Aktualności

Ostatni dzień zgłoszeń do strefy NGO!

2022-06-03 14:45:22

 

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia NGO mogą zgłosić chęć zorganizowania na 28. Pol'and'Rock Festival warsztatów i zajęć dla festiwalowiczów. 

Strefa NGO jest częścią festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych. W zeszłym roku tworzyło ją 41 organizacji - w sumie odbyły się aż 444 warsztaty! Pierwszy raz strefa NGO była obecna na Najpiękniejszym Festiwalu Świata 14 lat temu - od tamtego czasu to integralna część festiwalowego pola, w której uczestnicy wydarzenia spędzają dużo czasu i nie wyobrażają sobie Pol'and'Rock Festival bez niej. 

Na ten moment do naszej bazy zgłosiło się ponad 50 organizacji! Do dzisiaj do końca dnia czekamy na zgłoszenia organizacji pozarządowych i społecznych! 

 

Zgłoś udział swojej organizacji

 

Warsztaty origami w strefie NGO na 27. Pol'and'Rock Festival fot. Edyta Kurycka

 

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy:

 

• I etap do 3 czerwca 2022

Zapoznaj się z regulaminem i za pomocą naszej bazy wyślij wstępne zgłoszenie, które zawiera podstawowe dane organizacji, którą reprezentujesz oraz co dla nas najważniejsze propozycję działań w ramach ASP.

Pamiętaj, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

 

• II etap od 13 do 30 czerwca 2022

Od organizacji, które zostaną do tego etapu zaproszone będziemy wymagali podania dokładnego planu działań na Festiwalu.

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

ZOBACZ TEŻ