Aktualności

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

2020-05-15 14:00:00

 

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

 

 

Oglądaj wszystkie koncerty z Pol'and'Rock

 

 

 

 

Nakręcamy się na Pol'and'Rock! Wracamy do słonecznych Żar i roku 1999. Startujemy na żywo od V Przystanku Woodstock. Włączamy głośniki i gramy na ful! Śpiewaj, tańcz, baw się! Wracamy do najlepszych muzycznych chwil naszego festiwalu! Wpadajcie na YouTube KręciołaTV po całe koncerty największych gwiazd.

 

 

 

 

Śledź nasze kanały (Youtube KręciołaTV i Facebook Pol'and'Rock) i bądź na bieżąco. Co parę dni znajdziesz nowy live z festiwalowej sceny online. Najnowsze klipy, zwiastujące dodanie nowego koncertu, znajdziesz także na Facebooku. 

 

Muzyka z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Facebooku

 

 

 

fot. Stanisław Wadas

 

 

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-16 21:15:00

Saint City Orchestra na Pol'and'Rock Festival

Żywiołowy zespół z St. Gallen w malowniczej Szwajcarii przeniesie publiczność z Małej Sceny Pol’and’Rock Festival prosto na Zieloną Wyspę!

2020-03-30 20:40:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 15

Dziś zakończyliśmy I etap Plebiscytu Złotego Bączka. Do II etapu w dniu dzisiejszym przechodzi pierwsza 10 zespołów z każdej kategorii, według poniższego notowania. Na te zespoły głosowaliście przez ostatnie 15 tygodni. Od dziś każdy głosujący ma możliwość ponownego oddania głosu w II etapie Plebiscytu.

2020-03-23 20:15:00

The Exploited na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival

Legendy brytyjskiej sceny punkowej na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Kapela The Exploited zagra na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival i po raz kolejny udowodni, że punk ma się doskonale.

ZOBACZ TEŻ