Aktualności

Nie siedź! Rusz się i Akademia Małego Podróżnika

2017-07-14 14:54:29

 

Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin HimalayanCamp, zlokalizowanego na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Wśród wielu innych atrakcji w himalajskim miasteczku, jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, ścianka wspinaczkowa i slackline czekają także: zajęcia dla najmłodszych i tor przeszkód.

 

Regatta wraca na Himalayan Camp po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

 

Regatta przekonuje, że każdy ruch to zdrowie i że nie trzeba być wyczynowym sportowcem, żeby prowadzić aktywny tryb życia. Wystarczy do tego kilka desek i skrzynki po piwie!

 

 

Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży na każde aktywności. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć na pufach w strefie rodzica po nocnych koncertach.

 

Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp razem z Regattą!

 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://himalayancamp.pl/program

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-26 13:13:10

Złoty Bączek 2018 - notowanie 11

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna