Aktualności

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

2020-05-15 14:00:00

 

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

 

 

Oglądaj wszystkie koncerty z Pol'and'Rock

 

 

 

 

Nakręcamy się na Pol'and'Rock! Wracamy do słonecznych Żar i roku 1999. Startujemy na żywo od V Przystanku Woodstock. Włączamy głośniki i gramy na ful! Śpiewaj, tańcz, baw się! Wracamy do najlepszych muzycznych chwil naszego festiwalu! Wpadajcie na YouTube KręciołaTV po całe koncerty największych gwiazd.

 

 

 

 

Śledź nasze kanały (Youtube KręciołaTV i Facebook Pol'and'Rock) i bądź na bieżąco. Co parę dni znajdziesz nowy live z festiwalowej sceny online. Najnowsze klipy, zwiastujące dodanie nowego koncertu, znajdziesz także na Facebooku. 

 

Muzyka z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Facebooku

 

 

 

fot. Stanisław Wadas

 

 

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-25 12:44:00

TABU rozbuja publiczność Domówki

Śląski zespół z jamajskimi rytmami w sercu zagra na Pol’and’Rock Festival Online w tym roku. Zespół, który można śmiało zaliczyć do ścisłej czołówki polskiego reggae, równie dobrze czuje się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, jak i na scenie podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-06-29 16:00:17

Najpiękniejsza Domówka Świata z Farben Lehre

Klasyka polskiego punka zagości na internetowej odsłonie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Farben Lehre to zespół, który zdefiniował muzykę punkową w Polsce, jednocześnie pozostając wiernym ideałom wolności, braku pokory, i muzycznej niezależności.

2020-06-22 21:00:00

#byckobietaontour na Pol'and'Rock Festival

Publiczność Najpiękniejszej Domówki Świata będzie miała okazję uczestniczyć online w spotkaniach z kilkunastoma wyjątkowymi gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Do ogłoszonych już dotąd m.in. braci Sekielskich, Ewy Ewart i Andrzeja Mleczki, dołączyli dziś twórcy #byckobietaontour - cyklu spotkań motywacyjnych - Marta Klepka, Dorota Wellman i Andrzej Depko.

ZOBACZ TEŻ