Aktualności

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

2022-08-07 10:30:00

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!

Pokojowy Patrol to społeczność niezwykłych, profesjonalnie przeszkolonych wolontariuszy, z którymi nieraz zbijaliście piątki na festiwalowym polu. W tym roku, podczas 28. Pol’and’Rock Festival, pracuje z nami ponad 750 Patrolowców!

 Wesoła ekipa PP zaprasza do przytulasów,  fot. Paweł Krupek Krupka


Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną! Wszyscy tworzymy ten Festiwal!

Kto raz dołączy do Pokojowego Patrolu, na zawsze zostaje Patrolowcem! Najstarsi wolontariusze działają z nami już ponad ćwierć wieku. To tutaj nawiązują się przyjaźnie na całe życie i poważne związki pełne miłości (przed nami kolejne patrolowe wesele, nie możemy się doczekać!), a nawet rodzą się kolejne pokolenia pokojowych wolontariuszy. Nasza społeczność liczy kilkanaście tysięcy osób!

Chcecie poznać lepiej Pokojowy Patrol? Zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się, jak pracujemy i kim jesteśmy? Śledźcie naszego Instagrama @pokojowy_patrol, odwiedźcie stronę Kręcioła.tv lub nasz kanał na YouTube!

 

PatroLOVE wesele już za moment! Grażyna i Bambi, życzymy Wam szczęścia i jeszcze więcej miłości! fot. Michał Kwaśniewski


Zapraszamy do naszej ekipy!

Jeśli kochacie Pol’and’Rock Festival, idee współpracy i wolontariatu są Wam bliskie, a przede wszystkim chcielibyście zaangażować się w organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata i Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dołączcie do ekipy Pokojowego Patrolu! Wystarczy mieć ukończone 18 lat, zgłosić się do naszej bazy wolontariuszy przez stronę PP i ukończyć trzydniowe szkolenie w naszym w ośrodku szkoleniowym Szadowo-Młyn. Szkolenie obejmuje zajęcia z pierwszej pomocy, szereg zadań survivalowo-integracyjnych oraz kurs certyfikowany uprawnieniami służby informacyjnej na imprezach masowych.

 

Zarejestruj się, stań się częścią naszego zespołu i pomóż nam tworzyć kolejny Pol’and’Rock Festival!

 

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2023-01-09 21:50:00

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

2023-03-06 21:30:00

150 dni do Pol'and'Rock Festival - co już wiemy?

Początek sierpnia to 29. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Od symbolicznego gwizdka Romana Polańskiego - ostatniego zawiadowcy stacji Żary - a tym samym pierwszych nut Pol'and'Rock Festival dzieli nas dokładnie 150 dni. Co już wiemy o zbliżającym się wydarzeniu?

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ