Aktualności

Ostatnia szansa na koszulki i gadżety z Pol’and’Rock Festival

2019-10-22 10:53:43

 

Jesień powoli daje nam się we znaki, ale my wciąż żyjemy festiwalowymi emocjami. No bo kto nie chce wracać do tych cudownych chwil na kostrzyńskim polu, kiedy śpiewaliśmy razem z Agnieszką Chylińską, tańczyliśmy z Majką Jeżowską czy dawaliśmy czadu przed sceną z Gogol Bordello.

 

 fot. Marcin Michoń

 

Kiedy ogłosiliśmy temat Finału WOŚP, stało się jasne, że myślimy już mocno o styczniowej zbiórce. Zresztą - nie tylko my! SiemaShop też jest już przygotowany, by właśnie wczoraj miała premierę pierwsza finałowa koszulka - Wiatr w żagle!

 

fot. Szymon Aksienionek

 

Myślami jesteśmy już na Finale, ale wiemy z dobrych źródeł, że w magazynie zostały jeszcze ostatnie sztuki Pol’and’Rockowych wzorów w genialnych cenach - teraz dostaniecie koszulkę za 19,90 zł! Zobaczcie sami!

 
fot. Marcin Michoń

 

Zapraszamy na zakupy do SiemaShopu - dzięki temu wspieracie działania Fundacji WOŚP. Dziękujemy!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-28 08:15:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 6

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Na prowadzeniu Majka Jeżowska Band i Skunk Anansie.

2020-01-27 20:24:00

While She Sleeps na Pol’and’Rock Festival!

Na #PolAndRock2020 witamy brytyjską kapelę metalcore’ową While She Sleeps! While She Sleeps będzie kontynuować tradycję innowacyjnych kapel metalowych występujących na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2020-01-20 16:57:38

King Gizzard & The Lizard Wizard na Pol'and'Rock Festival

Wchodzimy w nowy rok z kolejnym kosmicznym ogłoszeniem muzycznym. Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra australijska kapela King Gizzard & The Lizard Wizard.

ZOBACZ TEŻ