Aktualności

Pol'and'Rock Festival nominowany do nagrody muzycznej Fryderyki

2019-03-01 10:24:31

 

Tegoroczny, 25. Pol'and'Rock Festival to piękne podsumowanie historii sięgającej ćwierć wieku niesamowitych chwil, wspaniałych koncertów, ale przede wszystkim niezliczonej ilości zapisanych kartek tolerancją, miłością, przyjaźnią i akceptacją. 

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata to jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne podziękowanie za "bycie dla innych", za pomoc przy corocznych Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas których 120 000 wolontariuszy wychodzi na ulice całego świata, realizując wspólny plan zmieniania świata na lepsze.

 

Nie ukrywamy wzruszenia, że to właśnie w tym roku nominacja naszego wspólnego muzycznego domu, ma wydźwięk wyjątkowo symboliczny i jest ukłonem także w Waszą stronę. Kiedy sięgamy do wspomnień, wertując kartki kalejdoskopy emocji, przywołujemy wyjątkowe chwile, ogrom artystów, zróżnicowanych gatunków muzycznych, spotkań na wzgórzu ASP, rozmów z Wami. Nie da się wymazać tego całego piękna - Was kolorowych i uśmiechniętych, którzy gracie w największej Orkiestrze, z której nuty układają piękna muzyczną opowieść.

 

 

 

 

- Ta nominacja to fantastyczne docenienie 25-letniej historii Najpiękniejszego Festiwalu ŚwiataPrzede wszystkim jednak jest to ukłon w stronę ogromnej społeczności uczestników i fanów Pol’and’Rock Festival, którzy razem z nami współtworzą to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Nasz festiwal to trzydniowe spotkanie w klimacie miłości, przyjaźni i muzyki, organizowane od samego początku pod hasłem „Stop przemocy! Sto narkotykom!”. Jesteśmy dumni z tej nominacji i gorąco namawiamy do oddawania głosów! – Jurek Owsiak  

 

 

fot. Marcin Michoń

 

 

FRYDERYKI to najbardziej prestiżowa nagroda muzyczna w Polsce. Od 1999 przyznaje je powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna. W jej skład wchodzi ponad 1000 artystów, dziennikarzy muzycznych i profesjonalistów z polskiej branży fonograficznej.

 

Jednak to w naszych rękach jest ostateczny wynik tegorocznego rozdania nagród. Więc, jeśli kochasz Pol'and'Rock Festival jak my, odliczasz dni do kolejnego spotkania na kostrzyńskim polu, czujesz się częścią tego wyjątkowego muzycznego domu - zagłosuj na swoje miejsce na ziemi - nasz wspólny Festiwal.

 

Aby oddać głos na Pol’and’Rock Festiwal wyślij:

 

SMS o treści „wydarzenie.15”

na numer 4321

 

Głosować można do 6 marca 2019 roku.

Z jednego numeru telefonu można oddać głos tylko na jedno wydarzenie w jednej kategorii. Koszt jest taki, jak standardowej wiadomości SMS.  

 

Pozostaje nam tylko zaprosić do głosowania! Pomożecie?

 

 

fot. Stanisław Wadas

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2022-12-16 11:30:00

Już ponad 2000 głosów w Festiwalowej Liście Przebojów!

W połowie listopada wystartowaliśmy z kolejną formą aktywności, w której to Wy, Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, możecie pokazać, co Wam w duszy gra! Jak dotąd w naszej Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 2 tysiące głosów!

2022-12-17 16:35:00

Pociąg "Pol'and'Rock" odjazd!

Od dziś Pomorze Zachodnie przemierzać można specjalnym festiwalowym pociągiem "Pol'and'Rock"! W pierwszą trasę - do Koszalina - wyruszył tuż po specjalnej uroczystej premierze na dworcu Szczecin Główny.

ZOBACZ TEŻ