Aktualności

Pobierz aplikacje mobilną i stwórz własny harmonogram Festiwalu!

2019-07-19 12:26:22

 

Już po raz kolejny wraz z firmą Play przygotowaliśmy dla Was festiwalową aplikację na 25. Pol’and’Rock. Pobierz aplikację, oznacz w niej swój namiot i stwórz własny harmonogram, by nic Ci nie umknęło! 

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play lub App Store 

i sam zaplanuj swój pobyt na 25. Pol'and'Rock Festiwal.  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

 

Dlaczego warto?

Aplikacja to idealne rozwiązanie, aby być na bieżąco i mieć wszystko w 1 miejscu. To nic innego jak kieszonkowy mobilny niezbędnik dostępny za pomocą jednego kliknięcia.

 

 • Teraz wybierzesz ulubione koncerty aż z 5 festiwalowych scen! Zrobisz listę warsztatów i spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, w których chcesz uczestniczyć. Sprawdzisz atrakcje dostępne w strefach partnerów Festiwalu, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

 • Nie tylko zaplanujesz najbliższe dni, ale też będziesz swobodniej poruszać się po festiwalowym polu. Przejrzysta mapka zaprowadzi Cię do każdego wybranego miejsca.

 

fot. Paweł Krupka

 

Co więcej?

 • Spakuj się już dziś i znajdź transport! Jeszcze przed wyjazdem aplikacja pomoże Ci zarówno spakować się na tegoroczną imprezę, wyświetlając podstawową listę co zabrać, jak i znaleźć transport w Banku Podróży, czy zaplanować jak najłatwiej dojechać na teren Festiwalu.

 

 • Dzięki zamieszczonym w aplikacji obszernym informacjom i materiałom video o tegorocznych artystach, słuchając muzyki, umilisz sobie czas spędzony np. w pociągu jadącym na Przystanek Woodstock.

 

 • Będziesz na bieżąco! Poprzez tegoroczną aplikację bezpośrednio i szybko przejdziesz do aktualności publikowanych na stronie w czasie tegorocznego Festiwalu.

 

 • Nie zdążysz na wybrane wydarzenie? Obejrzysz je w aplikacji online! Dzięki synchronizacji funkcji w aplikacji sprawnie przejdziesz na www.kreciola.tv. Codziennie przez cały czas trwania festiwalu możesz oglądać koncerty, relacje z wydarzeń czy festiwalowego pola, a także wywiady z artystami i codzienny vlog Jurka Owsiaka.

 

 • Nie zapomnij tuż przed rozpoczęciem festiwalu zajrzeć do zakładki „Spotkania z zespołami” – czekać tam będzie na Ciebie rozpiska spotkań z tegorocznymi artystami, na które serdecznie Was zapraszamy.

 

fot. Anna Sobieraj

 

Podsumowując, dzięki w tegorocznej aplikacji:

 • Masz dostęp do pełnego harmonogramu wszystkich festiwalowych wydarzeń.
 • Stworzysz własny harmonogram wybranych atrakcji.
 • Dostaniesz przypomnienia o wybranych wydarzeniach.
 • Sprawdzisz mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone takie miejsca jak: najbliższy punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy, lub gdzie naładować telefon.
 • Po raz drugi sprawdzić kolekcję SiemaShop.
 • Poznasz ofertę wielu festiwalowych sklepów z pasażu handlowego.
 • Zobaczysz co gdzie i za ile.
 • Sprawdzisz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play i App Store i ciesz się dobrą zabawą!  

aplikacja w Google Play,

aplikacja w App Store.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

2020-01-20 16:57:38

King Gizzard & The Lizard Wizard na Pol'and'Rock Festival

Wchodzimy w nowy rok z kolejnym kosmicznym ogłoszeniem muzycznym. Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra australijska kapela King Gizzard & The Lizard Wizard.

2020-02-03 10:41:30

Łydka Grubasa - premiera płyty winylowej

Już dzisiaj możesz nabyć winyl, który przypomni Ci wspaniałe, festiwalowe emocje! Wydaliśmy dla Was wyjątkowy występ Łydki Grubasa, którego brzmienie wpędzi każdego w dobre samopoczucie i doda energii.

ZOBACZ TEŻ