Aktualności

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

2020-05-15 14:00:00

 

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

 

 

Oglądaj wszystkie koncerty z Pol'and'Rock

 

 

 

 

Nakręcamy się na Pol'and'Rock! Wracamy do słonecznych Żar i roku 1999. Startujemy na żywo od V Przystanku Woodstock. Włączamy głośniki i gramy na ful! Śpiewaj, tańcz, baw się! Wracamy do najlepszych muzycznych chwil naszego festiwalu! Wpadajcie na YouTube KręciołaTV po całe koncerty największych gwiazd.

 

 

 

 

Śledź nasze kanały (Youtube KręciołaTV i Facebook Pol'and'Rock) i bądź na bieżąco. Co parę dni znajdziesz nowy live z festiwalowej sceny online. Najnowsze klipy, zwiastujące dodanie nowego koncertu, znajdziesz także na Facebooku. 

 

Muzyka z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Facebooku

 

 

 

fot. Stanisław Wadas

 

 

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

ZOBACZ TEŻ