Aktualności

Pasaż handlowy na Pol’and’Rock 2018

2018-08-01 17:25:48

 

Pasaż handlowy zawsze przyciąga tłumy. W końcu na Pol’And’Rock wszystko smakuje i prezentuje się lepiej! Oprócz stoisk z przeróżnymi artykułami, znajdziecie także miejsce do ładowania telefonu, które przygotowało Play. Jeśli chcecie wypłacić pieniądze, to na pasażu przygotowaliśmy dwa bankomaty Euronet. Dzięki kasie biletowej PolRegio, unikniecie stania w kolejkach na dworcu PKP w dniu powrotu z Festiwalu. Na pasażu handlowym możecie udać się do depozytu w strefie mBanku, aby przechować tam cenne rzeczy. Depozyt otwarty jest od środy do piątku w godzinach od 12:00 do 04:00, a od soboty od 12:00 do niedzieli do 12:00. Na pasażu handlowym zapłacicie kartą płatniczą, gotówką, Blikiem i telefonem.  

 

fot. Paweł Krupka

 

Na terenie pasażu znajdują się także dwa punkty medyczne. Pamiętajcie, że na Festiwalu nie ma apteki. Podstawowe artykuły higieniczne znajdziecie w Siemashopie, który zlokalizowany jest na początku pasażu. Oprócz tego, kupicie tam odzież i gadżety z grafikami tegorocznego Pol’and’Rock.

 

fot. Paweł Krupka

 

Nie zapominajcie o naszej aplikacji mobilnej! To dzięki niej możecie przejrzeć oferty festiwalowych sklepów, a na wiele artykułów znajdziecie zniżki! W aplikacji umieściliśmy również harmonogram wszystkich festiwalowych wydarzeń, mapę pola, a także wiele innych potrzebnych informacji. 

 

fot. Paweł Krupka

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ