Aktualności

Ostatnia prosta – jak przygotować się 28. Pol’and’Rock Festival?

2022-07-30 18:25:00

 

Tylko parę dni dzieli nas od gwizdka rozpoczynającego Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym artykule zebraliśmy dla Was porady, jak najlepiej przygotować się do celebrowania idei naszego Festiwalu – miłości, pokoju i muzyki.

Zaczynając od najważniejszego: Najpiękniejszy Festiwal Świata - niezależnie od miejsca, w którym się odbywa - jest oazą miłości, pokoju, tolerancji i życzliwości. Jako festiwalowa społeczność naszymi działaniami mówimy stanowcze NIE dla wojny, narkotyków, hejtu i uprzedzeń. Pamiętajcie o tym przed, w trakcie i po Festiwalu!

 

Uczestnicy 27. Pol'and'Rock Festival, fot. Stanisław Wadas

 

 

Harmonogram

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival jest napakowana aktywnościami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! Zaprosiliśmy aż 42 zespoły, 14 gości ASP i kabaret. Oprócz spotkań w Namiocie Głównym ASP, zorganizowaliśmy też aż 36 warsztatów w Namiocie Warsztatowym.

Pamiętajcie również o Strefie NGO, gdzie czekać na was będzie 65 organizacji pozarządowych. Zawrotna liczba aktywności, z których będziecie mogli skorzystać przy stoiskach NGO w tym roku wynosi aż 732! W ich skład wchodzą m.in. wykłady, warsztaty, symulacje, turnieje i strefy sportowe!

Całą listę aktywności znajdziecie w naszym harmonogramie.

 

Aplikacja

Zachęcamy także do pobrania naszej festiwalowej apki, w której możecie stworzyć swoją własną listę aktywności, którymi jesteście zainteresowani. Będziecie dostawać powiadomienia przypominające o nadchodzących wydarzeniach, oraz wiadomości push informujące o ewentualnych zmianach w line-upie.

Mapa, harmonogram i informacje o zespołach, gościach i projektach - wszystko w jednym miejscu na Waszych telefonach!

Festiwalowa aplikacja oferuje również usługę My-Tent. Zaznaczacie lokalizacje swojego nowo rozbitego festiwalowego pałacu na mapie - gdy będziecie wracać z koncertu lub warsztatu, aplikacja wskaże Wam drogę prosto do namiotu!

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS.

 

Aplikacja Pol'and'Rock, fot. Marcin Zieliński

 

Lista Pakowania

Nasza klasyczna ściąga Festiwalowicza. Pakujcie się z głową i pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą uśmiech, życzliwość i parę otwartych oczu. Bądźcie czujni i uważajcie na siebie!

 

Jak spakować się na Pol'and'Rock

 

Playlisty

Wkręćcie się w festiwalowy klimat już w drodze na Pol’and’Rock Festival! W tym roku przygotowaliśmy 3 playlisty na Spotify, idealne do słuchania całą ekipą w samochodzie i pociągu.

  • Pol'and'Rock Festival – oficjalna festiwalowa playlista, na której znajdziecie wykonawców, którzy zagrają dla was na Dużej i Małej Scenie. Jeśli chcecie sobie powtórzyć ulubione piosenki, zrobić festiwalowe karaoke w samochodzie, lub po prostu zapoznać się z zespołami, których jeszcze nie znacie – to playlista idealna dla Was.
  • Zaraz Będzie Czysto – playlista do sprzątania – nasi muzyczni eksperci we współpracy z wami, uczestnikami, opracowali playliste, która zdecydowanie przyśpiesza proces sprzątania! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji Zaraz Będzie Czysto – wspólnie zadbajmy o nasz kawałek ziemi i posprzątajmy po sobie.
  • Laureaci Eliminacji do 28. Pol’and’Rock Festival – playlista, w której posłuchacie tych, którzy wzięli udział w Eliminacjach do Pol’and’Rocku i w tym roku spełnią swoje marzenia o zagraniu na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zachęcamy do przesłuchania.

 

Media społecznościowe

Zaobserwujcie nas na naszych portalach społecznościowych! Na nich będziecie otrzymywać najważniejsze informacje, porady, zdjęcia i ciekawostki:

28. Pol'and'Rock Festival będzie transmitowany na YouTubie KręciołaTV, Twitchu i Facebooku. Będziemy również nadawać w naszym Radio Pol’and’Rock!

 

Regulamin

Pomimo tego, że tegoroczna edycja Festiwalu wraca do swojej normalnej formuły otwartej i niebiletowanej, przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązuje Regulamin Festiwalu. Pamiętajcie, że zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, więc zwróćcie uwagę na rzeczy uwzględnione przez Regulamin. Przestrzegając zasad Regulaminu ułatwiacie nam pracę i sprawiacie, że Pol’and’Rock Festival jest nie tylko najpiękniejszym, ale i najbezpieczniejszym festiwalem świata!

Wszystkie regulaminy obowiązujące na Festiwalu znajdziecie TUTAJ

 

Dzieci

Jeśli przyjeżdżacie na Festiwal z dzieckiem, musicie pamiętać o paru rzeczach. Szczególnie ważna jest ochrona dziecka przed słońcem – zadbajcie o odpowiednie nawodnienie, nakrycie głowy ochronę z filtrem UV. Głośna muzyka dochodząca ze scen, lub festiwalowego radia może narazić zdrowie Waszego dziecka, więc koniecznie weźcie ze sobą słuchawki wyciszające (w razie potrzeby znajdziecie je w 2 punktach – w Namiocie Warsztatowym ASP i namiocie programu Ratujemy i Uczymy Ratować). Prosimy też, żebyście pamiętali o opaskach na ręce dzieci z numerem telefonu.

 

Dzieci podczas 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Ola Drutkowska

 

 

 

Bezpieczeństwa na naszym Festiwalu, jak co roku, pilnuje Pokojowy i Niebieski Patrol (osoby w czerwonych lub niebieskich koszulkach). Słuchajcie się ich i wykonujcie ich polecenia. Oni są tutaj dla Was i Waszego bezpieczeństwa. Nie bójcie się do nich podejść, pogadać i zbić piątkę – na pewno odpowiedzą na wszystkie wasze pytania!

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-10-05 17:00:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Emocje po 29. Najpiękniejszym Festiwalu Świata wciąż jeszcze świeże, a my zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ