Aktualności

Nocna Scena ASP

2021-03-11 17:27:43

 

Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce rozmów o rzeczach ważnych, ale także jedna z pięciu scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Od lat namiot za dnia gości wyjątkowe osobistości, nocą zaś można tam spotkać niesamowitych artystów i wspaniałe widowiska muzyczne. Przypominamy koncerty z Nocnej Sceny ASP!

 

Czesław Śpiewa Solo Act - 24. Pol'and'Rock Festival | 2018 rok

„Spowiedzi emigranta, czyli muzycznym standupie Czesława Mozila” tak naprawdę do końca nie był ani standupem, ani koncertem. Choć można spierać się, jakiego gatunku było więcej w tym występie, to publiczność na pewno była zgodna co do tego, że bardzo dobrze się bawili i w pewien sposób zostali zauroczeni.

 

 

Pawbeats Orchestra - 23. Przystanek Woodstock | 2017 rok

Pawbeats Orchestra to bardzo ciekawy projekt łączący rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. Na jednej scenie wystąpiła m.in. orkiestra symfoniczna, wokaliści i raperzy. Co z tego wynikło? Niesamowity koncert na Nocnej Scenie ASP, który nasi festiwalowicze z pewnością zapamiętali na bardzo długo!

 

 

Wojtek Mazolewski Quintet - 23. Przystanek Woodstock | 2017 rok

Na Akademii Sztuk Przepięknych podczas tego Przystanku Woodstock było bardzo jazzowo. Wojtek Mazolewski - propagator jazzu i produkt eksportowy polskiej kultury, basista, kompozytor, producent wystąpił w namiocie ASP wraz z formacją Wojtek Mazolewski Quintet.

 

 

Wojtek Mazolewski Quintet na Nocnej Scenie ASP fot. Anna Migda

 

Marek Napiórkowski Sextet „Up!” - 21. Przystanek Woodstock | 2015 rok

Marek Napiórkowski Sextet „Up!” zagrał nocny koncert na Akademii Sztuk Przepięknych na 21. Przystanku Woodstock. "Up!" to dzieło bez precedensu w historii polskiego jazzu – zrealizowana z niezwykłym rozmachem realizacja marzeń Marka Napiórkowskiego, efekt jego artystycznych i życiowych poszukiwań, deklaracja dojrzałego człowieka, który nie chce oglądać się do tyłu.

 

 

Renata Przemyk - 25. Pol'and'Rock Festival | 2019 rok

Renata Przemyk jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku. W 2019 roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata mieliśmy zaszczyt usłyszeć i zobaczyć ją na Scenie Nocnego ASP. To było niesamowite show - zobaczcie fragment jej występu.

 

 

Obejrzyj też pozostałe podsumowania spotkań na ASP:

Początki Akademii Sztuk Przepięknych

Pisarze na ASP

Wyjątkowe kobiety na Akademii Sztuk Przepięknych

Legendy kinematografii na ASP

Akademia Sztuk Przepięknych w czasie pandemii

Rozmowy o religiach na ASP

Muzyczna Akademia Sztuk Przepięknych

Ludzie nauki na ASP

Dziennikarze na Akademii Sztuk Przepięknych

Sport na ASP

Goście Akademii Sztuk Przepięknych ze świata

Wojna i pokój na ASP

Nobliści gośćmi ASP

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-14 16:05:33

Radek Kotarski gościem ASP

Radek Kotarski to dziennikarz, popularny vloger naukowy i autor książek, a także wieloletni przyjaciel WOŚP. Przekazana przez niego książka "Inaczej" wraz z dołączonym do niej Ferrari F430 stała się najdroższą aukcją w historii WOŚP. Z Radkiem spotkamy się na Akademii Sztuk Przepięknych.

2021-06-07 16:22:36

27. Pol'and'Rock Festiwal już za 50 dni! Co już wiemy?

W tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata czeka nas wiele nowości. Organizujemy Festiwal w nowej rzeczywistości, ale cieszymy się, że będziemy mogli się z Wami spotkać i zagrać, po roku przerwy, na łonie natury. Co już wiemy o 27. Pol'and'Rock Festival?

2021-05-31 15:22:21

Przemek Kossakowski i ekipa Down the road na ASP

Na Akademii Sztuk Przepięknych spotkamy się z gwiazdami drugiej edycji programu "Down the road". Poznamy bliżej szóstkę głównych bohaterów programu i porozmawiamy z prowadzącym program Przemkiem Kossakowskim. Spotkanie, które jest zaplanowane na 31 lipca o godzinie 11:30 poprowadzi dziennikarz Onetu, Janusz Schwertner.

ZOBACZ TEŻ