Aktualności

Powstanie Warszawskie głosem Lao Che

2014-08-01 20:34:57
 
Właśnie zszedł ze sceny zespół Lao Che. Kapela zagrała między innymi utwory z płyty "Powstanie Warszawskie" idealnie wpisując się w tematykę dzisiejszej rocznicy tego wydarzenia. Zabrzmiały największe hity tej rockowej kapeli, takie jak "Czarne kowboje", "Hydropiekłowstąpienie" oraz "Hiszpan". Lao Che zagrali na Woodstocku po raz czwarty. W roku 2008 spotkali się z równie wielkim entuzjazmem ze strony publiczności. Ich nieśmiertelne kawałki sprawiają, że Wasz duch muzyczny na pewno nie zaśnie. 


Niesamowite emocje, które towarzyszyły koncertowi zawdzięczamy zespołowi, ale przede wszystkim Wam, wspaniałej publiczności. Pokazaliście, że pamiętacie o Powstańcach. W czasie koncertu nad tłumem powiewały biało-czerwone flagi. Wielu z Was założyło koszulki lub przypinki z logiem Polski Walczącej.  Jesteśmy dumni z takiej młodzieży!


Pozytywna energia na pewno Was nie opuści, bo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock właśnie rozpoczyna się koncert legendarnego Acid Drinkers. 
 (krycha, fot. Anna Migda)

POKAŻ PODOBNE
2020-02-03 14:15:06

Clutch na Pol'and'Rock Festival!

Na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival zagrają weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2020-03-02 20:05:00

Jinjer na Pol'and'Rock Festival

Jinjer to ukraińska kapela grająca progresywny groove metal. Po świetnie przyjętych EP „Micro” i LP „Macro” z 2019 roku wreszcie przyszedł czas na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Jinjer wystąpi na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival.

2020-03-11 10:00:00

6 koncertów z ważnym przesłaniem

Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata najważniejszymi wartościami są miłość, przyjaźń i muzyka. Zobacz, którzy muzycy podczas 25. Pol'and'Rock Festival zdecydowali się podzielić tymi pięknymi ideami z Wami!

ZOBACZ TEŻ