Aktualności

Premiera festiwalowej płyty happysad

2020-10-16 13:23:38

 

Dziś swoją premierę mają koncertowe krążki happysad. Zespół zagościł na Dużej Scenie podczas 25. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Zdobywcy nagrody publiczności - Złotego Bączka - za występ w roku 2012, rok temu wrócili na Najpiękniejszy Festiwal Świata, i dali wyjątkowy koncert z udziałem Darii Zawiałow oraz Mroza. Przedsprzedaż wydawnictwa z zapisem festiwalowego koncertu ruszyła 1 października 2020 roku. Od dziś płyty dostępne są w SiemaShopie oraz w streamingu.

 

Zamów box 2xCD/DVD

 

Zamów kolekcjonerski Winyl 

 

 

 

Introspekcyjne, pełne emocji teksty, które idą w parze z piętrzącą się gitarową ścianą dźwięku, ciekawymi przesterami i rytmicznym beatem perkusji, stanowią sedno brzmienia kapeli. Niezależnie od tego, czy określany mianem grupy grającej alternatywnego rocka, indie, czy nawet shoegaze, happysad tworzy dźwięki, które zapadają w pamięć, odwołują się do doświadczeń znanych całym pokoleniom fanów.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

Na krążkach fani muzyki happysad znajdą takie kawałki jak:

CD nr 1

 1. ---
 2. DŁOŃ
 3. BEZ ZNIECZULENIA
 4. ZANIM PÓJDĘ
 5. MÓW MI DOBRZE
 6. W PIWNICY U DZIADKA
 7. NIE MA NIEBA
 8. LISTA ŻYCZEŃ
 9. SMUTNI LUDZIE

 CD nr 2

 1. NADZY NA MRÓZ feat. MROZU
 2. NIC NIE ZMIENIAĆ
 3. POWÓDŹ DEKADY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 4. TAŃCZYMY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 5. HEROINA
 6. ŁYDKA
 7. GADUŁA JURKA
 8. MY SIĘ NIE CHCEMY BIĆ

 

Złóż zamówienie na SiemaShop

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 Patroni medialni: Antyradio, Onet.pl, Kręcioła.TV
Wydawca: Złoty Melon, Mystic ProductionJest to już kolejne festiwalowe wydawnictwo. W ostatnim czasie ukazały się płyty z koncertami Kultu, Agnieszki Chylińskiej, Kwiatu Jabłoni, Dubiozy Kolektiv, Łydki Grubasa oraz Majki Jeżowskiej.

 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-12-17 16:35:00

Pociąg "Pol'and'Rock" odjazd!

Od dziś Pomorze Zachodnie przemierzać można specjalnym festiwalowym pociągiem "Pol'and'Rock"! W pierwszą trasę - do Koszalina - wyruszył tuż po specjalnej uroczystej premierze na dworcu Szczecin Główny.

2023-02-06 21:20:00

Wchodzimy w II etap plebiscytu Złotego Bączka!

Zrobiliście to! Wskazaliście 19 zespołów, które przechodzą do II etapu plebiscytu Złotego Bączka. Kogo usłyszymy ponownie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

ZOBACZ TEŻ