Aktualności

Premiera festiwalowej płyty happysad

2020-10-16 13:23:38

 

Dziś swoją premierę mają koncertowe krążki happysad. Zespół zagościł na Dużej Scenie podczas 25. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Zdobywcy nagrody publiczności - Złotego Bączka - za występ w roku 2012, rok temu wrócili na Najpiękniejszy Festiwal Świata, i dali wyjątkowy koncert z udziałem Darii Zawiałow oraz Mroza. Przedsprzedaż wydawnictwa z zapisem festiwalowego koncertu ruszyła 1 października 2020 roku. Od dziś płyty dostępne są w SiemaShopie oraz w streamingu.

 

Zamów box 2xCD/DVD

 

Zamów kolekcjonerski Winyl 

 

 

 

Introspekcyjne, pełne emocji teksty, które idą w parze z piętrzącą się gitarową ścianą dźwięku, ciekawymi przesterami i rytmicznym beatem perkusji, stanowią sedno brzmienia kapeli. Niezależnie od tego, czy określany mianem grupy grającej alternatywnego rocka, indie, czy nawet shoegaze, happysad tworzy dźwięki, które zapadają w pamięć, odwołują się do doświadczeń znanych całym pokoleniom fanów.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

Na krążkach fani muzyki happysad znajdą takie kawałki jak:

CD nr 1

 1. ---
 2. DŁOŃ
 3. BEZ ZNIECZULENIA
 4. ZANIM PÓJDĘ
 5. MÓW MI DOBRZE
 6. W PIWNICY U DZIADKA
 7. NIE MA NIEBA
 8. LISTA ŻYCZEŃ
 9. SMUTNI LUDZIE

 CD nr 2

 1. NADZY NA MRÓZ feat. MROZU
 2. NIC NIE ZMIENIAĆ
 3. POWÓDŹ DEKADY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 4. TAŃCZYMY feat. DARIA ZAWIAŁOW
 5. HEROINA
 6. ŁYDKA
 7. GADUŁA JURKA
 8. MY SIĘ NIE CHCEMY BIĆ

 

Złóż zamówienie na SiemaShop

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 Patroni medialni: Antyradio, Onet.pl, Kręcioła.TV
Wydawca: Złoty Melon, Mystic ProductionJest to już kolejne festiwalowe wydawnictwo. W ostatnim czasie ukazały się płyty z koncertami Kultu, Agnieszki Chylińskiej, Kwiatu Jabłoni, Dubiozy Kolektiv, Łydki Grubasa oraz Majki Jeżowskiej.

 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-08-01 18:25:00

66 najważniejszych dat i godzin tegorocznego Festiwalu

Aby ułatwić Wam korzystanie z Najpiękniejszego Festiwalu Świata najpełniej jak się da, zebraliśmy w jednym miejscu ważne daty i godziny, które mogą Wam się przydać.

2022-09-21 12:23:30

Pokój. To czego świat potrzebuje teraz najbardziej.

Pokój, otwartość, tolerancja – to idee, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy propaguje od początku swojego istnienia. Nasza organizacja, składająca się z wolontariuszy, pracowników i przyjaciół, to kolektyw ludzi związanych potrzebą troski o innych. W Międzynarodowy Dzień Pokoju chcieliśmy wam przybliżyć nasze działania.

2022-08-07 10:30:00

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ