Aktualności

Nowość w SiemaShopie! Winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji

2023-07-14 15:25:00

 

Dołącz do szeregów miłośników rocka i kolekcjonerów muzycznych perełek! Mamy zaszczyt przedstawić winylowe wydanie unikalnego koncertu zespołu Sztywny Pal Azji, który zarejestrowany został na 28. Pol’and’Rock Festival. Odkryj na nowo znane i uwielbiane przez pokolenia utwory, które nostalgicznie wybrzmiewają na wyjątkowej płycie!

 

Sztywny Pal Azji w tej niepowtarzalnej winylowej edycji na nowo rozpala rock'n'rollowy żar. Bezprecedensowy koncert, który wstrząsnął sercami fanów rocka wszystkich pokoleń, teraz dostępny jest w formacie, który jest stworzony dla tego typu muzyki!

 

Ta wyjątkowa płyta to nie tylko wydawnictwo skierowane do miłośników Sztywnego Pala Azji. To również prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Projekt graficzny płyty został stworzony przez Jurka Owsiaka i jego zespół! Ich wizja idealnie uchwyciła ducha Najpiękniejszego Festiwalu Świata, jak również esencję kultowego zespołu.

 

Przed Wami kolejny dowód na to, że spotkania organizowane przez nas pod hucznym tytułem Pol’and’Rock Festival, to miejsce do okazywania sobie ogromnego, wzajemnego szacunku. Między artystą a publicznością, między organizatorem a zespołem i między zapowiadającym ten Festiwal mną - Jurkiem Owsiakiem - a przestrzenią niezwykłych rock’n’rollowych uniesień. Każda cząstka muzyki festiwalowej warta jest przeżycia jej w dobrych, a momentami ekstremalnie dobrych, warunkach. Jeśli jesteś posiadaczem takich warunków - dobrych głośników, spokoju, żeby tego wysłuchać - zapuść płytę Sztywnego Palu Azji, aby wszystko to, o czym wcześniej napisałem spadło na Ciebie jak deszcz niespodzianek muzycznych. - Jurek Owsiak

 

Już w kwietniu 2023 roku mieliśmy przyjemność wprowadzić na rynek tę samą treść audio w formie płyty CD, która spotkała się z gorącym przyjęciem. Teraz prezentujemy unikalne, winylowe wydanie tego koncertu, które docenią zarówno fani zespołu, jak i prawdziwi znawcy winylu. 

 

Zdobądź winyl Sztywnego Pala Azji!

 

W ramach tego wydawnictwa otrzymacie 15 utworów, które zapadły w serca fanów. Wśród nich znajdziecie takie hity jak "Nieprzemakalni", "Wieża radości, wieża samotności", a także "Spotkanie z...", "To jest nasza kultura", "Kurort" oraz "Nasze reggae". Koncert w całości dostępny jest na kanale KręciołaTV na YouTubie i w serwisach streamingowych,

 

Sztywny Pal Azji na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 

Winyl Sztywnego Pala Azji to nie tylko muzyczna podróż do przeszłości, to również hołd dla legendarnego zespołu, który przez dekady inspirował polską scenę rockową. Każda z piosenek znajdujących się na płycie przeniesie was z powrotem na nasz kawałek ziemi!

 

 

To wydawnictwo oraz wszystkie inne w kolekcji Złotego Melona, który od lat szczyci się mianem największego wydawcy płyt "z muzyką z oklaskami" w naszym kraju, znajdziecie w SiemaShopie!

 

Patroni medialni wydawnictwa: Onet.plAntyradioKręciołaTV.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

ZOBACZ TEŻ