Aktualności

Nie masz wejściówki - oglądaj Festiwal ONLINE

2021-07-05 17:30:00

 

W tym roku Festiwal Pol'and'Rock ma formę hybrydową, a tych, którzy nie zdobyli wejściówek na wydarzenie, zapraszamy na transmisję koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, która będzie dostępna, między innymi, na YouTube, Twitchu i Facebooku. Internauci będą mogli spędzić ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia.

 

 

 

◉ YouTube 

Od lat największe smaczki festiwalowej muzyki wrzucamy na kanale KręciołaTV na YouTube. To tutaj możesz oglądać nasze wydarzenia na żywo, ale także znajdziesz archiwalne koncerty, premierowe kawałki swoich ulubionych wykonawców, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych czy materiały zza kulis festiwalu. Nie subskrybujesz kanału KręciołaTV? Jeśli jesteś fanem muzyki i Najpiękniejszego Festiwalu Świata - koniecznie to zmień! Dzięki temu od dziś nie ominie Cię żaden live ani nowy materiał. 

 

Subskrybuj kanał

 

 

 

 

Twitch 

To miejsce na intensywne bycie tu i teraz. Festiwalowa perełka. Miejsce, które sami zaproponowaliście, a my podjęliśmy wyzwanie. I potwierdzamy, że warto było spróbować, dlatego również na Twitchu pokażemy Najpiękniejszy Festiwal Świata na żywo.

 

Rozkręć pogo pod sceną 

 

 

 

Facebook 

Klasyk. Zapraszamy Was tu, gdzie będzie się działo bardzo dużo.  

Na stronie Pol’and’Rock, WOŚP oraz KręciołaTV oprócz transmisji live będziemy mieli dla Was festiwalowe ciekawostki i atrakcje naszych partnerów. Oglądajcie, komentujcie, zapraszajcie znajomych. 

 

Rozgość się na stronie Najpiękniejszego Festiwalu Świata

 

Wejdź na backstage do KręciołaTV

 

 

◉ Oglądaj 27. Pol'and'Rock Festival online nie tracąc GB

Jesteś w Play na Kartę i chcesz oglądać live bez zużycia GB? Włącz specjalny pakiet w aplikacji Play24. W tym roku w ofercie dla swoich klientów na Kartę, Play przygotował:
• dla nowych klientów 100 GB na start do odebrania w aplikacji Play24
• dla obecnych i nowych klientów social media za darmo na oglądanie relacji z Pol’and’Rock – do 100 GB na aplikacje: YouTube, Facebook, Messenger, Instagram, Tik Tok, Twitch, Pinterest, Viber ważne do końca września.  


* Maks 100GB na wybrane funkcje aplikacji

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

◉ Onet

Dziennikarze Onet.pl poprowadzą rozmowy z gośćmi Akademiii Sztuk Przepięknych. Wszystkie spotkania będą transmitowane na głównej stronie Onet.pl. Ponadto na stronach portalu będziecie mogli orientować się w bieżących sprawach związanych z Festiwalem z samego środka wydarzeń, ale też dziennikarskiej perspektywy.

Bądź na bieżąco

 

Zobacz czego się spodziewać - posłuchaj jednej z rozmów w ramach ASP:

 

 

 

Antyradio

A jeśli pociąga Was radiowy vibe działający na wyobraźnię albo jesteście w drodze - dołączcie na falach radiowych! Tym razem na antenie Antyradio posłuchasz festiwalowych koncertów na żywo oraz wyjątkowej, festiwalowej audycji Jurka Owsiaka.

 

Wsłuchaj się

 

 fot. Paweł Krupka

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-10-05 14:23:32

Chcesz pracować z nami?

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ