Aktualności

Nowe woodstockowe koszulki w Siemashopie!

2017-06-20 16:05:06

 

W Siemashopie możecie już znaleźć nowe woodstockowe koszulki, magnesy, flagi, kubki, smycze, opaski, torby i inne gadżety! Zobaczcie, jakie wzory przygotowała dla Was w tym roku ekipa naszych grafików pod wodzą Jurka Owsiaka! 

Koszulki jak zwykle są niezwykle kolorowe, z elementami graficznymi 23. Przystanku Woodstock. Są już dostępne w wersji męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Są klasyczne t-shirty i kroje bardziej damskie.

Magnezy, flagi, kubki, smycze, opaski i torby również są udekorowane wzorami tegorocznej edycji festiwalu, są kolorowe ludziki i wzory bardziej punkowe - każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak wiecie, całość z dochodu SiemaShopu przeznaczona jest na działalność statutową Fundacji WOŚP, więc dzięki Waszym zakupom możemy wspierać polską medycynę dziecięcą.  

Mamy nadzieję, że te przepiękne, wakacyjne koszulki umilą Wam czas, który pozostał do 23. Przystanku Woodstock!

 

Zobacz woodstockowe koszulki! 

Kliknij w wybrany wzór, żeby przejść do sklepu Siemashop

 

 fot. Łukasz Widziszowski

Fot. Stanisław Wadas

fot. Damian  Jędrzejewski‎ 

fot. Stanisław Wadas  

fot. Damian  Jędrzejewski‎

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-03-05 20:50:00

Wiemy już kto, gdzie zagra!

Półfinałowe koncerty Eliminacji do PolAndRock Festival odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, a w czerwcu w warszawskim klubie "Progresja" poznamy ich tegorocznych laureatów, którzy otrzymają zaproszenie na woodstockowe sceny! Zobaczcie, kto i gdzie zagra!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna