Aktualności

Poczuj festiwalowy klimat!

2021-04-12 14:22:28

 

Chociaż do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, planowanego na 29, 30 i 31 lipca, zostały jeszcze prawie 4 miesiące, już teraz możecie poczuć wyjątkową festiwalową atmosferę. Mamy dla Was kilka sposobów na Festiwal w Waszych domach!

 

Uczestniczki Najpiękniejszego Festiwalu Świata fot. Marcin Michoń

 

Oglądaj Domową Orkiestrę

Codziennie, o 11:00 na YouTubie, Twitchu, a także na naszych profilach na Facebooku, możecie oglądać program Jurka Owsiaka – Domową Orkiestrę. To dzienna dawka dobrej energii i śmiechu, ale także informacji o zbliżającym się coraz większymi krokami Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Stałym elementem każdego odcinka programu jest lista obecności oglądających Domową Orkiestrę, odczytywanie Waszych komentarzy oraz archiwalne materiały z koncertów i wydarzeń organizowanych przez Fundację.

 

 

Discord

Na naszym serwerze na Discordzie Festiwal trwa cały rok! Dołącz do festiwalowego pola i rozmawiaj z innymi polandrockowiczami. Po raz pierwszy festiwalowy serwer na Discordzie został uruchomiony podczas Najpiękniejszej Domówki Świata – tętnił on wtedy życiem od wiadomości, relacji, zdjęć i komentarzy – niczym prawdziwe pole festiwalowe.

Dołącz do naszego serwera Discord 

 

Festiwalowy serwer na Discordzie fot. Szymon Aksienionek

 

Oglądaj koncerty na YouTubie

Co środę na kanale KręciołaTV na YouTubie mamy dla Was premiery całych koncertów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Już teraz na playliście znajdziecie ich aż 63, a w najbliższą środę… premiera koncertu Soulfly z 2018 roku! Te koncertowe wspomnienia to wyjątkowa okazja, by przenieść się na festiwalowe pole sprzed lat – do koncertu Sweet Noise z 2002 roku, do występu Acid Drinkers z 1999 roku, czy pod scenę Dżemu z 2004 roku!

Zobacz playlistę pełną festiwalowych koncertów

 

 

Kup festiwalowe gadżety w SiemaShopie

W SiemaShopie już teraz możecie znaleźć festiwalowe wzory, dzięki którym z pewnością poczujecie letni klimat. Noście z dumą na koszulkach ananasy, orły i pacyfki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka oraz nasz zespół grafików!

Kup festiwalowe gadżety w SiemaShopie

 

Koszulka z ananasami i logo 27. Pol'and'Rock Festival

POKAŻ PODOBNE
2021-06-14 15:29:26

Hańba! na Pol'and'Rock Festival

Połączenie rytmicznego, buntowniczego punka z muzyką folkową, rytmami klezmerskimi i tekstami nawiązującymi do życia w międzywojennej Polsce i tekstami Juliana Tuwima, Władysława Broniewskiego,i Jana Brzechwy to przepis na brzmienie kapeli Hańba!

2021-05-10 15:51:41

TABU na koncercie w Kwidzynie

Oj jak dobrze będzie się zobaczyć z naszymi przyjaciółmi z zespołu TABU! Kapela, która równie dobrze radzi sobie podczas letnich koncertów przed ogromną publicznością podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata, jak i podczas zimowych koncertów Finału WOŚP, uświetni swoim koncertem trzeci dzień muzycznych zmagań w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

2021-05-24 15:17:49

Big Cyc zagra na Eliminacjach w Kwidzynie

Ostatnią gwiazdą, która uświetni eliminacyjne zmagania to dobrze znany publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata zespół Big Cyc. Kapela zaprezentuje swoje firmowe, punkowe, buntownicze granie w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

ZOBACZ TEŻ