Aktualności

Pokojowy Patrol na Pol'and'Rock Festival!

2018-07-31 17:26:50

 

Pol’and’Rock to ich drugi dom. Są najbliżej Was, zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Pokojowy Patrol – wyjątkowi bohaterowie Festiwalu.

 

 

fot. Dominik Malik

 

 

Piękni, kolorowi, pełni pasji, a zarazem profesjonalni, dojrzali, o dużym poczuciu odpowiedzialności. To nie tylko przyjemność, ale i ogromny zaszczyt móc z nimi pracować.

Nie wyobrażamy sobie Festiwalu bez Pokojowego Patrolu. Ich postawa dodaje nam sił, są naszym motorem, nadzieją na lepsze…WSZYSTKO!

 

 

 fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Przyjeżdżają z każdej części naszego kraju. Ba! Z całego świata! Przemierzają setki, czasem tysiące kilometrów, by razem z Wami tworzyć najpiękniejsze miejsce na Ziemi!

Niektórzy są tu od wielu dni, wyjadą stąd jako jedni z ostatnich. Zmęczeni, a jednak uśmiechnięci, z głowami pełnymi niepowtarzalnych wspomnień, bogatsi o nowe, wspaniałe przyjaźnie. I już pierwszego dnia po zakończeniu imprezy, będą odliczać dni do kolejnego Pol’and’Rock. Pozytywnie nakręceni uwielbiają czynić dobro!

 

 

 fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Uśmiechajcie się do nich, powiedzcie im coś miłego, pomachajcie, kiedy ich mijacie. Możliwe, że wracają z wielogodzinnej warty – w pełnym słońcu lub podczas deszczu. Dodajcie im energii. Oni przyjeżdżają tu dla Was, żebyście mogli przeżywać niezapomniane chwile. Każdy miły gest z Waszej strony, po wyczerpującym dniu lub nocy, to dla nich największe uznanie i miód na serca. Większość z nich, kiedyś tak, jak Wy byli uczestnikami Festiwalu i doskonale czują ducha miłości, przyjaźni i rock’and’rolla.

 

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

 

O co możecie zapytać Pokojowy Patrol?

KIEDY/O KTÓREJnie przegapcie swoich wyczekiwanych wydarzeń – WIEMY, KIEDY BĘDZIE CIEMNO!

JAK/JAKI/JAKA/JAKIEjak dojechać na pole, jak zgłosić się do Pokojowego Patrolu – WIEMY, JAK MA NA IMIĘ ANDRZEJ!

GDZIE/KTÓRĘDY pytajcie się o festiwalową przestrzeń. Nie możecie znaleźć  Dużej lub Małej Sceny, ASP, kranów – WIEMY WSZYSTKO!

 

 

Nie bójcie się też prosić o pomoc – nie tylko dla siebie, ale i dla innych! Dbajmy o siebie wzajemnie!

 

 

 

 fot. Krupek Paweł Krupka

 

 

Poznajmy się! Odwiedźcie Pokojowy Patrol w namiocie RUR, gdzie będziecie mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Nasi Patrolowcy chętnie podzielą się swoją wiedzą, która zdobyli podczas szkoleń na naszym Uniwersytecie!

 

 

 fot. Dominik Malik

 

 

WSZYSCY JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ!

WSZYSCY TWORZYMY TEN FESTIWAL!

WSZYSCY JESTEŚCIE NASZYM PRIORYTETEM!

 

 

fot. Ola Skorżyńska

 

 

 

 (Syla)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-03 13:40:00

Ostatnie szkolenie PP przed 31. Finałem WOŚP

Trwają przygotowania do zimowego szkolenia Pokojowego Patrolu! Zachęcamy do wzięcia udziału i dołączenia do grupy najbardziej rock’n’rollowych wolontariuszy!

2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ