Aktualności

Pobierz aplikację Pol’and’Rock i nie przegap żadnego koncertu!

2021-07-26 15:33:28

 

Festiwalowa aplikacja to idealne źródło wiedzy, które pomoże Ci jeszcze lepiej spędzić czas na 27. Pol’and’Rock Festival. Wszystko w jednym miejscu i to w Twoim telefonie! Jeśli więc zmierzasz do nas na wydarzenie, warto mieć ją pod ręką:

Link Google Play

Link App Store 

[Aktualizacja] Nasza aplikacja cieszy się dużą popularnością. Korzysta już niej ponad 6 tys. osób, z czego połowa to nowi użytkownicy z ostatniego miesiąca. Dziękujemy <3 [Aktualizacja]

 

Aplikacją Pol'and'Rock Festival fot. Michał Kwaśniewski

 

 

 

W aplikacji szybko i łatwo znajdziesz takie informacje, jak:

  • Harmonogram koncertów zobacz, kiedy gra Twój ulubiony artysta i poczytaj o tych, których nie znasz;
  • Wydarzenia w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, która co roku zaprasza wybitnych gości i organizuje wyjątkowe warsztaty. Przyjdź i bądź bogatszy o wyjątkowe spotkania!
  • Mapka Festiwalu nieważne czego szukasz: Andrzeja czy Dużej Sceny ta mapka pomoże Ci ich znaleźć;
  • Lokalizację swojego namiotu dzięki funkcji "Find my tent";
  • Mapka domówek;
  • Festiwalowa kolekcja Siemashop;
  • oraz wiele innych informacji, które pomogą jeszcze bardziej cieszyć się festiwalową atmosferą!


Dodawaj wydarzenia i koncerty do ulubionych, dostawaj powiadomienia, aby być zawsze tam, gdzie chcesz być. Jeśli jeszcze nie masz pobranej aplikacji, zrób to teraz i ciesz się dobrą zabawą!  

 

Pamiętaj, że będziemy dla Was transmitować ponad 50 godzin z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeśli Twoi znajomi nie mogą dołączyć do Ciebie, daj im znać o transmisji. Gdzie można nas oglądać? Na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu zobaczycie spotkania ASP oraz koncerty z Dużej Sceny i Nocnej Sceny ASP. 27. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na Onet.pl i na antenie Antyradio.

 

POKAŻ PODOBNE
2021-07-05 09:17:56

BOKKA na Pol'and'Rock Festival

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA - opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową, nie tylko w skali rodzimego rynku, tożsamość.

2021-07-05 14:24:49

Jahcoustix na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Jahcoustix to artysta, który odnajduje inspiracje w muzyce z najróżniejszych zakątków świata. Muzyk ma już na koncie jeden występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata i wiemy, że cieszy się na kolejne spotkanie z naszą publicznością.

2021-07-15 14:35:00

Wyjątkowy mural na terenie Festiwalu

Błękit, zieleń, szmaragd, turkus, granat – Pomorze Zachodnie zachwyca barwami i smakami. Bałtyckie plaże, urokliwe jeziora, wspaniała przyroda parków krajobrazowych to naturalne skarby regionu. By je chronić, samorząd województwa inwestuje w niskoemisyjny transport, odnawialne źródła energii, poprawę jakości wód i powietrza. Nowością są ekologiczne murale pochłaniające zanieczyszczenia. Wyjątkowy mural powstanie również na terenie Festiwalu.

ZOBACZ TEŻ