Aktualności

Pobierz aplikację Pol’and’Rock i nie przegap żadnego koncertu!

2021-07-26 15:33:28

 

Festiwalowa aplikacja to idealne źródło wiedzy, które pomoże Ci jeszcze lepiej spędzić czas na 27. Pol’and’Rock Festival. Wszystko w jednym miejscu i to w Twoim telefonie! Jeśli więc zmierzasz do nas na wydarzenie, warto mieć ją pod ręką:

Link Google Play

Link App Store 

[Aktualizacja] Nasza aplikacja cieszy się dużą popularnością. Korzysta już niej ponad 6 tys. osób, z czego połowa to nowi użytkownicy z ostatniego miesiąca. Dziękujemy <3 [Aktualizacja]

 

Aplikacją Pol'and'Rock Festival fot. Michał Kwaśniewski

 

 

 

W aplikacji szybko i łatwo znajdziesz takie informacje, jak:

  • Harmonogram koncertów zobacz, kiedy gra Twój ulubiony artysta i poczytaj o tych, których nie znasz;
  • Wydarzenia w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, która co roku zaprasza wybitnych gości i organizuje wyjątkowe warsztaty. Przyjdź i bądź bogatszy o wyjątkowe spotkania!
  • Mapka Festiwalu nieważne czego szukasz: Andrzeja czy Dużej Sceny ta mapka pomoże Ci ich znaleźć;
  • Lokalizację swojego namiotu dzięki funkcji "Find my tent";
  • Mapka domówek;
  • Festiwalowa kolekcja Siemashop;
  • oraz wiele innych informacji, które pomogą jeszcze bardziej cieszyć się festiwalową atmosferą!


Dodawaj wydarzenia i koncerty do ulubionych, dostawaj powiadomienia, aby być zawsze tam, gdzie chcesz być. Jeśli jeszcze nie masz pobranej aplikacji, zrób to teraz i ciesz się dobrą zabawą!  

 

Pamiętaj, że będziemy dla Was transmitować ponad 50 godzin z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeśli Twoi znajomi nie mogą dołączyć do Ciebie, daj im znać o transmisji. Gdzie można nas oglądać? Na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu zobaczycie spotkania ASP oraz koncerty z Dużej Sceny i Nocnej Sceny ASP. 27. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na Onet.pl i na antenie Antyradio.

 

POKAŻ PODOBNE
2022-08-17 15:25:00

Muzyczne wspomnienia – jeszcze raz doświadcz dźwięków 28. Pol’and’Rock Festival!

Nie udało ci się dotrzeć na któryś z koncertów? Chcesz przeżyć festiwalowe emocje w domowym zaciszu? A może po prostu chcesz odkryć nową muzykę i bliżej poznać artystów, którzy gościli na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Oto wizytówki zespołów, które wystąpiły na 28. Pol’and’Rock Festival i fragmenty koncertów, które już czekają na Was na KręciołaTV.

2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego – charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy występował na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock. W produkcje filmu zaangażowany był Jurek Owsiak, który zagrał samego siebie!

2022-08-02 13:22:41

Zaraz będzie głośno! Słuchaj Radia Pol'and'Rock na festiwalowym polu!

Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata muzyka towarzyszy nam przez cały czas! Festiwalowicze na Lotnisku Czaplinek-Broczyno tradycyjnie już będą słuchać Radia Pol'and'Rock.

ZOBACZ TEŻ