Aktualności

Prace na festiwalowym polu ruszyły!

2022-07-06 12:35:13

 

Równo na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia rozpoczęliśmy działania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Od poniedziałku, 4 lipca, 28. Pol'and'Rock Festival się buduje, by już wkrótce przyjąć festiwalowiczów spragnionych muzycznych wrażeń i wyjątkowej atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

28 edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata odbędzie się już za niecały miesiąc, od 4 do 6 sierpnia 2022 roku, w województwie zachodniopomorskim na Lotnisku Czaplinek-Broczyno. 28. Pol'and'Rock Festival jest wydarzeniem niebiletowanym, bezpłatnym i otwartym dla wszystkich - uczestników zapraszamy na festiwalowe pole od wtorku, 2 sierpnia od godziny 12:00. Co jeszcze warto wiedzieć o 28. Pol'and'Rock Festival?

 

Rozpoczęliśmy budowę 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Jak wyglądało będzie festiwalowe pole?

Powierzchnia terenu tegorocznego Festiwalu to około 205 hektarów. Festiwalowe pole namiotowe przeznaczone dla uczestników jest bezpłatne i ogólnodostępne (wyjątek stanowi Rock Camp, czyli płatne pole namiotowe z dodatkowymi udogodnieniami, dla chętnych).

Ważnymi punktami Festiwalu będą oczywiście Duża Scena i Mała Scena (która w tym roku znajdować się będzie w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych), festiwalowy sklep Lidla, strefy partnerów Festiwalu, czy pasaż handlowy. Wszystkie te przestrzenie, począwszy od dzisiaj, będą powstawały, by już niedługo być gotowymi na przyjęcie naszej Najpiękniejszej Publiczności Świata. 

 

 

Mapę festiwalowego pola opublikujemy w najbliższych dniach, by osoby, które planują odwiedzić 28. Pol'and'Rock Festival mogły się z nią zapoznać. 

 

Informacje praktyczne o festiwalowym polu

Ułóż własny festiwalowy harmonogram

 

A słoneczniki rosną! 

Po latach powróciliśmy do pięknej tradycji siania pola słoneczników na festiwalowym polu. Piękne, żółte kwiaty towarzyszyły nam na edycjach Festiwalu w latach dziewięćdziesiątych - w Żarach. Po wieloletniej przerwie, rok temu, słoneczniki wysialiśmy obok festiwalowego pola na Lotnisku Makowice-Płoty. W tym roku słoneczniki również będą - bacznie obserwujemy ich wzrost i trzymamy kciuki by zakwitły jak najpiękniej na moment rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

Słoneczniki na terenie festiwalowego pola na Lotnisku Czaplinek-Broczyno

POKAŻ PODOBNE
2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

ZOBACZ TEŻ