Aktualności

Niestandardowe pomysły jak oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata

2020-07-07 17:01:04

Cieszymy się, że tak chętnie przyjęliście nasz pomysł o przeniesieniu festiwalu do świata online, mamy zarejestrowanych już ponad 100 domówek. Dzisiaj przedstawiamy Wam ciekawe pomysły na to jak zostać częścią tej świetnej zabawy. Tym, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojej imprezy, przypominamy o zgłaszaniu Waszych domówek, za pomocą specjalnego formularza. Chcemy wiedzieć, gdzie jesteście i skąd się z nami łączycie, bądźmy razem w tym wyjątkowym czasie!

 

♥Zgłoś swoją domówkę♥

 

Zabawa w Edynburgu

Pozdrawiamy ekipę ze Szkocji, która planuje zabawę w zaciszu domowym i ogrodzie. Czekamy na Wasze tańce i zaintrygowaliście pomysłem na grę na instrumentach oraz zaplanowaną przejażdżkę na motocyklach. Będzie to na pewno czas wspominek najpiękniejszego festiwalu świata i wspólnej zabawy.

 

 
 
Fetiwalowicze, fot. Dawid Ilnicki
 
 
 
Harcerskie spotkanie
 
Kolejna zgłoszona grupa w większości wywodzi się z harcerstwa, znają się od lat i wspólnie przyjeżdżają na festiwal. Z tych znajomości i wspólnych wyjazdów powstały wspaniałe relacje- przyjaźń oraz miłość. Do Kostrzyna po raz pierwszy przyjechali, około 12 lat temu. Każdego roku w coraz to większej ekipie  i stają się częścią wyjątkowej społeczności wydarzenia. Wielka błękitna flaga z napisem Rumia i herbem miasta, dumnie powiewa na relacjach z wielu koncertów na przestrzeni lat. Stąd decyzja, że ta sama ekipa spotka się na Najpiękniejszej Domówce Świata! Znaleźli już miejsce na obóz w harcerskim ośrodku nad jeziorem, gdzie będą mogli liczyć na cień, ochłodę w jeziorze oraz dostęp do prądu, co umożliwi zamontowanie projektora na ścianie budynku.
 
 
fot. Marcin Michoń
 
Festiwal na działce
 
Następnym pomysłem, na jaki wpadła Kamila planując domówkę jest działkowy Pol'and'Rock! Wspólnie z przyjaciółmi po raz pierwszy na festiwal przyjechali 8 lat temu, dlatego przygotowanie go w swoim przydomowej okolicy nie będzie stanowiło dla nich problemu. Projektor, koncerty na żywo, zakupy w pobliskim Lidlu to ich plan imprezy. Poza tym, będzie specjalnie przygotowane jedzonko inspirowane kuchnią Kryszny, warsztaty na wzgórzu oraz kontynuacja akcji "Zaraz Będzie Czysto", bo mimo zmiany miejsca festiwalu dbają o środowisko oraz strefa chillout na hamaku.
 
 
fot. Dominik Malik
 
 
Przyjaciele i rodzina razem  
 
Kiedy Tomek w 2017 po 19 latach wraz z żoną i dwójką małych dzieci powrócił na festiwal jechał z lekką dozą niepewnośći, jednak niesłusznie, bo dzięki zdjęciom, opisom wyjazdu w kolejnym roku dołączyła jego siostra i przyjaciele. W tym roku, Najpiękniejszą Domówkę Świata spędzą na własnym polu namiotowym, gdzie rozbiją namioty, tak by przypominało to Kostrzyńskie pole namiotowe. Zasiali nawet słoneczniki i planują zakup arbuzów. W swoim zgłoszeniu wspomina "jak w 2017 roku na Woodstocku spadł deszcz to cała woda była w naszym "namiocie", dlatego postanowiliśmy wtedy zainwestować w porządny namiot i tak od 2018 r. raz do roku rozbijamy ważący 60 kilogramów namiot. Tak samo będzie i w tym razem".
 
 
fot. Bartek Muracki
 
 
 
Taras domku działkowego
 
"Będzie wszystko, co kojarzy się z najpiękniejszym festiwalem, czyli jedzenie od krysznowców, słoneczniki, flaga, ziemniaki z kefirem i oczywiście koncerty na specjalnie na tę okazję przygotowanym telewizorze przyczepionym do tarasu. Będą również atrakcje  specjalne - wata cukrowa, popcorn oraz bańki mydlane, mini - Grzybek (prysznic z węża ogrodowego) oraz błotko (fakt, że tylko stopy będą w błotku, ale zawsze coś)."
 
 
 
fot. Szymon Aksienionek
 
 
Kucykowa flaga po raz kolejny na Pol'and'Rock Festival
 
Jak co roku, wspaniała ekipa będzie z nami wraz z kucykową flagą na najpiękniejszym festiwalu świata. Praktycznie wszyscy poznali się na Przystanku Woodstock i trzymają się razem nawet po 10 lat, co na pewno pomoże im stworzyć festiwalową atmosferę. Planują spać w namiotach, organizują projektor, by móc śledzić transmisję. Tym razem trochę mogą złamać regulamin pola biwakowego, bo będą grillować- pamiętajcie i dbajcie o bezpieczeństwo.
 
 
 fot. Bartek Muracki
 
 
Rodzinne spotkania
 
"Ten Woodstock będzie najpiękniejszym wydarzeniem, ponieważ spędzę ten czas z moim tatą!"- tak napisała festiwalowiczka w swoim zgłoszeniu. "Kilka dni w namiocie, co wieczór ognisko i słuchanie naszych ukochanych zespołów. Najlepsze jest to, że mieliśmy jechać we 2 do Kostrzyna nad Odrą, a tymczasem możemy spędzić ten czas bez długiej podróży na drugi koniec Polski." 
 
 
fot. Basia Lutzner
 
 
 
 
Każda z Waszych domówek zapowiada się, że będzie wyjątkowa! Pamiętajcie, że wszystkie domowe imprezy w ogródkach oraz ich uczestników, możecie ozdobić nową kolekcją festiwalowych gadżetów z SiemaShop
 
 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-12-04 21:00:00

Poznaj kolejne gwiazdy finałowego koncertu!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej – dzieli nas od niego już niewiele ponad 50 dni! Poznaliśmy kolejnych, po LemONie i Wojtku Szumańskim, artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie na błoniach PGE Narodowego 28 stycznia 2024 roku. Zobacz, kto to!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ