Aktualności

Niestandardowe pomysły jak oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata cz. 2

2020-07-25 16:00:00

 

 

W tym tygodniu ponownie pokazujemy Wam najciekawsze pomysły na spędzenie Najpiękniejszej Domówki Świata. Dzięki Waszym wyjątkowym zgłoszeniom stworzyliśmy listę kilku inspiracji na to, w jaki sposób możecie poczuć festiwalową atmosferę.

 

 

◉ Żeglarskie emocje ◉

Jan z przyjaciółmi zaprasza do Portu w Sztynorcie! Jako zapaleni miłośnicy muzyki chcą udostępnić piękne miejsce na spędzenie czasu w iście polandrockowej atmosferze! Będzie pole namiotowe, sanitariaty, transmisja online z 26 Pol'and'Rock, foodtrack, impreza w legendarnej tawernie. A do tego żeglarski klimat, koncert szantowy i wiele innych atrakcji! No cóż- nie możemy się doczekać Waszej żeglarskiej relacji.

 

◉ Koncert na żywo ◉

Starołęckie Umocnienia Wolskiego Andrzeja-STUWA organizuje rockendrolowo-bluesową imprezę w ramach 26 Pol'and'Rock Festival Online. Aby klimatem zbliżyć się do Najpiękniejszego Festiwalu Świata planują słuchać muzyki online i na żywo. W tym miejscu warto wspomnieć o scenie, która znajduje się w bardzo ciekawym miejscu, czyli na poniemieckim bunkrze z czasów II Wojny Światowej. Wiek uczestników, podobnie jak na Pol'and'Rock, będzie zróżnicowany najważniejsza jest dobra zabawa, a kto będzie chciał- strojem nawiąże do czasów hipisowskich, a dodatkowo w ogrodzie jest możliwość rozbicia namiotów.

 

◉ Przeprowadzkowe szaleństwo ◉

Impreza Artura łączy się z przeprowadzką, ale obiecuje, że wspólnie z rodziną będą z nami online, ile tylko się da. Liczba uczestników to 2,5, gdyż jeszcze jedna uczestniczka jest w drodze do przyjścia na śwat. Będzie to jej pierwszy festiwal i mamy nadzieję, że wszystko dobrze będzie słyszała i się dobrze bawiła, z całą siłą nadziei szykujemy się za dwa lata, aby mogła przeżyć swój pierwszy osobisty najpiękniejszy festiwal na świecie.

 

Bieszczady

Julia wraz z ekipą ze Śląska wybiera się w Bieszczady, aby świętować 26. PolAndRock na łonie natury i oczywiście pod namiotami. W planach mają oglądanie koncertów do późnego wieczora, śpiewy, tańce, odpoczynek i oczywiście poznawanie nowych, pozytywnych ludzi.

 

◉ Zjazd rodzinny ◉

Marek od lat robi zjazd rodzinny sporo dzieci, ale i też stali bywalcy Pol'and'Rock Festival. Teraz wspólnie organizują wakacje dla ok. 25-30 osób w 3 domach. Będzie basen, gry i zabawy dla dzieci, wspólne obiady i po prostu odpoczynek na powietrzu. Wszystkie najważniejsze atrybuty potrzebne do transmisji są: głośniki do laptopa, rzutnik i pusta ściana do wyświetlania. 

 

◉ Pol'and'Rock ze zwierzętami ◉

Impreza dla ludzi i zwierząt- przewidywane kąpiele wodne i błotne. W planach jest gotowanie i pyszna kolacja z potrawami inspirowanymi Pol'and'Rock Festival. Taniec, zabawa, muzyka na żywo. Podobno ich głośnik będzie słychać w całej wschodniej Polsce. Wyjątkowa domówka z namiotami w roli głównej. Do zobaczenia wszyscy razem za rok!

 

◉ Pozytywny Poznań ◉

Tęsknicie za ludźmi pełnymi uśmiechu i słońca? Julia wraz ze swoimi przyjaciółmi to osoby, które mimo wielogodzinnego zmęczenia podróżą z uśmiechem na twarzy witają przechodniów. Zagro Plaża Rataje zaprasza Was na ZagroWood! Skromny pomysł spotkania przyjaciół jak każdego roku na festiwalu, dzięki współpracy ludzi pełnych miłości, przerodził się w trzy dni streamu Pol'and'Rock Online na dużym telebimie na najpiękniejszej plaży w Poznaniu. Tak jak na kostrzyńskim polu, tutaj też to ludzie tworzą magię miejsca pełną śmiechu, muzyki, przeplataną wymianą swoich pasji i myśli. Dołączcie do nas, aby dobra energia najpiękniejszego festiwalu na świecie zagościła w Poznaniu odbijając się echem od kamienic miasta i z biegiem Warty ruszyła dookoła globu!

 

 for. Marcin Michoń

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-05-25 13:42:25

Bracia Sekielscy gośćmi Najpiękniejszej Domówki Świata

Tomasz i Marek Sekielscy - dziennikarze, autorzy głośnych filmów „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego” - to jedni z pierwszych potwierdzonych gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które tak jak cały festiwal odbywać się będzie w przestrzeni wirtualnej, zaplanowano na 31 lipca.

2020-06-09 12:37:42

Piotr Bukartyk na Najpiękniejszej Domówce Świata

Kompozytor, piosenkarz, gitarzysta, autor tekstów i nauczyciel. Człowiek, który najlepiej wie, z ilu chmur utkane jest niebo nad Najpiękniejszym Festiwalem Świata. Muzyk i wielki przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystąpi podczas internetowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020.

2020-06-01 14:40:45

Andrzej Mleczko na Najpiękniejszej Domówce Świata

Jeden z najbardziej znanych polskich rysowników dołącza do grona gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 1 sierpnia, obejrzeć będzie można, podobnie jak cały festiwal, w internecie.

ZOBACZ TEŻ