Aktualności

Pol’and’Rock Festival łączy pokolenia

2022-08-07 12:21:09

Każdy, kto przyjeżdża na festiwalowe pole, jest inny, wyjątkowy. Ale przyświecają nam te same wartości – miłość, przyjaźń, muzyka. 

 fot. Paweł Krupka

Festiwal wielu pokoleń

Na filmach, na zdjęciach czy w instagramowych relacjach widać, że przekazujecie sobie z pokolenia na pokolenie ideę Festiwalu. Chcecie brać w nim udział wspólnie z Waszymi bliskimi. Masa wspaniałych opowieści o tym, jak przyjeżdżacie tu z rodzicami, z dziećmi lub z dziadkami czyni ten Festiwal wyjątkowym i unikalnym miejscem. Fakt, że na polu jesteście całymi rodzinami pokazuje, jak bezpieczny i różnorodny jest Pol’and’Rock Festival.

Miłość, przyjaźń, muzyka = Pol’and’Rock

Wartości, na których budujemy nasz Festiwal, czyli miłość, przyjaźń, muzyka, nie są Wam obce. Reporterzy KręciołaTV zapytali Was, jak rozumiecie te trzy słowa. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, kim są nasi festiwalowicze. Dziękujemy, że zechcieliście podzielić się z nami tym, co jest dla Was, ale także i dla nas, ważne.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu dokładają swoją cegiełkę do stworzenia tego magicznego wydarzenia. Od początku słuchamy Waszych potrzeb i staramy się spełniać Wasze prośby. Festiwal to coś więcej niż tylko koncerty, to wydarzenie, które pozwala nam wspólnie przeżywać momenty wzruszenia i radości. Wspólnie się śmiejemy, płaczemy i bawimy – taki właśnie jest Pol’and’Rock Festival. 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-18 10:32:51

Zespół Limp Bizkit nie wystąpi na 28. Pol’and’Rock Festival

Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2022-07-22 14:20:00

Zapraszamy na mistrzostwa festiwalowej Gry Planszowej Pol’and’Rock!

Rozrywka, emocje, zacięta rywalizacja! Już po raz trzeci, razem z firmą wydawniczą Vertima zapraszamy was na Otwarte Mistrzostwa naszej festiwalowej Gry Planszowej Pol’and’Rock!

2022-07-11 20:20:00

Janina Bąk i Piotr Jacoń o sytuacji osób LGBTQ+

Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+ - spotkanie pod takim hasłem, z udziałem Janiny Bąk i Piotra Jaconia, odbędzie się w ramach tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ