Aktualności

Pamiętajcie, zostawcie, pomóżcie!

2016-07-11 13:12:59

 

Dzień dobry w ten piękny przedfestiwalowy poniedziałek!

Choć część wydarzeń związanych z 22. Przystankiem Woodstock zacznie się w środę, a oficjalne rozpoczęcie odbędzie się w czwartek o godzinie 15:00, to już sporo z Was jest na woodstockowym polu. Wiemy też, że mnóstwo z Was szykuje się do podróży, którą lada moment planujecie rozpocząć.  Właśnie dlatego przedstawiamy Wam jeszcze raz w pigułce kilka rad, wskazówek i przypominamy, co warto sprawdzić i zabrać ze sobą, aby nic nie zaskoczyło Was w trakcie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

 

Jeśli właśnie zabieracie się za pakowanie plecaka poniżej lista niezbędnych do zabrania rzeczy. Jeśli spakowaliście się już, koniecznie upewnijcie się, że o niczym nie zapomnieliście.

  

Prosimy Was zwłaszcza o zwrócenie uwagi na rzeczy, których zabraniają Regulaminy Festiwalu Przystanek Woodstock. Wiemy, że wiele z tych rzeczy pragniecie zabrać, aby ułatwić sobie życie w czasie Woodstocku, jednak nie znalazły się one na zakazanej liście z powodu naszej złej woli. Wszystkie wymienione rzeczy stwarzają zagrożenie dla Was i innych uczestników Festiwalu, a zależy nam na jak najbezpieczniejszym jego przebiegu.

Jeśli jednak zapomnicie o czymś lub nie chcecie wieść jedzenia na cały wyjazd, nie martwcie się. Od dzisiaj (poniedziałek) od godziny 12:00 działa już LIDL, który po raz kolejny przygotował się na Wasze potrzeby.

W tym roku z powodu konieczności ogrodzenia terenu Przystanku powstało 14 bram, przez które możecie wchodzić na teren Woodstocku. Na tych bramach zostaniecie zatrzymani, jeśli będziecie mieli przy sobie coś niezgodnego z Regulaminem.
Tu zwracamy się również z prośbą związaną z ogrodzeniem wokół terenu – NIE ROZKRĘCAJCIE PŁOTÓW! Zostały one postawione z powodu narzuconych na nas wymogów i muszę zostać na swoich miejscach przez cały czas Festiwal. Pomóżcie nam wspólnie zadbać o bezproblemowy przebieg i bezpieczeństwo nas wszystkich. Przeczytajcie apel Jurka Owsiaka. 

 

Jeśli planujecie zabrać ze sobą meble, aby zbudować sobie strefę relaksu w pobliżu Waszych namiotów i umilić wolny czas, to prosimy – NIE ZOSTAWIAJCIE ICH PO ZAKOŃCZENIU FESTIWALU! Pomóżcie nam posprzątać i zabierzcie je ze sobą. Pozbierajcie również pozostałe śmieci, wokół miejsca, które było Waszym domem w czasie trwania imprezy. To bardzo ułatwi nam pracę, którą musimy wykonać po Waszym wyjeździe, ponieważ chcemy to miejsce zostawić czystym i gotowym na następny rok.

 

Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś swojej podróży, zapraszamy na stronę, gdzie znajdziecie Bank Podróży, oferty przejazdu na BlaBlaCar i  połączenia specjalnych pociągów woodstockowych. Znajdują się tam również bardzo ważne informacje, jeśli planujecie przyjechać samochodem – w tym roku obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodami po terenie Festiwalu. Zapoznajcie się ze zmianami w ruchu drogowym. Pamiętajcie również o tym, że dla osób oferujących przejazdy, BlaBlaCar przygotowało specjalny parking. 

 

Koniecznie pobierzcie naszą aplikację mobilną, dzięki której możecie zapoznać się z harmonogramem wydarzeń, przygotowanymi atrakcjami, zaznaczyć miejsce rozbicia swojego namiotu oraz być w kontakcie z Wujkiem Dobrą Radą, który poinformuje o ważnych sprawach i ewentualnych zmianach.

 

I najważniejsze - wykonujcie prośby Pokojowego i Niebieskiego Patrolu. Pamiętajcie, że to ludzie, którzy są tutaj dla Was i wszystkie ich działania wynikają z troski o Wasze bezpieczeństwo. 

 

Zaglądajcie na nasze kanały w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy Was o wszystkim informować.


Jedźcie bezpiecznie, czekamy na Was niecierpliwie! Do zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą.

 

(Nika)

POKAŻ PODOBNE
2020-05-15 14:00:00

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna