Aktualności

Niemożliwe na ASP: Spotkaj się z Kwiatem Jabłoni!

2023-06-19 21:30:00

To będzie niezwykłe spotkanie – Kwiat Jabłoni tegorocznym gościem ASP! „Niemożliwe” rozpoczęło ich występ podczas ubiegłorocznej 28. edycji Pol’and’Rock Festival na Dużej Scenie przed tłumnie zgromadzoną Najpiękniejszą Publicznością Świata, już pierwszymi dźwiękami zabierając wszystkich zebranych w przepiękną muzyczną podróż. Tym razem festiwalowicze będą mieli szansę wziąć udział w jeszcze bardziej osobistym spotkaniu z zespołem na Akademii Sztuk Przepięknych.

 

W tym roku liderzy zespołu, Kasia i Jacek Sienkiewicz, pojawią się na Festiwalu także jako goście Akademii Sztuk Przepięknych. Podczas spotkania, które odbędzie się w piątek, 4 sierpnia, o godz. 13:30, Najpiękniejsza Publiczność Świata będzie miała okazję poznać historię Kwiatu Jabłoni opowiedzianą w nieco innej, tym razem nie-muzycznej, formie!

 

 

Kwiatu Jabłoni nie trzeba Wam już chyba przedstawiać. Możemy jednak spróbować podsumować ten utalentowany skład tak: wyjątkowa polska grupa folk-popowa, która od 2018 roku z niesłabnącą siłą oczarowuje kolejnych słuchaczy. Od momentu wydania pierwszego krążka „Niemożliwe” (ze słynnym „Dziś późno pójdę spać”), zespół wypuścił już drugi album studyjny zatytułowany „Mogło być nic”, a w 2022 roku podjął się realizacji  projektu specjalnego - „Wolne serca”, we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Ich niepodrabialny styl wybrzmiewa w każdym utworze, uwodząc magiczną warstwą muzyczną i liryczną. Niezwykła wrażliwość tych młodych twórców pozwala im zjednać sobie odbiorców z różnych pokoleń. Nic dziwnego, że wszystkie z ich trzech polandrockowych występów przyciągnęły tak liczną publiczność!
 
 
 
 
Zespół wyprzedał największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny, występując m.in. na Open’er Festival czy Spring Break Festival. Od momentu pierwszego koncertu na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival w 2019 roku, muzycy Kwiatu Jabłoni stali się także niekwestionowanymi ulubieńcami festiwalowej społeczności, zdobywając nagrodę Złotego Bączka. Grupa zagrała na Najpiękniejszej Domówce Świata i w wielkim stylu, ku uciesze festiwalowiczów, powróciła na Dużą Scenę Festiwalu w ubiegłym roku. Cały koncert, opublikowany na kanale KręciołaTV z okazji Mikołajek, został wyświetlony przez ponad pół miliona widzów!
 
 
Tego spotkania nie możecie przegapić. Do zobaczenia ​już niedługo!
 
POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ