Aktualności

Ostatni dzień koncertów przed nami!

2017-06-10 17:13:01

 

Ruszył ostatni dzień eliminacyjnych koncertów! Już dzisiaj wieczorem dowiemy się, które zespoły dołączą do line-upu 23. Przystanku Woodstock!

Czekamy na Was w warszawskiej Progresji (Fort Wola 22) - przybywajcie! W szranki stanie 8 zespołów  z całej Polski zakwalifikowanych do eliminacji. Od CINEMON z krakowskim raw popem, przez alternatywny i klasyczny rock - DE INDIGO, HOT WATER, SEVEN ON SEVEN, HENGELO, aż po ciężkie metalowe brzmienia NINJA SYNDROM, SETHEIST, czy THE SUITS. Garażową muzykę prosto z miasta Łódź zagrają TED NEMETH.

Wstęp oczywiście wolny!

Jurorzy obserwują każde wystąpienie już od pierwszych dźwięków. O tym, kto trafi na plakaty 23. Przystanku Woodstock zdecydują: 

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Bartosz Chodorowski (redaktor naczelny radio Woodstock, wieloletni redaktor naczelny radio Sfera)

Na gościnny występ wpadną BEMY - laureaci Eliminacji z 2014 roku, a gwiazdą wieczoru będzie ulubieniec woodstockowej publiczności - Jelonek!

Jeśli nie możecie być dziś z nami - na bieżąco relacjonujemy dla Was koncerty na naszych kanałach! Zaglądajcie na:

oraz oglądajcie transmisję online na kanale Kręcioły na YouTube:

 

 

Pierwszy koncert trzeciego dnia Eliminacji - na scenie Cinemon, fot. Stanisław Wadas

POKAŻ PODOBNE
2019-04-08 14:25:30

Tajemnicza Bokka na Małej Scenie

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Na Małej Scenie zaprezentują się 2.08 o godzinie 23.00.

2019-05-17 13:13:11

Złoty Bączek 2019 – notowanie 9

Jeszcze tylko przez weekend możecie oddawać głosy w I etapie Plebiscytu Złotego Bączka. W nocy z niedzieli na poniedziałek głosowanie zostanie zatrzymane. W poniedziałek wieczorem, w trakcie audycji Jurka Owsiaka „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradiu, ruszymy z II etapem.

2019-05-10 15:16:43

Złoty Bączek 2019 – notowanie 8

Prezentujemy poniżej zaległe, ósme notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. Przypominamy – każdy z Was ma możliwość wskazania najlepszego – Waszym zdaniem – wykonawcy zeszłorocznej edycji Pol’and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ