Aktualności

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

2022-08-07 10:30:00

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!

Pokojowy Patrol to społeczność niezwykłych, profesjonalnie przeszkolonych wolontariuszy, z którymi nieraz zbijaliście piątki na festiwalowym polu. W tym roku, podczas 28. Pol’and’Rock Festival, pracuje z nami ponad 750 Patrolowców!

 Wesoła ekipa PP zaprasza do przytulasów,  fot. Paweł Krupek Krupka


Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną! Wszyscy tworzymy ten Festiwal!

Kto raz dołączy do Pokojowego Patrolu, na zawsze zostaje Patrolowcem! Najstarsi wolontariusze działają z nami już ponad ćwierć wieku. To tutaj nawiązują się przyjaźnie na całe życie i poważne związki pełne miłości (przed nami kolejne patrolowe wesele, nie możemy się doczekać!), a nawet rodzą się kolejne pokolenia pokojowych wolontariuszy. Nasza społeczność liczy kilkanaście tysięcy osób!

Chcecie poznać lepiej Pokojowy Patrol? Zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się, jak pracujemy i kim jesteśmy? Śledźcie naszego Instagrama @pokojowy_patrol, odwiedźcie stronę Kręcioła.tv lub nasz kanał na YouTube!

 

PatroLOVE wesele już za moment! Grażyna i Bambi, życzymy Wam szczęścia i jeszcze więcej miłości! fot. Michał Kwaśniewski


Zapraszamy do naszej ekipy!

Jeśli kochacie Pol’and’Rock Festival, idee współpracy i wolontariatu są Wam bliskie, a przede wszystkim chcielibyście zaangażować się w organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata i Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dołączcie do ekipy Pokojowego Patrolu! Wystarczy mieć ukończone 18 lat, zgłosić się do naszej bazy wolontariuszy przez stronę PP i ukończyć trzydniowe szkolenie w naszym w ośrodku szkoleniowym Szadowo-Młyn. Szkolenie obejmuje zajęcia z pierwszej pomocy, szereg zadań survivalowo-integracyjnych oraz kurs certyfikowany uprawnieniami służby informacyjnej na imprezach masowych.

 

Zarejestruj się, stań się częścią naszego zespołu i pomóż nam tworzyć kolejny Pol’and’Rock Festival!

 

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-07-12 11:11:56

Zwycięzca Antyfestu Antyradia zagra na Dużej Scenie

W niedzielę podczas finałowego koncertu został wyłoniony zwycięzca Antyfestu Antyradia 2022 - to podkrakowski zespół Iclusion. W ramach wygranej kapela wystąpi na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2022-07-21 12:47:00

Najmłodsi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

28. Pol'and'Rock Festival to wydarzenie dla wszystkich - niezależnie o wieku. Na naszym Festiwalu świetnie bawią się całe rodziny - dzieci, rodzice i dziadkowie. Dowiedzcie się, jak dbać o najmłodszych festiwalowiczów i jakie atrakcje czekają na nich na tegorocznym Festiwalu.

2022-07-11 20:45:00

Barbara Kurdej - Szatan zagości na ASP!

Aktorka teatralna i telewizyjna, której życie w sieci śledzą miliony Polaków. Barbara Kurdej - Szatan dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ