Aktualności

Pol’and’Rock Festival 2022 na Pomorzu Zachodnim zakończony. Do zobaczenia za rok!

2022-08-11 15:40:57

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata i przyjazne Pomorze Zachodnie - to doskonałe połączenie. Pol’and’Rock Festival zorganizowany na lotnisku Broczyno pod Czaplinkiem przyciągnął dziesiątki tysięcy uczestników i znów zachwycił nie tylko frekwencją, ale wyjątkowym klimatem. Było dużo dobrej muzyki, niezapomniane rozmowy w Akademii Sztuk Przepięknych i tłumy w kreatywnej strefie Pomorza Zachodniego. Za rok widzimy się w tym samym miejscu!

 

 

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival to trzy koncertowe dni, ponad 40 wykonawców, kilkadziesiąt tysięcy osób pod dużą sceną i mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Wyjątkowe miejsce integracji, edukacji i wypoczynku stworzył Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, zachęcając do współpracy szczecińskie i koszalińskie uczelnie, organizacje pozarządowe, lokalne firmy. W strefie Pomorza Zachodniego od rana do wieczora odbywały się warsztaty, pokazy, prelekcje. O poranku zapraszaliśmy na jogę, a wieczorami na lekcje salsy. Były lekcje ekologii, zajęcia rękodzieła, atrakcje dla najmłodszych, ale też spotkania z lekarzami, prawnikami.

 

 

- Zainteresowanie były przeogromne. Popołudniami i wieczorami w naszej strefie świetnie bawiło się ponad półtora tysiąca osób! Za rok chyba musimy zarezerwować jeszcze większy teren. Pomorze Zachodnie jest otwarte, gościnne, przyjazne. Idealne miejsce dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Dziękujemy Jurkowi Owsiakowi i wszystkim, którzy mu pomagają, za to, że przywożą na Pomorze Zachodnie tyle pozytywnej energii. A przede wszystkim dziękujemy za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.- mówi marszałek Olgierd Geblewicz.

 

 

Nie możemy doczekać się Festiwalu w przyszłym roku!

POKAŻ PODOBNE
2023-03-13 21:25:00

The Scratch zasila line-up Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

Miłość do tradycyjnej muzyki irlandzkiej, metalu i ducha rock'n'rolla — z tych elementów zrodził się dubliński zespół The Scratch, który dołącza do składu Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

ZOBACZ TEŻ