Aktualności

Pirotechnicy sprawdzili scenę

2016-07-14 21:03:23

Wczoraj i dziś na pole woodstockowe przyjechali pirotechnicy z gorzowskiej policji. W środę przeszukali scenę ASP oraz Viva Kultura. Dziś przed rozpoczęciem koncertów sprawdzili Małą i Dużą Scenę. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz artystów występujących na Festiwalu.

Na terenie żadnej ze scen nie znaleziono niebezpiecznych urządzeń i materiałów wybuchowych. To dowodzi, że możemy czuć się bezpieczni na festiwalu. Więcej informacji znajdziecie na stronie policji lubuskiej.

 

(Katasha, fot. Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.)

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-10-02 16:59:58

Poszukiwania muzycznych talentów – czas start!

Zanim 29. Najpiękniejszy Festiwal Świata dobiegł końca, otrzymaliśmy mnóstwo zapytań o Eliminacje do jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Z przyjemnością informujemy, że długo wyczekiwany dzień rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń do Eliminacji 2024 nadszedł! Dziś rozpoczynamy poszukiwania nowych muzycznych talentów.

ZOBACZ TEŻ