Aktualności

Nocna Scena ASP

2021-03-11 17:27:43

 

Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce rozmów o rzeczach ważnych, ale także jedna z pięciu scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Od lat namiot za dnia gości wyjątkowe osobistości, nocą zaś można tam spotkać niesamowitych artystów i wspaniałe widowiska muzyczne. Przypominamy koncerty z Nocnej Sceny ASP!

 

Czesław Śpiewa Solo Act - 24. Pol'and'Rock Festival | 2018 rok

„Spowiedzi emigranta, czyli muzycznym standupie Czesława Mozila” tak naprawdę do końca nie był ani standupem, ani koncertem. Choć można spierać się, jakiego gatunku było więcej w tym występie, to publiczność na pewno była zgodna co do tego, że bardzo dobrze się bawili i w pewien sposób zostali zauroczeni.

 

 

Pawbeats Orchestra - 23. Przystanek Woodstock | 2017 rok

Pawbeats Orchestra to bardzo ciekawy projekt łączący rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. Na jednej scenie wystąpiła m.in. orkiestra symfoniczna, wokaliści i raperzy. Co z tego wynikło? Niesamowity koncert na Nocnej Scenie ASP, który nasi festiwalowicze z pewnością zapamiętali na bardzo długo!

 

 

Wojtek Mazolewski Quintet - 23. Przystanek Woodstock | 2017 rok

Na Akademii Sztuk Przepięknych podczas tego Przystanku Woodstock było bardzo jazzowo. Wojtek Mazolewski - propagator jazzu i produkt eksportowy polskiej kultury, basista, kompozytor, producent wystąpił w namiocie ASP wraz z formacją Wojtek Mazolewski Quintet.

 

 

Wojtek Mazolewski Quintet na Nocnej Scenie ASP fot. Anna Migda

 

Marek Napiórkowski Sextet „Up!” - 21. Przystanek Woodstock | 2015 rok

Marek Napiórkowski Sextet „Up!” zagrał nocny koncert na Akademii Sztuk Przepięknych na 21. Przystanku Woodstock. "Up!" to dzieło bez precedensu w historii polskiego jazzu – zrealizowana z niezwykłym rozmachem realizacja marzeń Marka Napiórkowskiego, efekt jego artystycznych i życiowych poszukiwań, deklaracja dojrzałego człowieka, który nie chce oglądać się do tyłu.

 

 

Renata Przemyk - 25. Pol'and'Rock Festival | 2019 rok

Renata Przemyk jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku. W 2019 roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata mieliśmy zaszczyt usłyszeć i zobaczyć ją na Scenie Nocnego ASP. To było niesamowite show - zobaczcie fragment jej występu.

 

 

Obejrzyj też pozostałe podsumowania spotkań na ASP:

Początki Akademii Sztuk Przepięknych

Pisarze na ASP

Wyjątkowe kobiety na Akademii Sztuk Przepięknych

Legendy kinematografii na ASP

Akademia Sztuk Przepięknych w czasie pandemii

Rozmowy o religiach na ASP

Muzyczna Akademia Sztuk Przepięknych

Ludzie nauki na ASP

Dziennikarze na Akademii Sztuk Przepięknych

Sport na ASP

Goście Akademii Sztuk Przepięknych ze świata

Wojna i pokój na ASP

Nobliści gośćmi ASP

 

POKAŻ PODOBNE
2021-03-03 10:00:00

Pisarze na Akademii Sztuk Przepięknych

Olga Tokarczuk, Mariusz Szczygieł, Filip Springer, Maria Czubaszek to tylko niektórzy pisarze, którzy pojawili się na Akademii Sztuk Przepięknych, żeby rozmawiać z Wami na temat rzeczy ważnych.

2021-03-11 17:27:43

Nocna Scena ASP

Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce rozmów o rzeczach ważnych, ale także jedna z pięciu scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Od lat namiot za dnia gości wyjątkowych gości, nocą zaś można tam spotkać niesamowitych artystów i wspaniałe widowiska muzyczne. Przypominamy koncerty z Nocnej Sceny ASP!

2021-02-25 09:35:00

Goście ASP ze świata

Idea naszej Akademii Sztuk Przepięknych i ważnych rozmów, które się tam odbywają, jest piękna i uwielbiamy się nią chwalić. Wśród gości, którzy nas odwiedzili, znaleźli się też goście ze świata.

ZOBACZ TEŻ