Aktualności

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

2017-06-30 10:34:12

 

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień, zaopatrzyć się w materiały edukacyjne o tematyce profilaktyki uzależnień oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach warsztatowych i wykładach. Ponadto każdego dnia organizowane będą tematyczne quizy i konkurencje z nagrodami. Na stoisku każdy indywidualnie może wypełnić test Rozpoznawania Zaburzeń Związanych z Piciem Alkoholu oraz sprawdzić ilość spożywanego alkoholu zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia. Dzięki takiemu badaniu można rozpoznać picie: o niskim poziomie ryzyka szkód, ryzykowne, szkodliwe i podejrzenie uzależnienia od alkoholu. Uczestnicy warsztatów będą mogli dowiedzieć się więcej na temat skutków zażywania substancji psychoaktywnych, chorób zakaźnych (w szczególności HIV i HCV). Na stoisku będzie można także przebadać się alkomatem. 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-04-16 15:27:56

Złoty Bączek 2018 - notowanie 17

Przed nami ostatnie notowanie Złotego Bączka, w którym znajdziecie wszystkie zespoły, które walczyły o Wasze głosy. Od tej pory głosować można tylko na 5 pierwszych zespołów w każdej kategorii. W II etapie każdy może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

2018-06-18 21:30:00

Filmowa historia Jerzego Górskiego na ASP!

"Najlepszy" - nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” - Łukasza Palkowskiego, opowiadający historię Jerzego Górskiego zostanie wyemitowany w Dużym Namiocie ASP!

2018-05-14 11:04:38

Złoty Bączek 2018 - notowanie 21

Przed nami kolejne notowanie Złotego Bączka w drugim etapie. Przed nami już tylko jedno pełne notowanie, nim poznamy finalistów plebiscytu! Każdy z Was może wciąż oddać głos na swoich ulubieńców w każdej z kategoirii.

ZOBACZ TEŻ