Aktualności

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

2020-05-15 14:00:00

 

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

 

 

Oglądaj wszystkie koncerty z Pol'and'Rock

 

 

 

 

Nakręcamy się na Pol'and'Rock! Wracamy do słonecznych Żar i roku 1999. Startujemy na żywo od V Przystanku Woodstock. Włączamy głośniki i gramy na ful! Śpiewaj, tańcz, baw się! Wracamy do najlepszych muzycznych chwil naszego festiwalu! Wpadajcie na YouTube KręciołaTV po całe koncerty największych gwiazd.

 

 

 

 

Śledź nasze kanały (Youtube KręciołaTV i Facebook Pol'and'Rock) i bądź na bieżąco. Co parę dni znajdziesz nowy live z festiwalowej sceny online. Najnowsze klipy, zwiastujące dodanie nowego koncertu, znajdziesz także na Facebooku. 

 

Muzyka z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Facebooku

 

 

 

fot. Stanisław Wadas

 

 

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-11 16:00:22

Bezkompromisowy francuski punk na Pol'and'Rock Festival

Z ogromną radością potwierdzamy występ francuskiej punkowej kapeli Tagada Jones na tegorocznym Pol'and'Rock Festival. Na Dużej Scenie pojawi się zespół, który ma na koncie ponad 25 lat bezkompromisowego, hardcorowego grania. Tagada Jones zagrali ponad 1950 koncertów w 32 państwach oraz wydali 10 doskonale przyjętych przez publikę albumów studyjnych.

2021-02-15 10:48:32

Brytyjski metalcore na Pol'and'Rock 2021

While She Sleeps to brytyjska kapela metalcore'owa grająca brutalny metal połączony z zawrotnie szybkim hardcorowym graniem. Zespół potwierdził swoją obecność na nadchodzącym Pol'and'Rock Festival.

2021-02-26 12:20:00

Wojna i pokój na ASP

Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń dla tematów ważnych niekiedy trudnych a jednocześnie ciekawych a przede wszystkim takich, które interesują uczestników festiwalu. Jednym z takich tematów, którego próżno szukać w przestrzeni publicznej jest problematyka wojska, obronności, odwagi, patriotyzmu i zagrożenia jakie niesie ze sobą konflikt zbrojny. Na deskach sceny ASP wystąpili wysokiej klasy eksperci, żołnierze, generałowie, publicyści i znawcy historii.

ZOBACZ TEŻ