Aktualności

Nowa karta Pol'and'Rockowa od mBanku!

2019-06-24 17:00:00

 

mBank przygotował dla Was nową ofertę, dzięki której już teraz możecie poczuć festiwalowy klimat! Zobacz, jak tegoroczny wygląda projekt karty z edycji Pol'and'Rock!

 

Jurek Owsiak zaprojektował, a Wy wybraliście projekt! Pamiętajcie, że karta jest limitowana - ich liczba jest ograniczona, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

 

 

 

Kartę możecie zamawiać już od dzisiaj - 24 czerwca i dostaniecie ją w swoje ręce już w ciągu 10 dni roboczych!

Aż 10 000 z Was ma szansę wejść w posiadanie niesamowitej karty!

 

Kto może ją otrzymać?

Każdy! I obecni klienci mBanku (posiadający eKonto osobiste, eKonto możliwości, mKonto Intensive, eKonto standard, eKonto plus, eKonto m) i nowi, który zdecydują się założyć konto (oferta z kartą obowiązuje dla eKonta osobistego).

 

Jak otworzyć konto z wyjątkową, festiwalową kartą?

Możecie to zrobić online na stronie mBank.pl lub we wszystkich placówkach mBanku.

 

A jak zamienić obecną kartę do konta w mBanku na kartę z edycji Pol'and'Rock?

Tutaj opcje są trzy: na stronie, w systemie tradycyjnym mBanku (zaloguj się do serwisu, wybierz zakładkę Moje finanse > Karty > Zamów nową kartę) lub dzwoniąc na mLinię i zamawiając kartę u konsultanta.

 

fot. Bartek Muracki

 

 

Nota prawna karty Pol’and’Rock:

To nie jest oferta. Karta z wizerunkiem 25. Festiwalu Pol’and’Rock jest edycją limitowaną. Liczba limitowanych kart wynosi 10 000 sztuk. Informacja o aktualnej ilości festiwalowych kart, które mogą być wydane klientom, będzie publikowana na stronie pod adresem: https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-polandrock-2019/. Dane dotyczące ilości klientów, którzy mogą jeszcze wystąpić o wydania karty festiwalowej będą aktualizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta/.

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek:

- kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie rozliczeniowej kart MasterCard (EUR) w wysokości 2% wartości transakcji;

- kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa kart MasterCard (EUR) w wysokości 3% wartości transakcji;

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

POKAŻ PODOBNE
2020-02-10 16:04:51

Złoty Bączek 2020 - notowanie 8

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-02-24 14:05:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 10

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-03-20 14:24:55

Artyści festiwalu docenieni w plebiscycie Antyradia 2019

W tym roku zwycięzcy plebiscytu Antyradia to zespoły związane z naszym Festiwalem. Jesteśmy dumni, że talent i praca artystów występujących na Najpiękniejszym Festiwalu Świata została zauważona.

ZOBACZ TEŻ