Aktualności

Ostatnie 4 dni woodstockowych aukcji

2016-06-27 11:46:27

Już tylko przez 4 dni możecie wziąć udział w woodstockowych aukcjach na portalu charytatywni.allegro.pl! Jest o co walczyć, bo tylko biorąc udział w licytacjach możecie wygrać między innymi wstęp na Dużą i Małą Scenę podczas koncertów na 22. Przystanku Woodstock, specjalne VIP miejscówki na spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych, oprawione woodstockowe winyle do powieszenia na ścianie, skok na bungee, odwiedziny w wozie transmisyjnym lub unikalne gadżety z autografami! 

 
- Obejrzyj koncert zespołu HEY na Dużej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a podczas koncertu zespołu HEY zostaniesz wprowadzony na Dużą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
- Obejrzyj koncert zespołu LUXTORPEDA na Dużej Scenie

Podczas koncertu zespołu LUXTORPEDA rozpoczynającego 22. Przystanek Woodstock zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 - Obejrzyj koncert zespołu Apocalyptica na Dużej Scenie

Podczas koncertu zespołu Apocalyptica zostaniesz wprowadzony na Dużą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 

 
- Obejrzyj koncert zespołu Lion Shepherd na Małej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu The Rumjacks zostaniesz zaprowadzony na Małą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ.
 

 - Zobacz koncert Marceliny na Dużej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Marceliny zostaniesz zaprowadzony na Dużą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć całe wydarzenie. Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 - Obejrzyj nocny koncert Piotra Roguckiego z VIP miejscówki na ASP

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Piotra Roguckiego solo zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed Nocną Sceną ASP, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ. Po występie będziesz mógł wejść za kulisy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zamienić kilka słów z wykonawcą!

- Obejrzyj spotkanie z Jerzym Stuhrem z VIP miejscówki na ASP

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi. W dniu spotkania na ASP z Jerzym Stuhrem zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed sceną, skąd będziesz mógł obejrzeć całe wydarzenie. Po występie będziesz mógł wejść za kulisy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zamienić kilka słów z naszym gościem! 

 - Przejażdżka na wozie strażackim po woodstockowym polu

 Tej aukcji pozazdroszczą Ci wszyscy! To Ty możesz stać się tym szczęśliwcem i przejechać się na wozie strażackim, podczas gdy straż pożarna będzie przemierzać tłumy woodstockowiczów polewając ich wodą! Możesz zabrać ze sobą aparat, żeby zachować wspomnienia na dłużej. Będzie to na pewno niezapomniana chwila!

 

 - Skok bungee z GoPro (+ fotorelacja)

Skok bungee to idealna niespodzianka dla osób kochających adrenalinę! Poczuj niesamowite emocje towarzyszące swobodnemu spadaniu! Pokonaj strach i przeżyj przygodę życia. Skoki realizowane są przy wykorzystaniu żurawia wieżowego. Dostaniesz kamerkę, z którą skoczysz a dodatkowo nasz fundacyjny fotograf uwieczni Twój skok wspaniałymi zdjęciami. Następnie nasza ekipa Kręcioła.TV zmontuje dla Ciebie pamiątkowy materiał ze skoku, który otrzymasz od nas po Woodstocku. Będzie to na pewno niesamowita pamiątka! 

 - Odwiedziny w woodstockowym wozie transmisyjnym

Odwiedź nasz wóz transmisyjny i studio nagrań znajdujący się za Duża Sceną! Jest to jedyne studio nagrań pracujące pełną parą od momentu pierwszego dźwięku testowego aż do zakończenia festiwalu. Zobacz niezwykłą pracę nad każdym detalem nagrań w wozie transmisyjnym. Każdy instrument to inne światło, na przeogromnej konsoli obsługiwanej przez naszą świetną ekipę Dzikiego. Zobacz 12 kamer, 12 obrazków, które są miksowane na miejscu w wozie pod okiem Jacka i przesyłane na żywo na telebimy, które zazwyczaj oglądacie jedynie pod sceną. Tylko w ten sposób możesz z zupełnie bliska przyjrzeć się artystom na scenie i chłonąć każdy szczegół tego, co dzieje się na scenie podczas koncertów i to w rozdzielczości HD. 
 

 

Jest to specjalnie zapakowana i wyeksponowana do powieszenia na ścianie płyta winylowa symbolizująca tegoroczny 22. Przystanek Woodstock. Oczywiście Jurek złożył na niej swój podpis. Możesz stać się dumnym posiadaczem ten symbolicznej płyty - wystarczy zalicytować! Dorzucamy parę fajnych gadżetów takich jak płytę z „Koncertu Jubileuszowego Woodstock 1969-2009”, kilka losowo wybranych płyt z Eliminacji do Przystanku Woodstock oraz pocztówki z motywami woodstockowymi. Pamiętaj, że licytując możesz zrobić prezent nie tylko sobie, ale też komuś bliskiemu. 

 
Znalezione w naszym archiwum haftowane serce z Przystanku Woodstock z 1995 roku. Oprawione w przepiękną ramkę oraz opatrzone podpisem Jurka czeka, abyś wylicytował je właśnie Ty! Dodatkowo dorzucamy parę fajnych gadżetów, takich jak płytę z „Koncertu Jubileuszowego Woodstock 1969-2009” , clipboard, kolekcjonerską mini-puszkę wolontariusza z 24. Finału WOŚP oraz bufkę. Tradycyjnie, do każdej wystawianej przez nas aukcji, dołączony będzie certyfikat.  

 


(amm)

 
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ