, Maestro, Visa),
  • korzystając z aplikacji płatności mobilnych PeoPay Banku Pekao S.A.,
  • gotówką wypłaconą z bankomatów – na polu będą do dyspozycji 3 bankomaty (2 na pasażu handlowym i 1 przy Lidlu).


Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące produktów dostępnych na naszym festiwalu, czyli co, gdzie, za ile, znajdziecie w aplikacji mobilnej, która przez najbliższe dni będzie Waszym przewodnikiem po najpiękniejszym miejscu na świecie.

 

(Syla)

aplikacja w Google Play

aplikacja w App Store

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Dominik Malik

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-02 13:17:02

Weekend z 23. Przystankiem Woodstock

Powróćmy przez chwilę na gorące, woodstockowe pole i przeżyjmy to jeszcze raz. W ten weekend Radio Woodstock przygotowało dla Was ogromne dawkę muzyki z 23. Przystanku Woodstock.

2018-02-20 15:48:36

Nowi wykonawcy, którzy wystąpią na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Pierwszy etap Eliminacji do PolAndRock Festival już za nami! Jurorzy wybrali (z kilkuset zgłoszeń) 30 zespołów, które wystąpią na koncertach w całej Polsce, a kilka z nich postanowili od razu zaprosić na tegoroczną edycję festiwalu.

ZOBACZ TEŻ