Aktualności

Niestandardowe pomysły jak oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata cz. 2

2020-07-25 16:00:00

 

 

W tym tygodniu ponownie pokazujemy Wam najciekawsze pomysły na spędzenie Najpiękniejszej Domówki Świata. Dzięki Waszym wyjątkowym zgłoszeniom stworzyliśmy listę kilku inspiracji na to, w jaki sposób możecie poczuć festiwalową atmosferę.

 

 

◉ Żeglarskie emocje ◉

Jan z przyjaciółmi zaprasza do Portu w Sztynorcie! Jako zapaleni miłośnicy muzyki chcą udostępnić piękne miejsce na spędzenie czasu w iście polandrockowej atmosferze! Będzie pole namiotowe, sanitariaty, transmisja online z 26 Pol'and'Rock, foodtrack, impreza w legendarnej tawernie. A do tego żeglarski klimat, koncert szantowy i wiele innych atrakcji! No cóż- nie możemy się doczekać Waszej żeglarskiej relacji.

 

◉ Koncert na żywo ◉

Starołęckie Umocnienia Wolskiego Andrzeja-STUWA organizuje rockendrolowo-bluesową imprezę w ramach 26 Pol'and'Rock Festival Online. Aby klimatem zbliżyć się do Najpiękniejszego Festiwalu Świata planują słuchać muzyki online i na żywo. W tym miejscu warto wspomnieć o scenie, która znajduje się w bardzo ciekawym miejscu, czyli na poniemieckim bunkrze z czasów II Wojny Światowej. Wiek uczestników, podobnie jak na Pol'and'Rock, będzie zróżnicowany najważniejsza jest dobra zabawa, a kto będzie chciał- strojem nawiąże do czasów hipisowskich, a dodatkowo w ogrodzie jest możliwość rozbicia namiotów.

 

◉ Przeprowadzkowe szaleństwo ◉

Impreza Artura łączy się z przeprowadzką, ale obiecuje, że wspólnie z rodziną będą z nami online, ile tylko się da. Liczba uczestników to 2,5, gdyż jeszcze jedna uczestniczka jest w drodze do przyjścia na śwat. Będzie to jej pierwszy festiwal i mamy nadzieję, że wszystko dobrze będzie słyszała i się dobrze bawiła, z całą siłą nadziei szykujemy się za dwa lata, aby mogła przeżyć swój pierwszy osobisty najpiękniejszy festiwal na świecie.

 

Bieszczady

Julia wraz z ekipą ze Śląska wybiera się w Bieszczady, aby świętować 26. PolAndRock na łonie natury i oczywiście pod namiotami. W planach mają oglądanie koncertów do późnego wieczora, śpiewy, tańce, odpoczynek i oczywiście poznawanie nowych, pozytywnych ludzi.

 

◉ Zjazd rodzinny ◉

Marek od lat robi zjazd rodzinny sporo dzieci, ale i też stali bywalcy Pol'and'Rock Festival. Teraz wspólnie organizują wakacje dla ok. 25-30 osób w 3 domach. Będzie basen, gry i zabawy dla dzieci, wspólne obiady i po prostu odpoczynek na powietrzu. Wszystkie najważniejsze atrybuty potrzebne do transmisji są: głośniki do laptopa, rzutnik i pusta ściana do wyświetlania. 

 

◉ Pol'and'Rock ze zwierzętami ◉

Impreza dla ludzi i zwierząt- przewidywane kąpiele wodne i błotne. W planach jest gotowanie i pyszna kolacja z potrawami inspirowanymi Pol'and'Rock Festival. Taniec, zabawa, muzyka na żywo. Podobno ich głośnik będzie słychać w całej wschodniej Polsce. Wyjątkowa domówka z namiotami w roli głównej. Do zobaczenia wszyscy razem za rok!

 

◉ Pozytywny Poznań ◉

Tęsknicie za ludźmi pełnymi uśmiechu i słońca? Julia wraz ze swoimi przyjaciółmi to osoby, które mimo wielogodzinnego zmęczenia podróżą z uśmiechem na twarzy witają przechodniów. Zagro Plaża Rataje zaprasza Was na ZagroWood! Skromny pomysł spotkania przyjaciół jak każdego roku na festiwalu, dzięki współpracy ludzi pełnych miłości, przerodził się w trzy dni streamu Pol'and'Rock Online na dużym telebimie na najpiękniejszej plaży w Poznaniu. Tak jak na kostrzyńskim polu, tutaj też to ludzie tworzą magię miejsca pełną śmiechu, muzyki, przeplataną wymianą swoich pasji i myśli. Dołączcie do nas, aby dobra energia najpiękniejszego festiwalu na świecie zagościła w Poznaniu odbijając się echem od kamienic miasta i z biegiem Warty ruszyła dookoła globu!

 

 for. Marcin Michoń

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-02-24 14:45:00

Muzyczna Akademia Sztuk Przepięknych

Przez wszystkie lata funkcjonowania Akademii Sztuk Przepięknych odbyło się tam również wiele spotkań z wybitnymi muzykami. Przypomnijmy sobie te inspirujące rozmowy!

2021-02-22 17:00:56

Początki Akademii Sztuk Przepięknych

Historia Akademii Sztuk Przepięknych na Najpiękniejszym Festiwalu Świata sięga 12. Przystanku Woodstock, który odbył się w Kostrzynie nad Odrą 28 - 29.07.2006 r. To właśnie wtedy po raz pierwszy odbyły się ważne spotkania i rozmowy, bez których teraz nie wyobrażamy sobie naszego Festiwalu.

2021-03-09 14:44:20

Nobliści gośćmi ASP

Wśród ponad 170 gości Akademii Sztuk Przepięknych są postaci, które z uwagi na swoje działania na różnych płaszczyznach zostały wyróżnione absolutnie wyjątkową nagrodą – Nagrodą Nobla. Wróćmy do spotkań z tymi niezwykłymi ludźmi!

ZOBACZ TEŻ