Aktualności

Nova Twins zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

2022-05-30 21:10:00

 

Nie ma drugiej takiej kapeli! Zespół Nova Twins dołącza do line-upu Dużej Sceny 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Nova Twins to rockowy duet, który stworzyły dwie przyjaciółki z dzieciństwa w 2014 roku w Londynie. Zespół tworzą wokalistka i gitarzystka Amy Love oraz basistke Georgia South. Dziewczyny swoim graniem chcą łamać zasady i przesuwać granice, łączą brzmienia punkowe, hard rockowe, popowe i rap.

 

 

Tom Morello, gitarzysta Rage Against The Machine nazwał je "niesamowitym zespołem, który zasługuje, by być wielkim" i zaprosił je do wspólnej trasy z Prophets Of Rage. Oli Sykes z Bring Me The Horizon określił Nowa Twins jako swój "ulubiony nowy zespół", a następnie powstał wspólny utwór BMTH i Nova Twins zatytułowany "1x1". 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-04 20:50:00

Neo-Nówka wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Tradycji stanie się zadość i najbliższy festiwal rozpoczniemy od... kabaretu! Na scenie Akademii Sztuk Przepięknych zaprezentuje się doskonale znana polandrockowej publiczności Neo-Nówka.

2022-07-25 11:24:55

Ważne tematy, które poruszymy na 28. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata to nie tylko zabawa, chociaż jest ona oczywiście bardzo ważna. To również rozmowy na niełatwe tematy, których nie boimy się poruszać. W tym roku będziemy mówili między innymi o wojnie i jej skutkach, o hejcie i o dyskryminacji.

2022-07-20 13:51:43

Zabawa dniem i nocą w Strefie Play Night’and’Day!

W Strefie Play na 28. Pol’and’Rock Festival każdy bawi się tak, jak lubi – od rana do wieczora! Jesteś typem dziennego luzaka? A może wolisz nocne imprezy? Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek. Co będzie główną atrakcją?

ZOBACZ TEŻ