Aktualności

NIE ZABIERAJ na Woodstock!

2016-06-22 12:45:39

Przed Wami ostatnia porada Jurka, którą warto sobie wziąć do serca - posłuchajcie!


PORADA 10. NIE ZABIERAJ NA PRZYSTANEK WOODSTOCK

Przede wszystkim nie zabieraj zwierząt na Festiwal - to nie jest dla nich  dobre miejsce! Na Przystanku Woodstock jest głośno, tłoczno, a Twój pupil z pewnością, w przeciwieństwie do Ciebie, woli zostać w domu.

Nie zabieraj ze sobą szklanych butelek, palników, butli gazowych, przedmiotów niebezpiecznych. Bezwzględnie zakazane są narkotyki, dopalacze i wszelkie środki odurzające.

I najważniejsze - nie zabieraj również ze sobą agresji i focha, w końcu przyjeżdżasz na Najpiękniejszy Festiwal Świata.  

A na koniec Jurek zaprasza na fragment ubiegłorocznego koncertu, który zbudził najwięcej kontrowersji. Mowa oczywiście o Shaggy! Miłego słuchania!

(aa)

POKAŻ PODOBNE
2019-03-11 10:10:33

Sidney Polak zasili tegoroczny line-up Małej Sceny!

Kolejna niespodzianka dzisiejszego wieczoru, którą ogłosił Jerzy Owsiak podczas audycji radiowej. Do grona arystów, którzy wystąpią w tym roku na kostrzyńskim polu, dołącza Sidney Polak!

2019-03-11 20:45:14

Zagłosuj w Plebiscycie Złotego Bączka

W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu. W czasie najbliższej, 25. edycji Festiwalu zostaną wręczone dwa Złote Bączki - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla wykonawcy ze świata.

2019-03-11 10:16:36

Renata Przemyk, 30-lecie twórczości na 25. Pol'and'Rock Festival

Jej twórczość przenosi dusze słuchaczy na inny wymiar, a każdy koncert jest niczym podróż sentymentalna w głąb własnych emocji. Prawdziwa muzyczna diwa, której twórczość jest odzwierciedleniem zmysłowości, zalotności oraz wszechstronności.

ZOBACZ TEŻ