Aktualności

Poczuj festiwalowy klimat!

2021-04-12 14:22:28

 

Chociaż do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, planowanego na 29, 30 i 31 lipca, zostały jeszcze prawie 4 miesiące, już teraz możecie poczuć wyjątkową festiwalową atmosferę. Mamy dla Was kilka sposobów na Festiwal w Waszych domach!

 

Uczestniczki Najpiękniejszego Festiwalu Świata fot. Marcin Michoń

 

Oglądaj Domową Orkiestrę

Codziennie, o 11:00 na YouTubie, Twitchu, a także na naszych profilach na Facebooku, możecie oglądać program Jurka Owsiaka – Domową Orkiestrę. To dzienna dawka dobrej energii i śmiechu, ale także informacji o zbliżającym się coraz większymi krokami Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Stałym elementem każdego odcinka programu jest lista obecności oglądających Domową Orkiestrę, odczytywanie Waszych komentarzy oraz archiwalne materiały z koncertów i wydarzeń organizowanych przez Fundację.

 

 

Discord

Na naszym serwerze na Discordzie Festiwal trwa cały rok! Dołącz do festiwalowego pola i rozmawiaj z innymi polandrockowiczami. Po raz pierwszy festiwalowy serwer na Discordzie został uruchomiony podczas Najpiękniejszej Domówki Świata – tętnił on wtedy życiem od wiadomości, relacji, zdjęć i komentarzy – niczym prawdziwe pole festiwalowe.

Dołącz do naszego serwera Discord 

 

Festiwalowy serwer na Discordzie fot. Szymon Aksienionek

 

Oglądaj koncerty na YouTubie

Co środę na kanale KręciołaTV na YouTubie mamy dla Was premiery całych koncertów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Już teraz na playliście znajdziecie ich aż 63, a w najbliższą środę… premiera koncertu Soulfly z 2018 roku! Te koncertowe wspomnienia to wyjątkowa okazja, by przenieść się na festiwalowe pole sprzed lat – do koncertu Sweet Noise z 2002 roku, do występu Acid Drinkers z 1999 roku, czy pod scenę Dżemu z 2004 roku!

Zobacz playlistę pełną festiwalowych koncertów

 

 

Kup festiwalowe gadżety w SiemaShopie

W SiemaShopie już teraz możecie znaleźć festiwalowe wzory, dzięki którym z pewnością poczujecie letni klimat. Noście z dumą na koszulkach ananasy, orły i pacyfki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka oraz nasz zespół grafików!

Kup festiwalowe gadżety w SiemaShopie

 

Koszulka z ananasami i logo 27. Pol'and'Rock Festival

POKAŻ PODOBNE
2021-09-22 10:35:47

Muzyka z Pol'and'Rock na Instagramie!

Już teraz możecie dodać do swoich relacji na Instagramie muzykę nagraną podczas koncertów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

2021-09-14 11:41:51

Pol'and'Rock w jubileuszowym wydaniu miesięcznika Teraz Rock

"Organizatorzy po mistrzowsku rozegrali temat" pisze na temat tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata Marcin Bąkiewicz w najnowszym wydaniu miesięcznika Teraz Rock. Recenzenci magazynu przyznali najwyższą notę płycie Acid Drinkers.

ZOBACZ TEŻ