Aktualności

Niestandardowe pomysły jak dotrzeć na 25. Pol'and'Rock

2019-07-23 16:23:50

 

Idziecie pieszo ze znajomymi?

Jedziecie samochodem?

Pociągiem?

Rowerem?

Płyniecie kajakiem?!

 

To niesamowite jak wielkie jest Wasze zaangażowanie i chęć przybycia na Pol’and’Rock! Z roku na rok zaskakujecie nas coraz bardziej! Zawsze przed Festiwalem dostajemy od Was setki wiadomości. Z reguły macie mnóstwo pytań, pozdrawiacie nas albo opowiadacie o tym, jak szykujecie się do Festiwalu. W tym roku nasze serca podbija Wasza kreatywność i determinacja w docieraniu do celu!

 

Monika idzie pieszo

Coraz więcej z Was pisze w tym roku, że dociera do nas inaczej niż w poprzednich latach. Grono z Was planuje wycieczki piesze.

Tak oto z inicjatywy Moniki powstało wydarzenie: Olej Kolej "Skazani na buta". Ekipa Moniki stratuje z okolic Berlina i oszacowała swoja 90 km trasę na 21h godzin marszu. Grupa się jeszcze zbiera, przygotowania trwają, a my no cóż – życzymy Wam szerokiej drogi!

 Zobacz wydarzenie: https://www.facebook.com/events/632448173936307/

fot. Michał Kwasniewski

 

Rafał jedzie rowerem

Wspaniałą przygodę i wyprawę rowerową na Najpiękniejszy Festiwal Świata zapowiada Rafał. „

„Możecie dołączyć się do mnie na trasie lub wybrać swoją marszrutę. Najważniejsze, że rowerem! Pokażemy, że można jechać tanio i zdrowo za pomocą rowerów. Potrzebujesz tylko roweru i sprzętu biwakowego!” – zachęca inicjator wycieczki – „Organizatorzy Festiwalu zadbali o nas i swoje jednoślady będziemy mogli bezpiecznie zaparkować w Lubuskiej Strefie!”

Ta trasa rozpoczyna się w Kazimierzu Dolnym 22 lipca. Do pokonania jest aż 650 km, rozbite na 9 dni. Szacowana data dodarcia na 25. Pol’and’Rock to 30 lipca.

 Zobacz wydarzenie: https://www.facebook.com/events/470412507035384/

fot. Roweremnawoodstock 

 

Tomek płynie kajakiem

Tomek zszokował nas najbardziej. To pierwszy przypadek w historii naszego Festiwalu, aby ktoś przypłynął do nas kajakiem. Trasa rozpoczyna się we Wrocławiu, ma 358 km, to 358 000 metrów, a każde uderzenie wiosła o wodę, przybliża do nas Tomka o około pół metra.

„Od początku wszystko zaplanowałem pod tą wyprawę. To będzie 6 dni po około 60 km. Wypływam w piątek o świcie tzn. nie za wcześnie, bo pierwsza śluza na mojej drodze czynna będzie dopiero od 7, później jeszcze dwie i przez ponad 300 kilometrów już tylko rzeka...” – tak swoją trasę zapowiada Tomek.

Zatem Tomku, machnij wiosłami 716 razy i przypływaj. Czekamy także na Ciebie!

 

fot. Tomasz Osmolak

 

Tradycyjny sposób dotarcia

Dla tych uczestników, którzy jednak zdecydowali się na bardziej tradycyjne formy dotarcia na tegoroczny Pol'and'Rock Festiwal, polecamy śledzić nasze aktualności w zakładkach jak dojechać. Bieżące informacje na temat:

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat bieżącej sytuacji dotyczącej ruchu na i w okolicach terenu Festiwalu znajdziecie w zakładce INFO -> FAQ w najnowszej aplikacji mobilnej 25. Pol'and'Rock Festiwal.

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play i App Store i bądź na bieżąco:  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ