Aktualności

Poszukiwania muzycznych talentów – czas start!

2023-10-02 16:59:58

 

15. edycja Eliminacji do Pol'and'Rock Festival właśnie ruszyła! Od dziś przyjmujemy zgłoszenia kapel, które chcą zawalczyć o występ na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata w przyszłym roku. Już nie możemy się doczekać kolejnej dawki muzycznej energii, która co roku trafia do nas w Waszych zgłoszeniach. Niech nasze 30. festiwalowe spotkanie zapisze się w sercach pełnymi mocy, magicznymi dźwiękami Waszej muzyki. 

 

Muzyczny kalejdoskop – takie doznania tylko na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

 

Jedną z głównych idei przyświecających nam przy organizacji Pol'and'Rock Festival jest wiara w to, że muzyka naprawdę łączy ludzi. Muzyka różnorodna, zaskakująca, która potrafi chwytać za serce i obronić się swoim brzmieniem. Na naszym festiwalowym kawałku ziemi spotykamy się z entuzjastami rocka, metalu, reggae, elektroniki, popu, hiphopu – przedstawicielami fanów niemal każdego gatunku muzycznego. I zapewniamy, że dla wszystkich jest u nas miejsce. Spotykamy się, by razem doświadczać muzyki. A Eliminacje pozwalają nam przenieść to doświadczenie w zupełnie inny, nowy wymiar! 

 Występ Jagody Kret na Małej Scenie, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Dominik Malik

 

Ten konkurs to także przykład na to, że Pol'and'Rock Festival tworzymy razem – od początku do końca. Każdy ma szansę się zgłosić, każdy może spróbować swoich sił i pomóc nam stworzyć najpiękniejszy line-up pod słońcem! 

 

Doctor Victor na Małej Scenie, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Basia Krasuska

 

Do udziału w Eliminacjach zapraszamy artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w branży, a którzy swoją muzyczną energią i przekazem mają wiele do zaoferowania. Wykorzystajmy sceny Pol'and'Rock Festival jako platformę, dzięki której Najpiękniejsza Publiczność Świata będzie miała szansę odkryć nowe muzyczne krainy. 

 

Odkrywamy nowe talenty od 2009 roku

 

Przed nami już 15. edycja Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Na deskach naszych scen jako laureaci Eliminacji występowały takie zespoły jak Kwiat Jabłoni, Ørganek, Nocny Kochanek, Tabu, czy Enej, które dzisiaj cieszą się ogromną popularnością na polskiej scenie muzycznej. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu przed publicznością zaprezentowali się m.in. Wojciech Szumański, Jagoda Kret, zespół .bHP, a także takie zagraniczne kapele, jak - UUHAI czy Doctor Victor. Pełną listę laureatów ostatniej edycji Eliminacji wciąż możecie znaleźć na naszej stronie

 

Odkryj klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata dzięki wideo KręciołaTV na naszym kanale na YouTubie!

 

 

Eliminacje do Najpiękniejszego Festiwalu Świata otwarte są dla wszystkich - bez wyjątku! Proces wysyłania zgłoszeń jest banalnie prosty. Wystarczy poprawnie wypełnić formularz online. Przesłane zgłoszenie musi zawierać podstawowe informacje o zespole, a także link do plików z nagraniami Waszej muzyki na żywo. Zgłoszenia przyjmujemy do końca marca 2024 roku! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. Przed przystąpieniem do wypełniania formularza, zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem tegorocznych Eliminacji do Pol'and'Rock 2024. 

 

ZGŁOŚ SIĘ

 

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, nasze jury zbierze się w pełnym składzie, by skrupulatnie przejrzeć wszystkie zgłoszenia. Ostateczne wyniki zaprezentujemy późną wiosną! 

 

Pamiętajcie, stawka jest wysoka – laureaci Eliminacji otrzymują nagrodę główną, czyli zaproszenie na występ podczas wyjątkowej, jubileuszowej 30. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 r. po raz trzeci na lotnisku Czaplinek-Broczyno.

 

Zobaczcie fragment koncertu Pull The Wire, laureatów Eliminacji, którzy w tegorocznej edycji odebrali nagrodę publiczności – Złotego Bączka – i jak zawsze dali czadu, tym razem na Dużej Scenie! 

 

 

Kolej na Was. Czekamy na Wasze zgłoszenia – do dzieła! Powodzenia!

 

Występ UUHAI na Małej Scenie, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-10-02 16:59:58

Poszukiwania muzycznych talentów – czas start!

Zanim 29. Najpiękniejszy Festiwal Świata dobiegł końca, otrzymaliśmy mnóstwo zapytań o Eliminacje do jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Z przyjemnością informujemy, że długo wyczekiwany dzień rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń do Eliminacji 2024 nadszedł! Dziś rozpoczynamy poszukiwania nowych muzycznych talentów.

ZOBACZ TEŻ