Aktualności

Poznaliśmy 8. piosenkę miesiąca Festiwalowej Listy Przebojów!

2023-08-08 15:07:26

 

Ósmy miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów za nami! Kolejny emocjonujący etap naszej Festiwalowej Listy Przebojów właśnie dobiegł końca, a my z dumą przedstawiamy utwór, który zdobył najwięcej serc w ósmym miesiącu głosowania!

 

W trakcie 29. notowania liczba oddanych głosów wyniosła 134, co daje łącznie 7 288 głosów, które oddaliście od początku Festiwalowej Listy Przebojów! Jest to liczba, która nie tylko świadczy o Waszym zaangażowaniu, ale także o różnorodności i pasji, z jaką śledzicie nasz muzyczny świat!

 

Domowe Melodie podczas 23. Przystanku Woodstock, fot. Bartek Muracki

 

Przez 29 lat istnienia Najpiękniejszego Festiwalu Świata, gościliśmy setki artystów z całego świata, którzy dostarczyli nam ogromnej bazy utworów do wyboru. A Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, zdecydowaliście, że utwór „Grażka” zespołu Domowe Melodie zostaje ósmą piosenką miesiąca!

 

Zagłosuj tutaj!

 

Oto jak wygląda zestawienie piosenek miesiąca do tej pory:

  1. "Goliat" Transgresji
  2.  "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów
  3. "Boom" Dubiozy Kolektiv
  4. "Prometeusz" zespołu Batna
  5. "Rapapara" zespołu Łydka Grubasa
  6. "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu
  7. "Arahja" zespołu Kult
  8. "Grażka" zespołu Domowe Melodie

 

Jak to działa?

Każdy z Was raz w tygodniu może oddać głos na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji wybieramy 3, które pojawiają się w kolejnym notowaniu (zastępując 3 utwory z końca stawki) i walczą o Wasze głosy! Co wtorek prezentujemy notowania tygodniowe, po miesiącu ogłaszamy zespół, który w ciągu 28 dni zdobył najwięcej głosów, a tym samym wywalczył tytuł utworu miesiąca. Z finałowej listy 12 utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. O Wasze głosy nadal walczą m.in. Strachy na Lachy i Budka Suflera.

 

 

Dziękujemy za wszystkie oddane dotychczas głosy, które przyczyniły się do wyłonienia ósmej piosenki miesiąca. Ale to jeszcze nie koniec zabawy. Już teraz możecie oddać głos na swoją ulubioną piosenkę, która będzie rywalizować o tytuł dziewiątej piosenki miesiąca. Może to właśnie Wasz głos zdecyduje, który utwór zostanie piosenką wszech czasów Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Do zobaczenia pod Dużą Sceną 30. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku!

 

Przypominamy - wszystkie piosenki miesiąca gromadzimy na specjalnej playliście: 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-27 15:11:15

Motionless In White - pierwsza gwiazda 30. Pol'and'Rock Festival!

​Dziś, w ​swojej audycji ​radiowej, Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ