Aktualności

Pokaż Polskę gościom z całego świata!

2019-02-12 11:50:51

 

Festiwal Pol’and’Rock często doceniany jest jako przestrzeń do promocji Polski wśród zagranicznych gości wydarzenia. Szacujemy, że każdego roku odwiedza nas od kilkudziesięciu, do nawet stu tysięcy przyjezdnych przede wszystkim z Niemiec, ale także z wielu innych krajów. Przyjeżdżają do nas także fani muzyki z najdalszych zakątków świata – Stanów Zjednoczonych, Australii, czy Ameryki Południowej.

 

Zapraszamy Was do akcji „Pokaż Polskę”, której celem będzie promocja naszego kraju skierowana właśnie do zagranicznych gości Pol’and’Rock Festival. Poniżej znajdziecie formularz, w którym prosimy Was o podanie jednego, wybranego przez siebie zakątku Polski, który chcielibyście polecić fanom naszego festiwalu z innych krajów.

 

Z nadesłanych propozycji powstanie katalog miejsc pięknych i wyjątkowych, które następnie zaprezentujemy na stronie Festiwalu, a wybrane pokażemy także na telebimach podczas tegorocznej edycji Pol’and’Rock. To będą Wasze propozycje!

 

Liczymy na Was! Wskazujemy jedno, wybrane przez Was, jedyne takie miejsce, z którego jesteśmy dumni i do którego zaprosić chcemy gości z całego świata!

Zgłoszeń możecie dokonać tutaj: bit.ly/PokazPolskeFormularz
Używajcie też #PokazPolske

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ