Aktualności

Oddział Zamknięty na Woodstocku

2017-06-05 09:54:07

 

Zapraszamy Was na koncert Legendarnego Zespołu Rockowego ”Oddział Zamknięty”, który odbędzie się 3 sierpnia o 18:30 na Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock. 

Oddział Zamknięty od 38 lat dający nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje . Wśród nich m.in.: Ten Wasz Świat, Party, Obudź się, Gdyby Nie Ty, Rzeka, Ich Marzenia, Szkoła, Sama, Szkiełko, Andzia, Oddział, Debiut, Uszy. Na Przystanku Woodstock 3 sierpnia 2017 zespół zaprezentuje nowy materiał, w tym będzie miała miejsce prapremiera najnowszego utworu.

Oddział Zamknięty w składzie z jego współzałożycielem i kompozytorem Wojciechem Łuczaj-Pogorzelskim, Krzysztofem Wałeckim – wokalistą i autorem tekstów (m.in. współautor albumu OZ „ Parszywa 13”) , Grzegorzem „ Ornette” Stepień od 15 lat na basie w OZ , Pawłem OZiabło - najmłodszym odkryciem w OZ  i perkusistą Maciejem” Magik” Kudłą - zapraszanym jest na najlepsze w warsztaty muzyczne w Europie, wystąpią ze swoimi największymi hitami oraz premierowymi utworami specjalnie dla Państwa publiczności.

 

Zespół spotka się z Wami po swoim koncercie, o godz. 20:00 w Namiocie spotkań Antyradia. To będzie okazja by po ich występie zadać im kilka pytań. Będzie z nimi również Szymon Chwalisz (twórca.m.in woodstockowych gitar, który na tegorocznej gitarze uhonorował również Wojtka Łuczaj-Pogorzelskiego). Z zespołem będzie również zwycięzca Oddziałowej aukcji dla WOŚP – Marcin Pajdzik, który przyleciał z Londynu i jest z zespołem na całej trasie, co było właśnie przedmiotem aukcji.

Na miejscu obok w namiocie „ Muzyczne gadżety” w tym czasie będzie można nabyć nietuzinkowe gadżety t.j. koszulki, kubki, smycze, piny czy różne oddziałowe naszywki - w tym ich limitowaną woodstockową edycję, pamiątkowe pocztówki (dostępne nieodpłatnie).

Na spotkaniu zmieści się maksymalnie 50 osób, więc kto pierwszy - ten lepszy !

 

Zobacz występ Oddziału Zamkniętego dla Telewizji Polskiej w czerwcu 2016 roku. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-01-02 14:07:52

Złoty Bączek - notowanie 6

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-03-13 09:41:10

Złoty Bączek - notowanie 13

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-01-29 21:10:00

Arch Enemy na Dużej Pol'and'Rock

Za sprawą swego wiekuistego ducha heavy metal przetrwał już ponad 40 lat, a niewiele jest zespołów które z takim powalającym zaangażowaniem i ambicją reprezentują ten gatunek jak Arch Enemy i to właśnie Arch Enemy wystąpi w tym roku na 24. Przystanku Woodstock!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna