Aktualności

Nowe winyle w SiemaShopie!

2023-09-12 12:25:00

 

 

Wspomnień czar! Jeśli kochacie klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a dodatkowo gustujecie w winylach, nie czekajcie! Złoty Melon zaprasza na sentymentalną podróż do koncertu grupy Tabu podczas 20. Przystanku Woodstock oraz występu Majki Jeżowskiej w 2019 roku. Wydawnictwa, które dotąd dostępne były w formie CD/DVD od dziś zdobyć można również w formie winyli - oczywiście w SiemaShopie! 

 

Jurek Owsiak i nowe winyle z kolekcji Złotego Melona

 

Tabu to bywalcy Najpiękniejszego Festiwalu Świata i Finałów WOŚP, laureaci plebiscytu Złotego Bączka i autorzy "Jak dobrze Cię widzieć" - utworu, który dla wielu osób jest jednym z niepisanych hymnów Pol'and'Rock Festival. Każdy występ tej kapeli to  masa pozytywnej energii i niezwykła interakcja z publiką. Podczas występu w 2014 roku - wówczas jeszcze na Przystanku Woodstock - usłyszeliśmy m.in. "Nie chce umierać", "Tyle mam" i "Nagą prawdę". Nie zabrakło oczywiście "Jak dobrze Cię widzieć", który dostępny jest również na kanale KręciołaTV na YouTubie, gdzie wyświetlono go już ponad 8 milionów razy! 

 

 

 

 

Zdobądź płytę Tabu!  

 

Koncert Majki Jeżowskiej w 2019 roku to już prawdziwa legenda. Specjalnie na ten występ artystka przygotowała rockowe aranżacje swoich najpopularniejszych przebojów dla dzieci. "Marzenia się spełniają", "Moja planeta", czy przepiękny utwór "Kolorowe dzieci" niosą przesłanie niezwykle aktualne i znakomicie pasujące do idei naszego Festiwalu, traktujących o poszanowaniu różnorodności, ratowaniu naszej planety, czy pogoni za marzeniami. Publiczność, która tłumnie zgromadziła się przed Małą Sceną, przyjęła Majkę naprawdę entuzjastycznie, serwując, na prośbę artystki "ścianę miłości", która zastąpiła tradycyjną ścianę śmierci na festiwalach. Czy było pogo pod sceną? I to jakie! 
 

 

 

Zdobądź winyl Majki Jeżowskiej!

 


Patroni medialni wydawnictw to Onet.pl, Antyradio, KręciołaTV.

Płyty dostępne są w SiemaShopie. Zamówień dokonywać można w sklepie online, a także w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00).

 

Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji "live". Dotychczas ukazało się ponad 80 wydawnictw z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock).

POKAŻ PODOBNE
2023-08-03 12:25:00

Bieg „Policz się z cukrzycą”: Razem dla zdrowia i solidarności

Ruszyli! Uczestnicy biegu „Policz się z cukrzycą” po raz pierwszy na Pol'and'Rock Festival!

2023-09-07 13:37:40

Podsumowanie 5. Mistrzostw Gry Planszowej Pol’and’Rock!

Podczas 29. Pol’and’Rock Festival odbyła się już piąta edycja Mistrzostw Gry Planszowej Pol’and’Rock. Cztery festiwalowe dni pełne emocji, taktyki i niespodziewanych zwrotów akcji!

2023-07-25 19:00:00

Marek chce dotrzeć piechotą na Pol'and'Rock Festival!

400 kilometrów w 10 dni - takie wyzwanie postawił przed sobą Marek Mikulski. Wielokrotny uczestnik Najpiękniejszego Festiwalu Świata na najbliższy Pol'and'Rock postanowił dotrzeć... piechotą, a w ramach akcji zbierać środki na muzykoterapię.

ZOBACZ TEŻ