Aktualności

Pokojowy Patrol na Pol'and'Rock Festival!

2018-07-31 17:26:50

 

Pol’and’Rock to ich drugi dom. Są najbliżej Was, zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Pokojowy Patrol – wyjątkowi bohaterowie Festiwalu.

 

 

fot. Dominik Malik

 

 

Piękni, kolorowi, pełni pasji, a zarazem profesjonalni, dojrzali, o dużym poczuciu odpowiedzialności. To nie tylko przyjemność, ale i ogromny zaszczyt móc z nimi pracować.

Nie wyobrażamy sobie Festiwalu bez Pokojowego Patrolu. Ich postawa dodaje nam sił, są naszym motorem, nadzieją na lepsze…WSZYSTKO!

 

 

 fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Przyjeżdżają z każdej części naszego kraju. Ba! Z całego świata! Przemierzają setki, czasem tysiące kilometrów, by razem z Wami tworzyć najpiękniejsze miejsce na Ziemi!

Niektórzy są tu od wielu dni, wyjadą stąd jako jedni z ostatnich. Zmęczeni, a jednak uśmiechnięci, z głowami pełnymi niepowtarzalnych wspomnień, bogatsi o nowe, wspaniałe przyjaźnie. I już pierwszego dnia po zakończeniu imprezy, będą odliczać dni do kolejnego Pol’and’Rock. Pozytywnie nakręceni uwielbiają czynić dobro!

 

 

 fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Uśmiechajcie się do nich, powiedzcie im coś miłego, pomachajcie, kiedy ich mijacie. Możliwe, że wracają z wielogodzinnej warty – w pełnym słońcu lub podczas deszczu. Dodajcie im energii. Oni przyjeżdżają tu dla Was, żebyście mogli przeżywać niezapomniane chwile. Każdy miły gest z Waszej strony, po wyczerpującym dniu lub nocy, to dla nich największe uznanie i miód na serca. Większość z nich, kiedyś tak, jak Wy byli uczestnikami Festiwalu i doskonale czują ducha miłości, przyjaźni i rock’and’rolla.

 

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

 

O co możecie zapytać Pokojowy Patrol?

KIEDY/O KTÓREJnie przegapcie swoich wyczekiwanych wydarzeń – WIEMY, KIEDY BĘDZIE CIEMNO!

JAK/JAKI/JAKA/JAKIEjak dojechać na pole, jak zgłosić się do Pokojowego Patrolu – WIEMY, JAK MA NA IMIĘ ANDRZEJ!

GDZIE/KTÓRĘDY pytajcie się o festiwalową przestrzeń. Nie możecie znaleźć  Dużej lub Małej Sceny, ASP, kranów – WIEMY WSZYSTKO!

 

 

Nie bójcie się też prosić o pomoc – nie tylko dla siebie, ale i dla innych! Dbajmy o siebie wzajemnie!

 

 

 

 fot. Krupek Paweł Krupka

 

 

Poznajmy się! Odwiedźcie Pokojowy Patrol w namiocie RUR, gdzie będziecie mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Nasi Patrolowcy chętnie podzielą się swoją wiedzą, która zdobyli podczas szkoleń na naszym Uniwersytecie!

 

 

 fot. Dominik Malik

 

 

WSZYSCY JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ!

WSZYSCY TWORZYMY TEN FESTIWAL!

WSZYSCY JESTEŚCIE NASZYM PRIORYTETEM!

 

 

fot. Ola Skorżyńska

 

 

 

 (Syla)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 14:43:30

Dzień świętego Patryka z Najpiękniejszym Festiwalem Świata

Dziś celebrujemy wszystko co irlandzkie, więc zapraszamy Was abyście razem z nami skosztowali folkowych dźwięków prosto z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Przygotowaliśmy dla Was kilka naszych ulubionych kawałków zainspirowanych irlandzkimi tradycjami - usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

ZOBACZ TEŻ