Aktualności

Pol’and’Rock Festival łączy pokolenia

2022-08-07 12:21:09

Każdy, kto przyjeżdża na festiwalowe pole, jest inny, wyjątkowy. Ale przyświecają nam te same wartości – miłość, przyjaźń, muzyka. 

 fot. Paweł Krupka

Festiwal wielu pokoleń

Na filmach, na zdjęciach czy w instagramowych relacjach widać, że przekazujecie sobie z pokolenia na pokolenie ideę Festiwalu. Chcecie brać w nim udział wspólnie z Waszymi bliskimi. Masa wspaniałych opowieści o tym, jak przyjeżdżacie tu z rodzicami, z dziećmi lub z dziadkami czyni ten Festiwal wyjątkowym i unikalnym miejscem. Fakt, że na polu jesteście całymi rodzinami pokazuje, jak bezpieczny i różnorodny jest Pol’and’Rock Festival.

Miłość, przyjaźń, muzyka = Pol’and’Rock

Wartości, na których budujemy nasz Festiwal, czyli miłość, przyjaźń, muzyka, nie są Wam obce. Reporterzy KręciołaTV zapytali Was, jak rozumiecie te trzy słowa. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, kim są nasi festiwalowicze. Dziękujemy, że zechcieliście podzielić się z nami tym, co jest dla Was, ale także i dla nas, ważne.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu dokładają swoją cegiełkę do stworzenia tego magicznego wydarzenia. Od początku słuchamy Waszych potrzeb i staramy się spełniać Wasze prośby. Festiwal to coś więcej niż tylko koncerty, to wydarzenie, które pozwala nam wspólnie przeżywać momenty wzruszenia i radości. Wspólnie się śmiejemy, płaczemy i bawimy – taki właśnie jest Pol’and’Rock Festival. 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 20:00:00

Wybieramy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival!

Macie ulubiony utwór z Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Festiwalowa Lista Przebojów czeka na Wasze głosy!

2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ