Aktualności

Prace na festiwalowym polu ruszyły!

2022-07-06 12:35:13

 

Równo na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia rozpoczęliśmy działania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Od poniedziałku, 4 lipca, 28. Pol'and'Rock Festival się buduje, by już wkrótce przyjąć festiwalowiczów spragnionych muzycznych wrażeń i wyjątkowej atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

28 edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata odbędzie się już za niecały miesiąc, od 4 do 6 sierpnia 2022 roku, w województwie zachodniopomorskim na Lotnisku Czaplinek-Broczyno. 28. Pol'and'Rock Festival jest wydarzeniem niebiletowanym, bezpłatnym i otwartym dla wszystkich - uczestników zapraszamy na festiwalowe pole od wtorku, 2 sierpnia od godziny 12:00. Co jeszcze warto wiedzieć o 28. Pol'and'Rock Festival?

 

Rozpoczęliśmy budowę 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Jak wyglądało będzie festiwalowe pole?

Powierzchnia terenu tegorocznego Festiwalu to około 205 hektarów. Festiwalowe pole namiotowe przeznaczone dla uczestników jest bezpłatne i ogólnodostępne (wyjątek stanowi Rock Camp, czyli płatne pole namiotowe z dodatkowymi udogodnieniami, dla chętnych).

Ważnymi punktami Festiwalu będą oczywiście Duża Scena i Mała Scena (która w tym roku znajdować się będzie w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych), festiwalowy sklep Lidla, strefy partnerów Festiwalu, czy pasaż handlowy. Wszystkie te przestrzenie, począwszy od dzisiaj, będą powstawały, by już niedługo być gotowymi na przyjęcie naszej Najpiękniejszej Publiczności Świata. 

 

 

Mapę festiwalowego pola opublikujemy w najbliższych dniach, by osoby, które planują odwiedzić 28. Pol'and'Rock Festival mogły się z nią zapoznać. 

 

Informacje praktyczne o festiwalowym polu

Ułóż własny festiwalowy harmonogram

 

A słoneczniki rosną! 

Po latach powróciliśmy do pięknej tradycji siania pola słoneczników na festiwalowym polu. Piękne, żółte kwiaty towarzyszyły nam na edycjach Festiwalu w latach dziewięćdziesiątych - w Żarach. Po wieloletniej przerwie, rok temu, słoneczniki wysialiśmy obok festiwalowego pola na Lotnisku Makowice-Płoty. W tym roku słoneczniki również będą - bacznie obserwujemy ich wzrost i trzymamy kciuki by zakwitły jak najpiękniej na moment rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

Słoneczniki na terenie festiwalowego pola na Lotnisku Czaplinek-Broczyno

POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ