Aktualności

Pobierz aplikacje mobilną i stwórz własny harmonogram Festiwalu!

2019-07-19 12:26:22

 

Już po raz kolejny wraz z firmą Play przygotowaliśmy dla Was festiwalową aplikację na 25. Pol’and’Rock. Pobierz aplikację, oznacz w niej swój namiot i stwórz własny harmonogram, by nic Ci nie umknęło! 

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play lub App Store 

i sam zaplanuj swój pobyt na 25. Pol'and'Rock Festiwal.  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

 

Dlaczego warto?

Aplikacja to idealne rozwiązanie, aby być na bieżąco i mieć wszystko w 1 miejscu. To nic innego jak kieszonkowy mobilny niezbędnik dostępny za pomocą jednego kliknięcia.

 

 • Teraz wybierzesz ulubione koncerty aż z 5 festiwalowych scen! Zrobisz listę warsztatów i spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, w których chcesz uczestniczyć. Sprawdzisz atrakcje dostępne w strefach partnerów Festiwalu, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

 • Nie tylko zaplanujesz najbliższe dni, ale też będziesz swobodniej poruszać się po festiwalowym polu. Przejrzysta mapka zaprowadzi Cię do każdego wybranego miejsca.

 

fot. Paweł Krupka

 

Co więcej?

 • Spakuj się już dziś i znajdź transport! Jeszcze przed wyjazdem aplikacja pomoże Ci zarówno spakować się na tegoroczną imprezę, wyświetlając podstawową listę co zabrać, jak i znaleźć transport w Banku Podróży, czy zaplanować jak najłatwiej dojechać na teren Festiwalu.

 

 • Dzięki zamieszczonym w aplikacji obszernym informacjom i materiałom video o tegorocznych artystach, słuchając muzyki, umilisz sobie czas spędzony np. w pociągu jadącym na Przystanek Woodstock.

 

 • Będziesz na bieżąco! Poprzez tegoroczną aplikację bezpośrednio i szybko przejdziesz do aktualności publikowanych na stronie w czasie tegorocznego Festiwalu.

 

 • Nie zdążysz na wybrane wydarzenie? Obejrzysz je w aplikacji online! Dzięki synchronizacji funkcji w aplikacji sprawnie przejdziesz na www.kreciola.tv. Codziennie przez cały czas trwania festiwalu możesz oglądać koncerty, relacje z wydarzeń czy festiwalowego pola, a także wywiady z artystami i codzienny vlog Jurka Owsiaka.

 

 • Nie zapomnij tuż przed rozpoczęciem festiwalu zajrzeć do zakładki „Spotkania z zespołami” – czekać tam będzie na Ciebie rozpiska spotkań z tegorocznymi artystami, na które serdecznie Was zapraszamy.

 

fot. Anna Sobieraj

 

Podsumowując, dzięki w tegorocznej aplikacji:

 • Masz dostęp do pełnego harmonogramu wszystkich festiwalowych wydarzeń.
 • Stworzysz własny harmonogram wybranych atrakcji.
 • Dostaniesz przypomnienia o wybranych wydarzeniach.
 • Sprawdzisz mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone takie miejsca jak: najbliższy punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy, lub gdzie naładować telefon.
 • Po raz drugi sprawdzić kolekcję SiemaShop.
 • Poznasz ofertę wielu festiwalowych sklepów z pasażu handlowego.
 • Zobaczysz co gdzie i za ile.
 • Sprawdzisz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play i App Store i ciesz się dobrą zabawą!  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-11-07 21:15:00

Pierwsza gwiazda 29. Pol’and’Rock Festival!

Doczekaliście się! W swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda hardcore punka — Biohazard.

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

ZOBACZ TEŻ