Aktualności

Pięć wskazówek na udany Pol’and’Rock

2018-08-01 12:52:39

 

Przedstawiamy pięć wskazówek na udany Pol’And’Rock!

 

  1.  Nie bierz zbyt dużej ilości rzeczy

Jeśli jedziecie do nas pociągiem i planujecie spać pod namiotem – to weźcie ze sobą tylko to, czego potrzebujecie najbardziej. Uwierzcie nam, laptop nie jest niezbędny do życia na naszym Festiwalu! Im mniej rzeczy, tym lepiej dla Was. Łatwiej jest podróżować z mniejszym plecakiem. Zwiększa to komfort zarówno Wasz, jak i innych. Jeśli jednak jesteście zmuszeni zabrać ze sobą coś cennego, możecie zostawić to w depozycie, który znajduje się w strefie mBanku na Pasażu Handlowym. Otwarty będzie od 1 do 5 sierpnia. O tym, czego nie wolno przechowywać w depozycie, przeczytacie tutaj oraz w szczegółowym regulaminie.

 

A oto lista ułatwiająca sprawne spakowanie!

 

 

  1. Przestrzegaj regulaminu Pol’and’Rock!

 

Jeśli chcesz dbać o nasz Festiwal, koniecznie przeczytaj regulamin imprez masowych oraz regulamin terenu festiwalu i przestrzegaj go! W ten sposób unikniesz niepotrzebnych utrudnień i w pełni będziesz czerpać frajdę z pobytu na Festiwalu!

 

fot. Bartek Muracki

 

  1. Nie zabieraj zwierząt

 

Wiemy, że trudno jest rozstać się ze swoim pupilem. Festiwal jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla wszystkich. Niestety, zwierzętom trudniej bawić się na Pol’and’Rock. Nie przepadają za hałasem, zbyt dużą ilością świateł i upałem. Jeśli kochacie swoje zwierzaki – to oszczędźcie im stresu, a o wrażeniach z Festiwalu opowiecie im w domu!

 

fot. Lucyna Lewandowska  

 

  1. Baw się pod sceną bez balastu

 

Odnosząc się do pierwszej wskazówki – nie bierzcie zbyt wielu rzeczy, gdy idziesz bawić się pod scenę. Pamiętaj: ZERO ALKOHOLU, ZERO SZKLANYCH OPAKOWAŃ. Mile widziane natomiast są okrycie na głowę i plastikowa butelka wody, z którymi nie powinieneś się rozstawać w czasie Festiwalu! Jeśli zdarzy się Wam zgubić coś pod sceną, udajcie się do Biura Rzeczy Znalezionych. Znajdziecie je w namiocie po prawej stronie Dużej Sceny. Biuro otwarte jest od środy (1 sierpnia) do niedzieli (5 sierpnia). W środę od 15.00 do 18.00, w czwartek od 8.00, a w piątek i sobotę od 7.00 i zostanie zamknięte dopiero po zakończeniu koncertów na Dużej Scenie. W niedzielę Biuro będzie otwarte od 7.00 do 15.00.

 

Mapa Pol'And'Rock.

 

 

  1. Słuchaj Pokojowego Patrolu

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu są tutaj dla Was. I każde ich działanie wiąże się z myślą o Was! Nie utrudniajcie im tego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robią na Pol'and'Rock, przeczytaj koniecznie! To oni i Wy tworzycie ten festiwal. Gracie w jednej drużynie!

 

fot. Dominik Malik

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

ZOBACZ TEŻ