Aktualności

Pokojowy Patrol - dołącz do ekipy Najpiękniejszego Festiwalu Świata

2022-04-11 13:00:00

 

 

Bohaterowie w czerwonych koszulkach, których dobra energia i uśmiech potrafią stopić serca nawet największych ponuraków. Dołącz do ekipy najbardziej pozytywnych osób i poznaj Pol'and'Rock Festival i inne największe wydarzenia w Polsce z nowej perspektywy.

 

 

Weź udział w szkoleniach i stań się częścią wolontariatu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Najbliższy termin to 22-24 kwietnia

 

 

 

Szkolenie PP to pierwszy krok do niezwykłej przygody jaką są działania i współpraca z WOŚP. Przez kilkadziesiąt godzin przygotowujemy się i poznajemy - to dzięki temu Patrolowcy tworzą zgrany zespół niezależnie od tego czy od ich szkolenia minęły dwa tygodnie czy dwa lata.

Marcin Garczyński, koordynator wolontariatu Fundacji WOŚP

 

 

 

Poznaj wyjątkowych ludzi!

Szkolenie i wydarzenia to nie zwykła okazja do budowania nowych przyjaźni na całe życie. Każdy Patrolowiec czy Patrolowczyni potwierdzi, że wyjątkowość tego wolontariatu to ludzie, atmosfera i pozytywne emocje. 

 

 

 
 Layla z Pokojowego Patrolu, fot. Damian Mękal
 
 
 
Zdobądź nowe umiejętności
Niemal w każdym zawodzie praca zespołowa ma znaczenie, szkolenie nauczy Cię jak współpracować z innymi, pozwoli Ci rozwinąć zdolności radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach i da przestrzeń do wykazania własnej inicjatywy.
 
 
 
 
Pokojowy Patrol na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, fot. Damian Jędrzejewski
 
 
 
 
Poza zajęciami z pracy zespołowej nauczysz się pierwszej pomocy. Każdy z nas powinien znać podstawowe zasady, jednak taką wiedzę należy powtarzać i utrwalać, bo nigdy nie wiemy kiedy wiedza o ratowaniu życia nam się przyda. Szkolenie pozwoli Ci na pracę z instruktorem pierwszej pomocy 1 na 1, zadawanie pytań oraz ćwiczenia praktyczne. Będziesz mieć również możliwość poćwiczyć np. resuscytację krążeniowo - oddechową przy pomocy specjalnych fantomów. Oczywiście po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
 
 
Szkolenie PP to spotkanie chcących działać z Fundacją WOŚP. Program szkolenia obejmuje kurs pierwszej pomocy, trening pracy zespołowej oraz wiele innych. Z jednej strony są to umiejętności przydatne w czasie Pol’and’Rock Festival, ale z drugiej strony możemy uznać je za coś uniwersalnego, co może przydać się zawsze i wszędzie.
Marcin Garczyński, koordynator wolontariatu Fundacji WOŚP
 
 
 
Pokojowe Patrolowczynie, fot. Ola Skorżyńska
 
 
 
Oprócz tego poznasz zasady i dobre praktyki służby informacyjnej, a nasi specjaliści do spraw bezpieczeństwa Festiwalu opowiedzą o zabezpieczeniu imprez masowych. Poza omówieniem zagadnień poznasz rozwiązania i dowiesz się jak zachować się w różnych sytuacjach festiwalowych jak np. zagubienie się festiwalowicza na terenie. 
 
 
 
 
 

 

 

 Czerwona koszulka to symbol dobrej organizacji, przygody i wytrwałości. Dlatego jeśli chcesz się rozwijać razem z nami - czekamy na Twoje zgłoszenie!
 
 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-03-24 16:06:15

Teatr na ASP

Zapraszamy Was do opowieści o nieodłącznej części Akademii Sztuk Przepięknych — teatrze. To właśnie dziś — 27 marca — świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru.

2023-03-27 20:25:00

Rise Of The Northstar zabłyszczy na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival!

Francuski metal spotyka japoński hardcore! Rise of the Northstar to niezwykłe zjawisko muzyczne, które wyłania się z paryskiej sceny metalowej, łącząc w sobie elementy hip-hopu, japońskiej kultury oraz hardcorowego punka. Z radością ogłaszamy, że zespół dołącza do line-upu Dużej Sceny 29. edycji Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ