Aktualności

Ostatni dzień zgłoszeń do strefy NGO!

2022-06-03 14:45:22

 

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia NGO mogą zgłosić chęć zorganizowania na 28. Pol'and'Rock Festival warsztatów i zajęć dla festiwalowiczów. 

Strefa NGO jest częścią festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych. W zeszłym roku tworzyło ją 41 organizacji - w sumie odbyły się aż 444 warsztaty! Pierwszy raz strefa NGO była obecna na Najpiękniejszym Festiwalu Świata 14 lat temu - od tamtego czasu to integralna część festiwalowego pola, w której uczestnicy wydarzenia spędzają dużo czasu i nie wyobrażają sobie Pol'and'Rock Festival bez niej. 

Na ten moment do naszej bazy zgłosiło się ponad 50 organizacji! Do dzisiaj do końca dnia czekamy na zgłoszenia organizacji pozarządowych i społecznych! 

 

Zgłoś udział swojej organizacji

 

Warsztaty origami w strefie NGO na 27. Pol'and'Rock Festival fot. Edyta Kurycka

 

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy:

 

• I etap do 3 czerwca 2022

Zapoznaj się z regulaminem i za pomocą naszej bazy wyślij wstępne zgłoszenie, które zawiera podstawowe dane organizacji, którą reprezentujesz oraz co dla nas najważniejsze propozycję działań w ramach ASP.

Pamiętaj, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

 

• II etap od 13 do 30 czerwca 2022

Od organizacji, które zostaną do tego etapu zaproszone będziemy wymagali podania dokładnego planu działań na Festiwalu.

POKAŻ PODOBNE
2022-05-30 21:05:00

Strachy na Lachy powracają na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Kultowy zespół Strachy na Lachy zagrał na 10. Przystanku Woodstock w 2004 roku. Powracają na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Zobaczycie ich tego lata na Dużej Sceny 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-05-23 16:03:21

Siódme notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam siódme notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka! Chociaż kolejność pierwszych sześciu zespołów się nie zmieniła, to "odległości" punktowe się zmniejszają.

2022-05-30 21:15:00

Fiddler's Green zagra na 28. Pol'and'Rock Festival

W 2020 roku mieliśmy wspólnie z niemiecką formacją Fiddler's Green świętować trzydzieste urodziny kapeli podczas wspólnej zabawy na festiwalowym polu. Rok temu również ich zaprosiliśmy i znowu się nie udało! Ale w tym roku będą już na pewno! Zespół Fiddler's Green zagra na Dużej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ