Aktualności

Ostatnia prosta – jak przygotować się 28. Pol’and’Rock Festival?

2022-07-30 18:25:00

 

Tylko parę dni dzieli nas od gwizdka rozpoczynającego Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym artykule zebraliśmy dla Was porady, jak najlepiej przygotować się do celebrowania idei naszego Festiwalu – miłości, pokoju i muzyki.

Zaczynając od najważniejszego: Najpiękniejszy Festiwal Świata - niezależnie od miejsca, w którym się odbywa - jest oazą miłości, pokoju, tolerancji i życzliwości. Jako festiwalowa społeczność naszymi działaniami mówimy stanowcze NIE dla wojny, narkotyków, hejtu i uprzedzeń. Pamiętajcie o tym przed, w trakcie i po Festiwalu!

 

Uczestnicy 27. Pol'and'Rock Festival, fot. Stanisław Wadas

 

 

Harmonogram

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival jest napakowana aktywnościami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! Zaprosiliśmy aż 42 zespoły, 14 gości ASP i kabaret. Oprócz spotkań w Namiocie Głównym ASP, zorganizowaliśmy też aż 36 warsztatów w Namiocie Warsztatowym.

Pamiętajcie również o Strefie NGO, gdzie czekać na was będzie 65 organizacji pozarządowych. Zawrotna liczba aktywności, z których będziecie mogli skorzystać przy stoiskach NGO w tym roku wynosi aż 732! W ich skład wchodzą m.in. wykłady, warsztaty, symulacje, turnieje i strefy sportowe!

Całą listę aktywności znajdziecie w naszym harmonogramie.

 

Aplikacja

Zachęcamy także do pobrania naszej festiwalowej apki, w której możecie stworzyć swoją własną listę aktywności, którymi jesteście zainteresowani. Będziecie dostawać powiadomienia przypominające o nadchodzących wydarzeniach, oraz wiadomości push informujące o ewentualnych zmianach w line-upie.

Mapa, harmonogram i informacje o zespołach, gościach i projektach - wszystko w jednym miejscu na Waszych telefonach!

Festiwalowa aplikacja oferuje również usługę My-Tent. Zaznaczacie lokalizacje swojego nowo rozbitego festiwalowego pałacu na mapie - gdy będziecie wracać z koncertu lub warsztatu, aplikacja wskaże Wam drogę prosto do namiotu!

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS.

 

Aplikacja Pol'and'Rock, fot. Marcin Zieliński

 

Lista Pakowania

Nasza klasyczna ściąga Festiwalowicza. Pakujcie się z głową i pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą uśmiech, życzliwość i parę otwartych oczu. Bądźcie czujni i uważajcie na siebie!

 

Jak spakować się na Pol'and'Rock

 

Playlisty

Wkręćcie się w festiwalowy klimat już w drodze na Pol’and’Rock Festival! W tym roku przygotowaliśmy 3 playlisty na Spotify, idealne do słuchania całą ekipą w samochodzie i pociągu.

  • Pol'and'Rock Festival – oficjalna festiwalowa playlista, na której znajdziecie wykonawców, którzy zagrają dla was na Dużej i Małej Scenie. Jeśli chcecie sobie powtórzyć ulubione piosenki, zrobić festiwalowe karaoke w samochodzie, lub po prostu zapoznać się z zespołami, których jeszcze nie znacie – to playlista idealna dla Was.
  • Zaraz Będzie Czysto – playlista do sprzątania – nasi muzyczni eksperci we współpracy z wami, uczestnikami, opracowali playliste, która zdecydowanie przyśpiesza proces sprzątania! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji Zaraz Będzie Czysto – wspólnie zadbajmy o nasz kawałek ziemi i posprzątajmy po sobie.
  • Laureaci Eliminacji do 28. Pol’and’Rock Festival – playlista, w której posłuchacie tych, którzy wzięli udział w Eliminacjach do Pol’and’Rocku i w tym roku spełnią swoje marzenia o zagraniu na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zachęcamy do przesłuchania.

 

Media społecznościowe

Zaobserwujcie nas na naszych portalach społecznościowych! Na nich będziecie otrzymywać najważniejsze informacje, porady, zdjęcia i ciekawostki:

28. Pol'and'Rock Festival będzie transmitowany na YouTubie KręciołaTV, Twitchu i Facebooku. Będziemy również nadawać w naszym Radio Pol’and’Rock!

 

Regulamin

Pomimo tego, że tegoroczna edycja Festiwalu wraca do swojej normalnej formuły otwartej i niebiletowanej, przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązuje Regulamin Festiwalu. Pamiętajcie, że zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, więc zwróćcie uwagę na rzeczy uwzględnione przez Regulamin. Przestrzegając zasad Regulaminu ułatwiacie nam pracę i sprawiacie, że Pol’and’Rock Festival jest nie tylko najpiękniejszym, ale i najbezpieczniejszym festiwalem świata!

Wszystkie regulaminy obowiązujące na Festiwalu znajdziecie TUTAJ

 

Dzieci

Jeśli przyjeżdżacie na Festiwal z dzieckiem, musicie pamiętać o paru rzeczach. Szczególnie ważna jest ochrona dziecka przed słońcem – zadbajcie o odpowiednie nawodnienie, nakrycie głowy ochronę z filtrem UV. Głośna muzyka dochodząca ze scen, lub festiwalowego radia może narazić zdrowie Waszego dziecka, więc koniecznie weźcie ze sobą słuchawki wyciszające (w razie potrzeby znajdziecie je w 2 punktach – w Namiocie Warsztatowym ASP i namiocie programu Ratujemy i Uczymy Ratować). Prosimy też, żebyście pamiętali o opaskach na ręce dzieci z numerem telefonu.

 

Dzieci podczas 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Ola Drutkowska

 

 

 

Bezpieczeństwa na naszym Festiwalu, jak co roku, pilnuje Pokojowy i Niebieski Patrol (osoby w czerwonych lub niebieskich koszulkach). Słuchajcie się ich i wykonujcie ich polecenia. Oni są tutaj dla Was i Waszego bezpieczeństwa. Nie bójcie się do nich podejść, pogadać i zbić piątkę – na pewno odpowiedzą na wszystkie wasze pytania!

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2022-07-21 12:47:00

Najmłodsi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

28. Pol'and'Rock Festival to wydarzenie dla wszystkich - niezależnie o wieku. Na naszym Festiwalu świetnie bawią się całe rodziny - dzieci, rodzice i dziadkowie. Dowiedzcie się, jak dbać o najmłodszych festiwalowiczów i jakie atrakcje czekają na nich na tegorocznym Festiwalu.

2022-07-19 11:40:00

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

Czasu do Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz mniej! Czy znacie już wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na lotnisku Czaplinek - Broczyno?

2022-07-13 10:42:26

Zobacz mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

Już tylko 20 dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni festiwalowej atmosfery uczestnicy nie mogli się już doczekać, ale nareszcie jest - przedstawiamy Wam mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ