Aktualności

Pokojowy Patrol - dołącz do ekipy Najpiękniejszego Festiwalu Świata

2022-04-11 13:00:00

 

 

Bohaterowie w czerwonych koszulkach, których dobra energia i uśmiech potrafią stopić serca nawet największych ponuraków. Dołącz do ekipy najbardziej pozytywnych osób i poznaj Pol'and'Rock Festival i inne największe wydarzenia w Polsce z nowej perspektywy.

 

 

Weź udział w szkoleniach i stań się częścią wolontariatu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Najbliższy termin to 22-24 kwietnia

 

 

 

Szkolenie PP to pierwszy krok do niezwykłej przygody jaką są działania i współpraca z WOŚP. Przez kilkadziesiąt godzin przygotowujemy się i poznajemy - to dzięki temu Patrolowcy tworzą zgrany zespół niezależnie od tego czy od ich szkolenia minęły dwa tygodnie czy dwa lata.

Marcin Garczyński, koordynator wolontariatu Fundacji WOŚP

 

 

 

Poznaj wyjątkowych ludzi!

Szkolenie i wydarzenia to nie zwykła okazja do budowania nowych przyjaźni na całe życie. Każdy Patrolowiec czy Patrolowczyni potwierdzi, że wyjątkowość tego wolontariatu to ludzie, atmosfera i pozytywne emocje. 

 

 

 
 Layla z Pokojowego Patrolu, fot. Damian Mękal
 
 
 
Zdobądź nowe umiejętności
Niemal w każdym zawodzie praca zespołowa ma znaczenie, szkolenie nauczy Cię jak współpracować z innymi, pozwoli Ci rozwinąć zdolności radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach i da przestrzeń do wykazania własnej inicjatywy.
 
 
 
 
Pokojowy Patrol na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, fot. Damian Jędrzejewski
 
 
 
 
Poza zajęciami z pracy zespołowej nauczysz się pierwszej pomocy. Każdy z nas powinien znać podstawowe zasady, jednak taką wiedzę należy powtarzać i utrwalać, bo nigdy nie wiemy kiedy wiedza o ratowaniu życia nam się przyda. Szkolenie pozwoli Ci na pracę z instruktorem pierwszej pomocy 1 na 1, zadawanie pytań oraz ćwiczenia praktyczne. Będziesz mieć również możliwość poćwiczyć np. resuscytację krążeniowo - oddechową przy pomocy specjalnych fantomów. Oczywiście po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
 
 
Szkolenie PP to spotkanie chcących działać z Fundacją WOŚP. Program szkolenia obejmuje kurs pierwszej pomocy, trening pracy zespołowej oraz wiele innych. Z jednej strony są to umiejętności przydatne w czasie Pol’and’Rock Festival, ale z drugiej strony możemy uznać je za coś uniwersalnego, co może przydać się zawsze i wszędzie.
Marcin Garczyński, koordynator wolontariatu Fundacji WOŚP
 
 
 
Pokojowe Patrolowczynie, fot. Ola Skorżyńska
 
 
 
Oprócz tego poznasz zasady i dobre praktyki służby informacyjnej, a nasi specjaliści do spraw bezpieczeństwa Festiwalu opowiedzą o zabezpieczeniu imprez masowych. Poza omówieniem zagadnień poznasz rozwiązania i dowiesz się jak zachować się w różnych sytuacjach festiwalowych jak np. zagubienie się festiwalowicza na terenie. 
 
 
 
 
 

 

 

 Czerwona koszulka to symbol dobrej organizacji, przygody i wytrwałości. Dlatego jeśli chcesz się rozwijać razem z nami - czekamy na Twoje zgłoszenie!
 
 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-12 11:47:44

Poznaj notowanie Złotego Bączka

Zostało 114 dni po Pol'and'Rock Festival! Poznaj wyniki głosowania na 1 tydzień po ogłoszeniu plebiscytu.

2022-05-09 21:25:00

Australijska psychodelia na Pol'and'Rock

King Gizzard and the Lizard Wizard potwierdzają swoją obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Występ na Pol'and'Rock Festival to pierwszy koncert eksperymentalnej formacji w Polsce

2022-04-25 12:02:11

Brytyjska alternatywa na Pol'and'Rock Festival

Świeżo po zdobyciu prestiżowej statuetki BRIT w kategorii najlepsza kapela, rok po wydaniu krążka Blue Weekend, który nie tylko wspiął się na szczyt brytyjskich list przebojów, ale też został okrzyknięty mianem arcydzieła i najlepszego krążka w dorobku kapeli, zespół Wolf Alice wystąpi na 28. Pol'and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ