Aktualności

Ostatni dzień zgłoszeń do strefy NGO!

2022-06-03 14:45:22

 

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia NGO mogą zgłosić chęć zorganizowania na 28. Pol'and'Rock Festival warsztatów i zajęć dla festiwalowiczów. 

Strefa NGO jest częścią festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych. W zeszłym roku tworzyło ją 41 organizacji - w sumie odbyły się aż 444 warsztaty! Pierwszy raz strefa NGO była obecna na Najpiękniejszym Festiwalu Świata 14 lat temu - od tamtego czasu to integralna część festiwalowego pola, w której uczestnicy wydarzenia spędzają dużo czasu i nie wyobrażają sobie Pol'and'Rock Festival bez niej. 

Na ten moment do naszej bazy zgłosiło się ponad 50 organizacji! Do dzisiaj do końca dnia czekamy na zgłoszenia organizacji pozarządowych i społecznych! 

 

Zgłoś udział swojej organizacji

 

Warsztaty origami w strefie NGO na 27. Pol'and'Rock Festival fot. Edyta Kurycka

 

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy:

 

• I etap do 3 czerwca 2022

Zapoznaj się z regulaminem i za pomocą naszej bazy wyślij wstępne zgłoszenie, które zawiera podstawowe dane organizacji, którą reprezentujesz oraz co dla nas najważniejsze propozycję działań w ramach ASP.

Pamiętaj, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

 

• II etap od 13 do 30 czerwca 2022

Od organizacji, które zostaną do tego etapu zaproszone będziemy wymagali podania dokładnego planu działań na Festiwalu.

POKAŻ PODOBNE
2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ