Aktualności

Premiera festiwalowej płyty happysad

2020-10-16 13:23:38

 

Dziś swoją premierę mają koncertowe krążki happysad. Zespół zagościł na Dużej Scenie podczas 25. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Zdobywcy nagrody publiczności - Złotego Bączka - za występ w roku 2012, rok temu wrócili na Najpiękniejszy Festiwal Świata, i dali wyjątkowy koncert z udziałem Darii Zawiałow oraz Mroza. Przedsprzedaż wydawnictwa z zapisem festiwalowego koncertu ruszyła 1 października 2020 roku. Od dziś płyty dostępne są w SiemaShopie oraz w streamingu.

 

Zamów box 2xCD/DVD

 

Zamów kolekcjonerski Winyl 

 

 

 

Introspekcyjne, pełne emocji teksty, które idą w parze z piętrzącą się gitarową ścianą dźwięku, ciekawymi przesterami i rytmicznym beatem perkusji, stanowią sedno brzmienia kapeli. Niezależnie od tego, czy określany mianem grupy grającej alternatywnego rocka, indie, czy nawet shoegaze, happysad tworzy dźwięki, które zapadają w pamięć, odwołują się do doświadczeń znanych całym pokoleniom fanów.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

Na krążkach fani muzyki happysad znajdą takie kawałki jak:

CD nr 1

 1. ---
 2. DŁOŃ
 3. BEZ ZNIECZULENIA
 4. ZANIM PÓJDĘ
 5. MÓW MI DOBRZE
 6. W PIWNICY U DZIADKA
 7. NIE MA NIEBA
 8. LISTA ŻYCZEŃ
 9. SMUTNI LUDZIE

 CD nr 2

 1. NADZY NA MRÓZ feat. MROZU
 2. NIC NIE ZMIENIAĆ
 3. POWÓDŹ DEKADY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 4. TAŃCZYMY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 5. HEROINA
 6. ŁYDKA
 7. GADUŁA JURKA
 8. MY SIĘ NIE CHCEMY BIĆ

 

Złóż zamówienie na SiemaShop

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 Patroni medialni: Antyradio, Onet.pl, Kręcioła.TV
Wydawca: Złoty Melon, Mystic ProductionJest to już kolejne festiwalowe wydawnictwo. W ostatnim czasie ukazały się płyty z koncertami Kultu, Agnieszki Chylińskiej, Kwiatu Jabłoni, Dubiozy Kolektiv, Łydki Grubasa oraz Majki Jeżowskiej.

 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-12-14 10:05:00

The Best Of Najpiękniejsza Muzyka Świata w sprzedaży

Najlepsze koncerty z 25 lat festiwalu Pol'and'Rock, zostały wydane w formie niezapomnianej składanki Najpiękniejszej Muzyki Świata. 5 płytowe wydawnictwo dziś ma swoją premierę w SiemaShop. "Najpiękniejsza Muzyka Świata" to podróż przez 25 lat historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na fanów wydarzenia czeka 46 utworów, co przekłada się na 208 minut i 37 sekund muzyki, zapisanej na 3 krążkach CD oraz 2 DVD. Wśród artystów, których można usłyszeć na płycie, są m.in. Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Coma, Pidżama Porno, Voo Voo, Tabu, Hey i Sweet Noise. Wyjątkowe wydawnictwo to wspólne dzieło Fundacji WOŚP i festiwalowej publiczności.

2021-01-18 15:45:35

Urodziny Fiddler's Green na Pol'and'Rock Festival

W zeszłym roku mieliśmy wspólnie z niemiecką formacją Fiddler's Green świętować trzydzieste urodziny kapeli podczas wspólnej zabawy na festiwalowym polu. Cieszymy się, że możemy potwierdzić występ zespołu na nadchodzącym festiwalu - jeszcze będziemy mieć okazję do tego, by zaśpiewać im tradycyjne "Sto lat".

2020-12-18 18:00:00

Platynowy "Kult" z Pol'and'Rock Festival

Wydawnictwo z zapisem koncertu grupy Kult na 25. edycji Pol'and'Rock Festival doczekało się statusu platynowej płyty. Album od kilku tygodni utrzymuje się w czołówce najchętniej wybieranych pozycji muzycznych w Polsce.

ZOBACZ TEŻ