Aktualności

Podsumowanie 5. Mistrzostw Gry Planszowej Pol’and’Rock!

2023-09-07 13:37:40

 

Podczas 29. Pol’and’Rock Festival odbyła się już piąta edycja Mistrzostw Gry Planszowej Pol’and’Rock. Cztery festiwalowe dni pełne emocji, taktyki i niespodziewanych zwrotów akcji!

 

W tym roku na linii startu stanęło aż 302 uczestników. Zmagania rozpoczęły się od eliminacji, które przyciągnęły tłumy kibiców. Choć na początku liczba zawodników była imponująca, to tylko najzdolniejsi przeszli przez 1/8 finału, ćwierćfinały i półfinały. Na tych etapach mieliśmy okazję obserwować pasjonujące pojedynki na ośmiu stołach jednocześnie.

 

Zdobądź własną planszówkę!

 

Wielki finał – już tradycyjnie – odbył się z użyciem pełnego pakietu gry planszowej Pol'and'Rock, w skład którego wchodziły zarówno Duża i Mała Scena, jak i Koło Allegro. Na tym etapie rywalizacji czwórka najlepszych – Agata, Wojtek, Nikodem oraz Aleksander – walczyła o tytuł mistrza.

 

5. Mistrzostwa Gry Planszowej Pol'and'Rock, fot. Aleksandra Kluszczyńska

 

Po zaciętych rozgrywkach zwyciężyła Agata, zostawiając za sobą Wojtka na drugim miejscu, Nikodema na trzecim oraz Aleksandra. Mimo że festiwalowe dni były zmienne pod względem pogody, a ulewa dała się we znaki, główna nagroda - wejście na Dużą Scenę podczas koncertu Spin Doctors - okazała się strzałem w dziesiątkę. A do tego, dzięki współorganizatorom Mistrzostw, wydawnictwu PHALANX, Agata do domu wróciła z nowiutką hulajnogą elektryczną marki Land Rover!

 

5. Mistrzostwa Gry Planszowej Pol'and'Rock, fot. Aleksandra Kluszczyńska

 

To była niesamowita edycja Mistrzostw! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za emocje i zaangażowanie. Jeżeli nie zdążyliście wziąć udziału w tej edycji, już teraz zapraszamy do kibicowania lub rywalizacji w przyszłym roku! Jubileuszowy, 30. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku. Do zobaczenia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-04 16:30:00

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

2023-07-21 12:29:59

Praca wre na festiwalowym polu!

Zaledwie 11 dni przed otwarciem bram na lotnisku Czaplinek-Broczyno, 29. Pol'and'Rock Festival intensywnie nabiera kształtu. Ekipy i sprzęt pracują bez ustanku, aby stworzyć miejsce pełne Miłości, Przyjaźni i Muzyki!

2023-07-14 15:00:00

Miłość, Przyjaźń, Muzyka i NFT – nowość na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival wypływa na wody nowych technologii! Przygoda, która przenosi nas w świat muzyki, przyjaźni i miłości, tym razem zabierze nas także w cyfrową przyszłość. Z radością wprowadzamy naszą własną kolekcję tokenów NFT, łącząc harmonię dźwięków z innowacyjnością nowoczesnego świata!

ZOBACZ TEŻ