Aktualności

Poznaliśmy zwycięzcę Antyfestu Antyradia! Kolektyw Światy Sztuczne wystąpi na Małej Scenie!

2023-06-26 21:25:00

 

Światy Sztuczne to zespół, który powstał cztery lata temu w Mińsku Mazowieckim. Chociaż na scenie obecni są od dwóch lat, zdążyli już zawojować serca słuchaczy swoim niezwykłym brzmieniem i autentycznym podejściem do tworzenia muzyki. Ich debiutancki koncert w Okęckiej Sali Widowiskowej w Warszawie 6 czerwca 2021 roku był początkiem ich niesamowitej podróży muzycznej.

 

Przez ten czas zespół wydał dwa single, Patrzę w Góry Waniliowa, które zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na listach przebojów. Ich EPka nie(do)powiedzenia również spotkała się z gorącym przyjęciem, potwierdzając kreatywność i wszechstronność zespołu. Nie tylko tworzą piękne melodie, ale także wnoszą do swojej muzyki głębokie emocje, wspomnienia i... niedopowiedzenia.

 

 

Podczas ich koncertu na Małej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival będzie okazja usłyszeć nie tylko utwory z ich EPki, ale również premierowe kompozycje, których jeszcze nie mieliście okazji poznać. To będzie niepowtarzalna okazja, aby wraz ze Światami Sztucznymi odkryć autentyczne światy dźwięków i doświadczyć muzyki na zupełnie inny sposób.

 

Skład zespołu jest równie imponujący jak ich talent. Wokalista Kuba Anusiewicz, gitarzysta Kuba Michalczyk, basista Wojtek Rońda oraz perkusista Mateusz Wolko tworzą zgrany zespół, którego energia i pasja są nie do podważenia.

 

 

Podczas koncertu na 29. Pol'and'Rock Festival, Światy Sztuczne udowodnią, że muzyka jest językiem uniwersalnym, który przekracza granice i tworzy silne więzi między ludźmi. Ich energia na scenie jest zaraźliwa, a zmysłowa kombinacja głosu Kuby Anusiewicza, gitarowych dźwięków Kubą Michalczyka, pulsującego basu Wojtka Rońdy i rytmów Mateusza Wolko na perkusji wciągnie Was w wir emocji i nie pozwoli na obojętność!

 

Antyfest Antyradia

23 czerwca w zabrzańskim klubie CK Wiatrak, można było usłyszeć na żywo finalistów tegorocznego plebiscytu nagrody Złotej Kosy! Przypomnijmy, jury miało trudne zadanie, wybrać 30 zespołów spośród 420 zgłoszeń! Następnie głosowali internauci na stronie Antyradia. W finałowej piątce, oprócz ​Światów Sztucznych, znalazły się: Joe Palooka, Tupolev, Iron Head i Czarne Kwiaty.

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza zespołem Światy Sztuczne na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady PankLUIKUHoffmaestro, Epica oraz North East Ska Jazz Orchestra meets Wicked Dub Division. Obecność na ASP potwierdzili m.in. Kabaret ParanienormalniBorys SzycKarol Wójcicki i Marek Dyjak.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-12 08:20:00

Festiwalowy informator już czeka!

22 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jesteście gotowi? Żebyście mogli przygotować się jeszcze lepiej, mamy dla Was festiwalową pigułkę wiedzy, czyli... informator!

2023-07-04 16:30:00

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

2023-07-03 20:25:00

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

ZOBACZ TEŻ