Aktualności

Nowy teledysk Skunk Anansie nagrany na Pol'and'Rock

2020-02-10 13:42:00

 

Koncert Skunk Anansie na festiwalu Pol'and'Rock przeszedł do historii jako kolejne niesamowite przeżycie. Podczas 25 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagościł zespół, który razem z festiwalową publicznością świętował także 25 urodziny kapeli i urodziny frontmanki Skin. Jakież to wyczucie czasu! Niesamowita energia zespołu fenomenalnie zsynchronizowana z energią festiwalowej publiczności, zaowocowała produkcją wyjątkowego filmu „This Means War”. Nagrany podczas koncertu Skunk Anansie w czasie tegorocznego Pol'and'Rock Festiwal został wydany na Kerrang!

 

fot. Grzegorz Adamek

 

Po ogłoszeniu trasy w 2020 r. ikony Britrock opublikowały swój najnowszy film. „This Means War” zostało nagrane podczas masowego koncertu zespołu na festiwalu Pol'and'Rock Festival, gdzie Skunk Anansie zagrał w ramach trasy koncertowej w 2019 r. Z okazji 25-lecia zespołu. Utwór jest kontynuacją „What You Do For Love”, singla wydanego w 2019 roku.
 
 
„This Means War” został opublikowany na Kerrang. Film pokazuje ogromną publiczność i czystą radość zespołu, dzielącego się talentem i energią z tłumem. Występ Skunk Anansie był prawdziwym triumfem, prezentacją mocy, energii i umiejętności. Pokazał radość z występów na żywo i niesamowite połączenie artystów z publicznością.
 
 
 

 

 

Jako homoseksualna, czarnoskóra kobieta muszę zadeklarować – my zatroszczymy się o Was, Wy zatroszczcie się o nas. Musimy otoczyć naszą społeczność pozytywnym podejściem i tolerancją wobec wszystkich, ok? Jeśli więc widzicie przejaw transfobii i homofobii, co powiecie? Powiecie: nie. Kiedy widzicie przejaw seksizmu, co powiecie? Powiecie: nie!
Dzięki temu, dzięki nam wszystkim razem możemy zrobić coś pozytywnego, ok? Zatroszczycie się o nas, a my zatroszczymy się o Was. Dedykuję następną piosenkę wszystkim, którzy też się tak czują. Dedykuję ją Wam i temu Festiwalowi, który uczy rzeczy dobrych i pozytywnych w opozycji do podziałów i całego negatywnego podejścia. To dla Was!
 

To był największy występ na naszej karierze i wyszło tak, że wypadł w moje urodziny. To dziwne uczucie, gdy setki tysięcy ludzi śpiewa ci sto lat Gdy zorientowałam się co się dzieje to był moment WOW. 

 

- wywiad dla Metro Times

 

 

fot. Damian Mękal

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-10 16:04:51

Złoty Bączek 2020 - notowanie 8

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-02-10 13:42:00

Nowy teledysk Skunk Anansie nagrany na Pol'and'Rock

Teledysk, który powstał po wydaniu w 2019 roku „What Did You Do for Love”, został nakręcony na Pol'and'Rock 2019, gdzie zespół świętował potrójną rocznicę - 25 edycję festiwalu, 25 rocznicę zespołu i urodziny Skin.

2020-02-03 15:50:55

Złoty Bączek 2020 - notowanie 7

Majka Jeżowska i Skunk Anansie umacniają się na prowadzeniu w Złotym Bączku, ale pozostałe zespoły dzielnie walczą o to, żeby przejść do kolejnego etapu, który potrwa do 29 marca 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ