Aktualności

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

2022-07-19 11:40:00

 

28. Pol'and'Rock Festival to łącznie 42 występy na Dużej i Małej Scenie! Wykonawcy z Polski (w tym wyłonione w ramach Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata oraz Antyfestu Antyradia młode kapele), a także uznani światowi wykonawcy - to wszystko czeka Was w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek - Broczyno.

 

 

Tym, którzy do festiwalu już odliczają, mocno polecamy naszą playlistę na Spotify! Ponad 150 utworów wykonawców, których zobaczymy na Pol'and'Rock Festival - kilkanaście godzin muzyki, wybranej przez nasz fundacyjny Dział Muzyczny!

 

 

A jeśli ktoś szczególnie przypadnie Wam do gustu, pamiętajcie, by dodać go do swojego harmonogramu festiwalowych wydarzeń!

 

fot. Damian Mękal

 

Mamy też dla Was dwie dodatkowe playlisty:

 

 

A na zakończenie mała przypominajka: festiwal jest niebiletowany - udział we wszystkich koncertach jest bezpłatny! :)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września, premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego - charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gościł na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock.

2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

ZOBACZ TEŻ