Aktualności

Pomóżcie nam sprzątać

2015-08-01 20:00:00

Przykro nam o tym mówić, jednak powoli 21. Przystanek Woodstock chyli się ku końcowi. Przed nami jeszcze kilka koncertów, jednak już o 02:20 na Dużej Scenie pojawi się Kamil Bednarek wraz z uczestnikami swoich warsztatów, którzy zakończą tegoroczną edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Przez cały czas trwania Festiwalu wieloma pięknymi wydarzeniami pokazujemy, że zasłużyliśmy na miano najpiękniejszego. Jednak od kilku lat staramy się być również Eko! Bardzo ważne jest to, żebyśmy dbali o naszą Ziemię - mamy ją tylko jedną! Ale również o teren, na którym organizujemy Przystanek Woodstock, ponieważ przecież za rok znów tu wrócimy. 

W tej kwestii mamy ogromne wsparcie naszych partnerów i sponsorów, którzy co roku przygotowują dla Was moc atrakcji i gadżetów, zachęcających Was do sprzątania śmieci. W tym roku również Lech i Allegro kładli duży nacisk na eko-działania. Wszystkie te działania mają na celu zebranie jak największej ilości śmieci, które siłą rzeczy zostają w miejscach, w których przez ostatnie dni tętnił życiem Przystanek Woodstock. 

I tutaj nasza gorąca prośba do Was - kiedy spakujecie swoje rzeczy - wioski, namioty, szałasy, wigwamy, igla i zamki - zbierzcie śmieci wokół tego miejsca. Na terenie festiwalu wystawione zostały wielkie kontenery, do których możecie je wrzucić. Już zwykłe zebranie śmieci w jednym miejscu ułatwi nam pracę i zebranie ich później z pola. 

Sprawmy, aby miło było wrócić w to miejsce za rok - dbajmy o nie, w końcu wspólnie tworzymy Przystanek Woodstock. 


(Nika)
 
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ