Aktualności

Plebiscyt Złotego Bączka zakończony! Mamy wyniki!

2018-06-30 21:39:45

 

Publiczność wybrała swoich faworytów! Było gorąco! Jako pierwsi wyniki tegorocznego plebiscytu poznała publiczność Finału Eliminacji 24. Pol'and'Rock Festival w Warszawie. Dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę. Gra o punkty trwała do samego końca! To najlepszy dowód na to, że Najpiękniejszy Festiwal Świata gra w Waszych sercach cały rok i chcecie go tworzyć razem z nami! Jesteście niesamowici! Głosowanie zakończyliśmy w piątek i już mamy potwierdzenie od trzech z zespołów, że będą z nami i w tym roku! Zobaczcie, kiedy będziecie mogli ich usłyszeć.

Nie przedłużamy! Poznajcie tegorocznych laureatów tegorocznego ZŁOTEGO BĄCZKA: Counterfeit, Nocny Kochanek, Tabu i Amon Amarth. 

 

COUNTERFEIT - 1775 głosów!

 

COUNTERFEIT - Zespół rozpoczął karierę grając pod nazwą The Darling Buds. Zainspirowani działalnością muzyczną szkolnego kolegi, członkowie tego zespołu tworzyli muzykę indie rockową. Do Jamiego Campbell-
Bowera, który jest frontmanem zespołu, dołączył basista Roland Johnson i perkusista Dan Smith.
Swój pierwszy koncert zagrali w Londynie, w klubie Hoxton Bar and Grill gdzie cała sala wypełniła się
publicznością. Od tego pierwszego występu kariera muzyków zaczęła prężnie się rozwijać, na
przykład wystąpili na koncercie w dalekim Hong Kongu.

Debiutancki album Counterfeit, zatytułowany „Together We Are Stronger”, ukazał się w 2017 roku i przyniósł młodym muzykom uznanie krytyków, a zainteresowanie publiczności okazało się też wielkie – muzycy wyruszyli na niezwykle żywiołową trasę koncertową po Europie, której częścią stał się występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Energiczne, pełne werwy i surowej szczerości i siły wystąpienie porwało serca publiczności festiwalu. Dowodem na to, że brytyjska kapela trwale zapadła w pamięć festiwalowiczów, jest fakt, że Counterfeit ogromną ilością głosów wygrał notowanie Złotego Bączka – dzięki waszym głosom muzycy z Wielkiej Brytanii wystąpią na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Nie możemy się doczekać tego, co przygotowali dla nas w tym roku!

 

NOCNY KOCHANEK - 8420 głosów!

 

NOCNY KOCHANEK -  polski zespół heavymetalowy, doskonale znany festiwalowej publiczności. Zespół tworzą muzycy z zespołu Night Mistress. W 2016 roku wystąpili na XXII Przystanku Woodstock na scenie "Viva Kultura| w Pokojowej Wiosce Kriszny. Rok później wygrali eliminacje do XXIII Przystanku Woodstock i wystąpili na Dużej Scenie otwierając trzeci dzień koncertów. 

 

 

TABU - 5098 głosów!

 

TABU -  Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta
i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Na koncie zespołu są cztery studyjne płyty oraz jeden album koncertowy:
„Jednosłowo” – 2006
„Salut” – 2009
„Endorfina” – 2012
„Przystanek Woodstock 2014” – 2014
„Meteory” – 2015
„Jednosłowo (repackaged / remastered)” – 2016

 

 

AMON AMARTH - 2474 głosów!

 

 

Głosować w plebiscycie mogliście za pośrednictwem specjalnej aplikacji w serwisie Facebook przygotowanej przez firmę Fanpoint.

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

ZOBACZ TEŻ